Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Állandó hőemelkedés fórum

Állandó hőemelkedés (beszélgetős fórum)


1 2
7. 85478056e1 (válaszként erre: 3. - E2e3dd6eca)
2012. júl. 17. 13:13

Sajnálom, ami a családodban történt! Döbbenetes, hogy egyes orvosok hogyan állnak hozzá a dolgokhoz...Sokukhoz én már privát megyek, tehát megkapják a pénzt, még ha nem is a borítékban...


Végülis hogy jöttek rá anyukádnál, hogy mégis limfómája van? Nekem volt teljes Ct.-m meg nyirokcsomó tumormarkerek is vizsgálva lettek. Mit kéne még csinálnom?

6. 85478056e1 (válaszként erre: 2. - C1e9612cd3)
2012. júl. 17. 13:10
Ezt hogy állapították meg?
2012. júl. 17. 12:56

Nekem akkor volt állandóan hőemelkedésem amikor tüszős mandulagyulladásom volt. Annyira csúnyák voltak és annyi más problémát okozott, hogy ki kellett venni.

A szervezeted küzd valami ellen, csak rá kellene jönni az okára, remélem sikerül!

2012. júl. 17. 12:46
Ha állandó hőemelkedésed van akkor na tested valami ellen védekezik ami benned van ez lehet valami góc vagy gyulladás a fogaid épek ? Lehet ott van valamelyik gyökércsúcs begyúladva és ott van egy góc de lehet a mandulád is idült gyúladás .. de valami méhen belőli probléma is lehet ha köze van a menstruációnak hozzá az a baj sok orvossal találkoztál de a mai orvosok semmihez nem értenek. Valami kiváltja a lázat , hőemelkedést és azt a valamit kéne milliméterről milliméterre kiszűrni MRI az egész testedet át kellene röntgennel világitani De ha tényleg semmi akkor lehet spontán el fogsz égni :D ( bocs) de ezt nem lehetett kihagyni csak hogy oldjuk a feszültséget . Amugy nézd meg reggelente elvileg a beteg ember is le megy a láza utánna megint kezdődik a nap folyamán ha reggel neked is le megy akkor tuti valami gyulladás, góc van ..
3. e2e3dd6eca (válaszként erre: 1. - 85478056e1)
2012. júl. 17. 12:39

A hematológus kizárta a nyirokcsomó daganatot.


Aha, ez ismerős. Amiket leírtál az mind jelentkezett anyámnál. Szintén kizárták a ny.cs. daganatot, így fél évig, tüdőgyulladással kezelték, antibiotikumokkal. Csakhogy már minden baja volt, ezért adott a dokibácsinak egy vastag borítékot, és lám felfedezték mégiscsak a limfómát.

Öreganyám is így járt, ráfogták a nyelvdagadást a dióra(amit ugye fog nélkül rágcsált biztosan), vaskos boríték megint előkerült, diagnózis: szájfenékdaganat. Nem rémisztgetlek, de ez így működik.

2. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - 85478056e1)
2012. júl. 17. 12:38
nekem, mikor tartós hőemelkedésem volt, toxoplasma fertőzést igazoltak...
2012. júl. 17. 12:32

Több éve tartó problémával küzdök, amit eddig senkinek sem sikerült megfejtenie. Eléggé lehangol, mert nagyon úgy néz ki, hogy így kell leélnem az életem hátralévő részét. Nem tudom eldönteni, hogy kutakodjak tovább, vagy nyugodjak bele és fogadjam el, hogy ez a sorsom.


Kis hőemelkedéssel és megfázással kezdődött minden anno, amire kaptam Augmentint, sokat pihentem de a "betegség" megmakacsolta magát és a hőemelkedésem nem akart megszünni. Sőt, a torkom is pirosabb lett és iszonyat csunyán köhögtem. Mikor már átestem a 3-dik antibigyó kúrán, torokváladék mintán, meguntam és elmentem privát egy gégészhez, aki refluxot diagnosztizált, amire 3 hónapog szednem kellett protonpumpa gátlót. Mivel köhögésem hol jobb, hol rosszabb volt, hőemelkedésem sem szünt meg elküldtem gyomortükrözésre, ahol a dokinéni kijelentette, hogy refluxnak nyoma sincs és nem tudja, hogy mi a bajom.


ěgy kötöttem ki egy belgyógyásznál, aki csináltatott egy nagy vérképet, ahol szintén nem derült ki semmi különös. Illetve az, hogy pajzsmirigy alulműködésem van és gyulladásom (szerinte ezért a magasabb hő)


Tumormarkerek rendben voltak, a hormonok is, volt 2 komplett autoimmun laborom, ami szintén teljesen negatív lett, de a hülye hőemelkedés csak kúszott felfelé. A belgyógyászom elküldött a hematológiára, hogy csekkolják le a nyirokcsómóimat és kért egy kivizsgálást non hodgkins limfóma irányában. Mondanom sem kell, minden rendben volt ott is.


Azóta lett egy kontroll sejtfelszínes immunfenotipizálás is csinálva (nyirokcsomó T és C tumormarkerek) HIV teszt és 2 db. komplett Ct. (mellkas-has-kismedence) sehol nem volt eltérés. Volt egy kismedence Mr, ami szintén jó lett, mell ultrahang és mammográphia. Tüdőszűrés, fogászat, gégészet, nőgyógyászat....és még sorolhatnám.


A hematológus kizárta a nyirokcsomó daganatot, de másmilyen betegséget sem sikerült igazolnia. szerinte, nekem alapból magasabb a hőm!


Szerintetek nyugodjak bele, vagy mit csináljak???


annyira elegem van! Vannak napok, mikor baromira rosszúl érzem magam, ilyenkor már depis is vagyok, mert senki nem tud segíteni. Kezdek teljesen begubózni és bedilizni!


Amit még észre vettem magamon, hogy a menzeszem első felóeben viszonylag elgogadható az állapotom, akkor "csak" max. 37,3-37,4-ig megy fel a hőm. Viszont a második fele, az egy katasztrófa....ott meg sem áll 37,6-ig :-((((


Most ebbe tényleg nyugodjak bele? Kb. 20 dokival kommunikáltam. Még vastagbéltükrözésen is voltam, csak hogy a chrohnt is ki lehessen zárni. Na, de akkor mi a bajom?


Pajzsmirigyem azóta kezelve van, amit szinten tudunk tartani.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook