Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Herótom van a kollégámból, aki állandóan csak panaszkodik,... fórum

Herótom van a kollégámból, aki állandóan csak panaszkodik,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

20. michelle.r (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 12:56

Amíg nem tanulod meg ezt a helyzetet, az ilyen embereket kezelni, addig hiába megy el ez, majd jön helyette másik.

Nem az a megoldás, hogy te áldozod fel a szabad idődet, hagyod magad lehúzni, vagy lelépsz.

19. michelle.r (válaszként erre: 3. - Napsugár8)
2022. jún. 10. 12:54

Én az ilyennek elmondom, hogy oké, most hallgatom harmadszor. Ha tudok segíteni, mondd, hogy mit, de nem szeretnék állandóan ezen rugózni. Ha ezek után se hagyja abba, amit rákezdi, azonnal kérdezek tőle valamit. Ha ezek után se, egyszerűen ott hagyom.


A szomszéd íróasztalnál meg egyszerűen füldugó és zenehallgatás.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Bichi)
2022. jún. 8. 15:35

Teljesen igazad van. Képtelen vagyok nem foglalkozni vele, mert szar embernek tartanám magam, ha nem hallgatnám meg a másikat. Nyilván így is az vagyok, hogy gondolatban elkívánnám, de nah... inkább legyek ilyen szar ember.

Így meg az egész igaz csak siránkozás, de hát ez az én vallomásom ettől függetlenül.

17. Bichi (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 7. 10:26
Én csak azt nem értem, ha ennyire zavar, akkor miért foglalkozol vele? Ha nem reagálsz, egy idő után abbahagyja. Nekem is van ilyen kollégám, úgy csinálok, mintha nem is hallanám, és simán abbahagyja, hisz semmilyen reakciót nem vált ki...
2022. jún. 5. 10:54
Inkább legyen büdös :D Bár annak is vannak ugyebár fokozatai...
15. tien (válaszként erre: 14. - Muttyendáré)
2022. jún. 4. 23:29
:)
2022. jún. 4. 22:37
Az enyém meg büdös. Szóval inkább panaszkodna :)
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Scherlock)
2022. jún. 4. 22:36

Megtörtént. Már meg sem számolom, hogy hányszor fél (olykor volt az 1) óra, amit a munkaidőmből áldoztam arra, hogy a lelkét ápoljam, vagy épp tovább maradtam bent a munkahelyen, hogy megpróbáljak neki segíteni előre lépni, de már nincs több tanácsom neki.

Egyszerűen már a végén csak annyit tudtam neki mondani, hogy bármilyen újonnani tanács, csak a régiek ismétlése volna. :/

Kérdeztem, hogy van-e barátja, akivel megoszthatja a gondjait (azt mondta van, bár kicsit kétlem). Küldtem pszichológushoz is, azt mondta, hogy az nem segítene rajta...

A másik kollégáim is csak azt mondják, hogy nekik is panaszkodik.

Lehet, hogy így is szar ember vagyok, amiért abban reménykedem, hogy elmegy egy olyan helyre, ahol elméletileg jobb lenne neki (meg így nekünk is), de nem tudok belerúgni egy olyan emberbe, aki mondhatni megnyílik neked a problémáival, zavar olykor nagyon is, de képtelen vagyok ennyire nyers lenni (kivéve, ha nagyon nagyon feldühítenek).

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Mendi1)
2022. jún. 4. 22:28
Lehetséges, bár akkor szerintem nem keresné folyamatosan a társaságomat... :)
11. tien (válaszként erre: 10. - Ibolyka43)
2022. jún. 4. 10:20
Mára már elfogadható a használata .Herót :undor ,félelem ,megcsömörlés ,elegem van belőle stb..
10. ibolyka43 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 07:24
Mi az herotom,miert nem a magyar kifejezest hasznalja?
9. Csillagszem38 (válaszként erre: 8. - Scherlock)
2022. jún. 4. 07:24

🤣🤣🤣🤣


Okoskodjal, teljesen jo ;)

8. Scherlock (válaszként erre: 7. - Csillagszem38)
2022. jún. 4. 07:23

Mit kiabálsz?

Attól még nem lesz igazad.



Menekülni? 😄

Felőlem. 🙃

7. Csillagszem38 (válaszként erre: 6. - Scherlock)
2022. jún. 4. 07:17
Es szted attol, mert elmondod neki, abbahagyja?? Az ilyen negativ embertol menekulni kell, mint a tuztol, mert teljesen atragad rad is a negativ hangulata!
6. Scherlock (válaszként erre: 5. - Csillagszem38)
2022. jún. 4. 07:15

Egészséges ember elmondja, hogy figyelj már, unalmas ez a lemez.🙃


Másik: mi van, ha ez nem is igaz?

5. Csillagszem38 (válaszként erre: 4. - Scherlock)
2022. jún. 4. 07:13

Miert lenne az??

Nem hiszem h kellemes egesznap egy megativ emberrel egyuttlenni!

2022. jún. 4. 07:04

Huuu de jó, hogy nem ismerlek.


Szörnyű ember vagy.

3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 4. 06:24

Megértelek! Tudom milyen nehéz olyan valakivel egy helyen lenni, aki állandóan csak panaszkodni tud ezért, azért. Egy idő után valóban megtelik a hócipő. Próbáld meg átkérni magad egy másik munkaterületre. Ha ez nem sikerül, te keress magadnak másik munkahelyet.


Ha bármi más megoldást keresel, téged kiáltanak ki rosszindulatú, aljas, "rongy embernek", s ez a bélyeg messzire világít, akár igaz, akár nem.

2022. jún. 3. 19:51
Neki meg tőled lehet herótja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook