Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állapotfelmérés géppel. Tud róla valaki információt? fórum

Állapotfelmérés géppel. Tud róla valaki információt? (beszélgetős fórum)


1 2
31. Várhegyi Márton (válaszként erre: 27. - Cikicakk)
2011. jan. 14. 18:12

Köszönöm, igyekszem.


Nem gondolom, hogy balek lennél, egyszerűen félretájékoztatnak, akik ebből élnek:-(

2011. jan. 14. 18:05
Sajnos egyenlőre csak annyit tudok a nőről, hogy szentesi és valamilyen Évának hívják. Még az sem biztos, hogy doktornő.Férjemnek bemutatkozott, de ő akkor annyira ideges volt, hogy nem is igen figyelt oda.
2011. jan. 14. 17:57
Kérlek benneteket, hogy most már csak ötletekkel segítsetek, hogy lehet az ilyen elvetemült embereket lehetetlenné tenni. Sajnos semmilyen hivatalos papírt nem kaptam a vizsgálatról. Bélyegző nincs rajta a véleményezésen. Számlát nem kaptam a befizetett összegről(7000ft a vizsgálat,kb25.000ft a gyógyszerek)Tudom, hogy más hol is végeznek ilyen " állapot felméréseke"t, de azokról nem tudok véleményt mondani ,mert nem ismerem. Itt viszont tudom, hogy nem egy olyan ember volt,aki már mindent kipróbált, semmi sem segített, és ez volt az utolsó reménysugár az életükben. Az ember a szeretteiért( gyermekei, szülei, testvérei) érdekében megpróbál erején felül is teljesíteni, csak hogy egy kis gyógyulást sikerüljön elérni.
2011. jan. 6. 17:58
Sziasztok! Mindenkinek köszönöm a segítséget. Most már egyre biztosabb vagyok benne, hogy jól becsaptak. Van valakinek ötlete, hogy lehetne ezzel az ál "doktornővel" szemben eljárást kezdeményezzek? Szerintem sok olyan kétségbeesett ember van, aki a szeretteiért bár mire képes, és ezt úgy látszik még egy ilyen "diplomás is kihasználja. Az én pénzemnek már annyi, de talán a többi emberen még segíthetek ha megállíttatom ezt a szélhámosságot.
2011. jan. 5. 18:47
Kedves Márton! Most olvastam az adatlapod, és onnan tudom, hogy nagyon napra kész vagy a témában. Köszönöm a segítséged, és megnéztem,illetve meghallgattam a YouTub-on a videókat. Hát nem akarok durva lenni, de hatalmas balek vagyok. Sajnos az elkeseredett ember hajlamos a hülyeségekre, ha csak egy kis reményt is lát a problémák megoldására.
26. cikicakk (válaszként erre: 25. - Várhegyi Márton)
2011. jan. 5. 18:37
Bocsánat, igazad van. Már teljesen megvagyok kergülve. Lényeg, hogy nem sokkal marad el a legalsó határtól, de a rengeteg véreredményben ez az egyetlen ami a normális tartományon kívül van
25. Várhegyi Márton (válaszként erre: 23. - Cikicakk)
2011. jan. 5. 18:33
Limfocitára kicsit sok lenne a 17,5 G/l, még fehérvérsejtre is. A 20,5-51,1 tartományt %-ban kell érteni (de ezt jelzik a lapon). Valószínűleg 17,5 % a limfocita esetünkben.
24. cikicakk (válaszként erre: 20. - 3265084553)
2011. jan. 5. 18:29
Most már csak azon gondolkodom, hogy kellene ezt a nőt megállítani? Jan14-én kell a férjemnek Szegedre bemenni kifejezetten Gluten allergia vizsgálatra. Ezt már azóta kértük,mert a Parkinsont kezelő orvos azt mondta, ha tényleg Gluten érzékeny a férjem akkor az eddig szedett gyógyszerek ártalmasak. Így ő adott egy beutalót a Gastroenteorológiára. Ha az is negatív lesz, akkor semmi nem állít meg, hogy véget vessek az elkeseredett emberek kijátszásának.
23. cikicakk (válaszként erre: 21. - Várhegyi Márton)
2011. jan. 5. 18:26

Ott kerestem, de ott nincs.Teljesen átmazsoláztam az egész véreredményt és csak a Lymfocita érték eltérő, de az is csak alig.

Lymfocita:17,5G/L 20,5- 51,1-ig megfelelő

22. cikicakk (válaszként erre: 19. - Cikicakk)
2011. jan. 5. 18:24
Most néztem át az első linket amit küldtél. nagyon szépen köszönöm. Eddig is azt éreztem a vérvétel eredménye után, hogy kegyetlenül becsaptak, de most már egész biztos is vagyok benne. Tudom én vagyok a hibás, hogy bele fogtam egy ilyen nem bizonyított diagnózis megállapításba, de nagyon elvoltam, elvagyok keseredve. Hidd el 2 rokkant nyugdíjból egy 14 éves gyerek mellett egyáltalán nem mindegy, hogy mire költjük a pénzt. Nem mondom, hogy károsak azok a dolgok amiket javasoltak, hogy szedjen a férjem, de ha nincs rá szükség,mert nem életmentő, és anélkül is ugyan úgy beteg marad, akkor azt a pénzt van hova elkölteni. A gluténmentes és Paleolit diétáról nem is beszélve.
21. Várhegyi Márton (válaszként erre: 18. - Cikicakk)
2011. jan. 5. 18:23

A két érték megfelelő.


A kalcium és a magnézium a "klinikai kémia" résznél szerepel (ahogyan a nátrium és a kálium is). Kalciumot gyakran mérnek, magnéziumot ritkábban, rutinszerűen semmiképp.

20. 3265084553 (válaszként erre: 19. - Cikicakk)
2011. jan. 5. 18:13

Ha még maradnának kételyeid:


[link]


[link]

19. cikicakk (válaszként erre: 17. - 3265084553)
2011. jan. 5. 18:04
Köszönöm szépen, ezt a linket feltétlen megnézem.Tudod az az érdekes, hogy a " doktornő" mikor meglátta, hogy én is ott vagyok,gyorsan a férjem kezébe nyomta a papírt és vissza fordult. Gondolom a vizsgálat közben mondhatta a férjem, hogy ápolónő voltam.Azzal a kifogással, hogy jöjjön a következő. Ezt sajnos csak így utólag gondoltam át. Azóta természetesen voltam a városi kórházban és beszéltem több orvossal is. Ők csak a véreredmény alapján tudtak nyilatkozni,mert ezt a vizsgálati módszert egyik sem ismerte. Sajnos a véreredmény nem támasztja alá a gép által felsorolt betegségeket, kivéve ami egyébbként is meg van, és ezt tudta Ő is. (Parkinson, nyirokér ödéma)
2011. jan. 5. 18:00

Nátrium 141mmol/l

kálium 4,3mmol/l

Magnéziumot és kalciumot nem néztek,nem találom a vérkép papíron.

17. 3265084553 (válaszként erre: 4. - Cikicakk)
2011. jan. 5. 18:00

A biorezonanciás állapotfelmérés is felkerült a Budapesten tartott 14. Európai Szkeptikus Konferencia svindli termékeket és szolgáltatásokat bemutató plakátjára.


[link]

16. cikicakk (válaszként erre: 11. - Hte23)
2011. jan. 5. 17:57
Pajzsmirigy vizsgálatot is néztek a vérvételnél. A gép szerint alul működése van, de a vérvétel szerint a hormon szint tökéletes. Minden hormon szint.TSH 2,240mU/L
15. 3265084553 (válaszként erre: 4. - Cikicakk)
2011. jan. 5. 17:49
Az hát! Szélhámosság.
14. 3265084553 (válaszként erre: 9. - Cikicakk)
2011. jan. 5. 17:48
Biorezonanciás állapotfelmérésre tippelek.
13. csabi4 (válaszként erre: 4. - Cikicakk)
2011. jan. 5. 17:36
a Natrium -kálium -magnézium -kálcium értékeit tudod e?
12. hte23 (válaszként erre: 11. - Hte23)
2011. jan. 5. 17:24
Már elg kis eltérés is okozhat gondokat.
11. hte23 (válaszként erre: 4. - Cikicakk)
2011. jan. 5. 17:23

És TSH -is néztek ( ez a pajzsmirigyre ) az alulmüködés is okozhat sok olyan panaszt amit leirsz.

Nagyon olcsó a gyógyszere, jól be lehet állitani.

10. cikicakk (válaszként erre: 8. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 5. 17:10
Tudod az a baj, hogy a gluténmentes kenyér kilója 1800ft és minden glutenmentes termék nagyon drága, ép úgy mint a cukrosoké is.
9. cikicakk (válaszként erre: 3. - 3265084553)
2011. jan. 5. 17:09
Nem tudom milyen gépnek hívják ezt a masinát. Én csak a vizsgálat végére értem oda, és már ment be a következő páciens így nem tudtam beszélni a vizsgálatot végző nővel. Csak egy kézzel írt papírt kaptam a betegségekről amit találtak, és a terápiai javaslattal. Minő véletlen, hogy ahol ez a vizsgálat volt( egy magánház) ott lakik ezeknek a gyógyszereknek a forgalmazója, vagy terjesztője.Hidd el én akkor csak arra gondoltam, hogy hátha ez talán segít.
8. 8625c5bd9b (válaszként erre: 7. - Cikicakk)
2011. jan. 5. 17:08
Értem, azért vigyázzatok az ilyen dolgokkal, mert sajnos ilyen helyeken sokszor csak a pénzszerzés motiválj a "szakértőket".
7. cikicakk (válaszként erre: 6. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 5. 17:05
Sok minden jelentkezett nála.Pld. Ha evett,akkor a gyomorszájánál egy csomót érzett,sokszor fájt az egész hasa.Volt gyomortükrözésen,Helio bacter vizsgálaton, de semmit nem találtak ami indokolta volna. Többször volt hasmenése,lázas is többször volt, de azt sajnos tudom, hogy elég fogékony a vírusokra.Állandóan álmos, és fáradt volt.( ezek most is megvannak). Végső elkeseredésemben fordultam ehhez az állapot felméréses vizsgálathoz,mert rossz volt nézni az elesettségét, és a minden napos fájdalmakat.
6. 8625c5bd9b (válaszként erre: 4. - Cikicakk)
2011. jan. 5. 16:38

És ennyi betegségnek nem volt semmi tünete?


Nekem aztán hiába magyaráznák, hogy ez meg ez a bajod, ha makk egészségesnek érzem magam.

2011. jan. 5. 16:26
Most mennem kell, de hamarosan vissza jövök. addig is köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 5. 16:25

Férjem dec16-án volt állapot felmérésen.Fejére csuklóira és bokájára raktak valami kapcsolókat és kb 80 perces volt a vizsgálat. olyan dolgokat állapított meg a gép, hogy

kóros gluten anyagcsere zavar

gyulladásos folyamatok a belekben,nyirokerekben,húgyutakban

pajzsmirigy alulműködés

hisztamin túlsúly

autoimmun folyamatok

adrenalin túlsúly metaolikus szindróma

mentalis, fizikális kimerültség

reumatológiai gyulladások

Természetesen megijedtem,mert ezeken kívül a férjem parkinson kóros és nyirokér ödémája van.

20-án elment nagyrutin vérkép vizsgálatra, ami célzottan máj és pajzsmirigy és cukorvizsgálatot is tartalmazott,

Na itt jött a lényeg,mert a vérképe szerint semmilyen gyulladása sincs.Vérsüllyedés 2mm/óra

fehérvérsejt szám:7,40 G/L gamma GT 32 pajzsmirigy hormon vizsgálat teljesen normális értékeket mutat. Nem részletezem az egész vérképet,de tökéletesen egészséges képet mutat.

Most aztán nem tudom mit higgyek.Nagyon attól tartok, hogy kegyetlenül át lettünk verve. A vizsgálat 7000ft volt a gyógyszerek amit erre a rengeteg "betegségre" kell szedni kb 25.000 ft összesen. Ha tényleg becsaptak, akkor ezt nem hagyom annyiba. Igaz én már biztos nem kapom vissza a pénzem, de legalább másokat ne károsítsanak meg. Vissza élnek a kétségbe esett emberek bizalmával.Bocsánat,ha hosszú voltam, de el vagyok keseredve.

3. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Cikicakk)
2011. jan. 5. 16:14
Milyen géppel?
2. 5df9e92c99 (válaszként erre: 1. - Cikicakk)
2011. jan. 5. 16:13
én biorezonancián voltam és vércseppanalízisen
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook