Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Állandóan csak csalódás jut... fórum

Állandóan csak csalódás jut... (beszélgetős fórum)


7. 22342e0151 (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2011. ápr. 10. 17:30

Még valami neked, ez még lemaradt az előzőből:


Egy embert mindig a cselekedetei mutatják meg, hogy ki ő. A beszédre nem szabad adni...

2011. ápr. 10. 17:03
Én is csak azt tudom tanácsolni hogy ne maradj vele. Én is elváltam, 3 gyerkőcöm van. Hidd el jó néha egyedül. És ha néha rád is jön hogy jó lenne ha lenne mellett valaki, akire támaszkodhatsz, hidd el ez a férfi nem olyan. Jobb ha elküldöd mielőtt végleg megsérülsz.
5. 1cd46d69dc (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2011. ápr. 10. 16:53
szia,az az igazság,hogy én is pont ebbe vagyok,ugyhogy át tudom érezni,én tartom el a párom,és még neki áll fejebb,,jo igaz ő is eltartott 2 évig ,de az már rég volt,és nagyon féltékeny is ,ennek tetejébe,meg is fenyegetett ha elhagyom meg fog őllni.24 vagyok,amugy.kihasználja hogy a modellkedésből jol keresek,
4. 22342e0151 (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2011. ápr. 10. 16:27
Egyszerűen nem vagytok egymáshoz valók. Engedd el, ez már csak egy nyüglődés..ez nem kapcsolat..
2011. ápr. 10. 16:00

Szia/sztok!


Hát én a helyedben mér rég kitettem volna a szűrét!

Főleg hogy te magad is érzed hogy kihasznál. Mással meg ne foglalkozz, a lényeg hogy te boldog légy.

És ahogy hte23 is írta csak más szavakkal, majd a legváratlanabb időpontban, és helyen fog rád találni a szerelem! De ne keresd, ne "hajszold"!!!


Amúgy én is most vagyok a válás "közepénél", épp lakást keresek, és költözködöm.

2011. ápr. 10. 15:50

Ne maradj vele.

Ne akarj mindenáron tartozni valakihez, és akkor megtalálod azt aki hozzád akar tartozni...


Ez csak jó tanács, ezt kellene tenni, de még én is az ut elején járok ( még nincs vége a válásomnak, és jelenleg még én is azt érzem, hogy nem kell senki..)

2011. ápr. 10. 15:43
Válásom után(ami nagyon megviselt)elhatároztam nem kell férfi az életembe,féltem attól hogy becsap majd ő is meg mindentől.2évre rá jött az akire eleinte nagyon felnéztem,remegtem érte,alig vártam hogy vele lehessek..most már egy éve szinte együtt élünk de minden egyre rosszabb vele..azt mondja mindenkinek ő mennyit segít nekem,pedig valójában inkább kihasznál.Néha kölcsönkért hogy amint lesz pénze ideadja de soha nem így van,hoz ezt-azt és ő letudja íígy az adósságába.Szeretne "nagylábon"élni,de az én kis pénzemen.Ha idegesen a fejéhez vágom hogy spóroljon haragszik,fennhangon mondja hogy bezzeg ha ő segít az jó...az ő segítsége ott kimerül hogy néha elvisz kocsival ide-oda,de ujabban kér benzinbe is pénzt merthát neki kicsi a jövedelme..nem tudom miért akar kihasználni ha azt hajtja menyire szeret,én vagyok a mindene,már kezdem úgy érezni azért kellek legyen kihez fordulni ha segítség kell.Nekem itt tényleg befejezödik a férfiakkal való kapcsolatom ha neki kiadom az útját,egyszerűen ez jutott.Magányos és lelki sérült lettem,nekem tényleg nem adatik meg a tiszta boldogság,de lehet egyedül a gyermekeimmel boldogabb leszek nem használ ki senki..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook