Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Állást keresek! Megéri személyi bankárnak lenni? fórum

Állást keresek! Megéri személyi bankárnak lenni? (tudásbázis kérdés)

2013. szept. 3. 11:29

Ja, személyi bankár..ez olyan mint a higéniai aszisztens...vagy a területi megfigyelő...


a csúcs a pénzügyi tanácsadó... elég bármilyen érettségi..aztán vergődik szerencsétlen, mert nem érti a történéseket.

a személyi bankár jól hangzik, de minimum diploma kellene..mert a szemébe kell nézni az ügyfélnek, aki szeretne jól járni..nos, ez mint tudjuk, nem megy.

6. michelle.r (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2013. szept. 2. 15:08

Ennek semmi köze a biztosításhoz. Ez speciel egy nagyon jó dolog, jó lenne, ha mindenki, akinek saját tulajdonú ingatlana van, megengedhetné magának, hogy legyen lakásszámlája. Minden kiadásod 30%-át az állam adja ajándékba.


Nekem van ismerősöm, aki nagyon jól megél belőle.

2013. szept. 2. 11:33

Ez nem állás, hanem munka. A kettő messze nem ugyan az. Aki állás az fix fizetésért van, nem jutalékért. A munka pedig az, amikor valaki vállalkozó, és netán jutalékot kap.

Ha te állást keresel, akkor neked nem való ez a fajta munka. Itt nincs fix fizu, itt a kőkemény talpalás van, és el kell tudni viselni, hogy százszor fognak nemet mondani.

4. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Rozin)
2013. szept. 2. 11:11
Az attól függ, milyen körökben mozogsz és hoy mennyire vagy hiteles. Pl. ha eddig gyógyszerész voltál, vag tanár, akkor a személyi bankár egy kicsit hiteltelen.
2013. szept. 2. 10:27

Annyi biztosítós van, hogy Dunát lehetne rekeszteni belőle.

Aki nagyon talpraesett, kellően nagy a rábeszélő képessége van esélye, hogy megél.

Gondolkodj el, milyen biztosítást és kinek tudnád eladni. Ha az ismerőseidet bevonod, MERT tényleg úgy érzed szuper jól jár azzal a formával, akkor marad-e potenciális ügyfékörl számodra? Én sosem kötöttem még házaló ügynökkel szerződést, a családomban sem jellemző.

2013. szept. 2. 10:21
Áhh, ezekből nem lehet megélni.
2013. szept. 2. 10:06
Állást keresek!Megéri személyi bankárnak lenni?Fundamentánál egy vagy több 4 éves, 20.000Ft-os szerződés megkötése esetén mennyi a jutalék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook