Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Alkalmatlan a jogosítvány megszerzésére fórum

Alkalmatlan a jogosítvány megszerzésére (beszélgetős fórum)


25. Józsibirka (válaszként erre: 1. - D09274519c)
2023. máj. 24. 12:39
Megtanitlak én tégedet, asztán visszamehetsz megmutatni nek8k, hogy tudsz kicsit már! 1
2023. máj. 24. 12:36
öreg vagyok én már új nyelvet megtanulni...
23. d09274519c (válaszként erre: 22. - Burrit0)
2023. máj. 24. 05:45
Nem könnyítettél a helyzetemen de nem megyek többet vezetni.
2023. máj. 24. 04:55

A forgalmin elsore a tmemtem.


En he voltam szarva, kisvaros, kis utcak. Aztan muszaj volt Pesten vevetni. GPS elakadt, 4 sabos a villamossal egyedul. Lepokott jelzesek. Majdnem megpusziltam egy villamost egy oreg volvoval.

De aazzal.legalabb knnyu parkolni.

Baromi jo servoja.

2023. máj. 24. 04:46
En az elso zart tesztenbuktan meg. Elegemben eloszor padlanak mentem. Eze n szinte senki nem bukug m eg
2023. máj. 24. 04:43
Csinalsz meg par orwt valahol, es jo lesz.
2023. máj. 24. 04:42
Penzt
2023. máj. 24. 04:41
Ha nem vagy biztos, mondd le!, koltsd a pending az uj kreszre, ahol biztos leszel!
2023. máj. 24. 04:40

Az en munkam sem egyszeru hetvegente. Elozo hetvegen leorditott a headach, aztan bocsanstot kert.

Csak ha valakit kivasalnaknaz utra, egy bocsanatkeres nem eleg.


Aki nem biztos a vezetesben, ne csinalja!

2023. máj. 24. 04:33

Rn nem feltetlen hibaztatnam az oktatokat, foleg, ha valakinek senki sem jo.

Az biztos nem jo, ha valaki stresszeli vezetes elott a tanulot, de ha a KRESZ-t nem tudja, amiert " beszoltak", neki lehet ulni onszorgalombol is. Talan az oktago nem akarja, hogy a tanuloja ket hettel a vizsga utan a feje tetejere alljon.

Es a vezetes barmikor lehet stresszes. Szar napod volt, az apos beledunal a vezetesbe, kiabalo gyerekek vannak a hatso ulesen. Inkabb bukj meg, mint (akar halalos) kart okozz magadnak vagy masoknak.


Az en oktatom nagyon higgadt volt velem. A legtobb emberrel. Valaki cserelt, aki randizott vele.

Es volt egy remenytelen lany, aki az elso keresztezodesnel kifafolt, es majdnem kivitt egy villanyoszlopot. Kiszallt a vezetesi konyve nelkul, es elrohant.


Szerintem qrva jo oktatom volt. Felhivta a figyelmem a jegre, a parkolasnal akar adult, megmutatta, es utanacsinaltam. De valaki szerint szar oktato.


A remenytelen nem kovette az instrukciokat, es azet elemente fel a hangjat, mert azon a sebessegen nen lehetett a kanyarokat bevenni biztonsagosan. A sajat pedalt kellett hasznalnia. Par evvel kesobb talalkoztam a regi oktatommal, a csaj megbukott az alkalmassagin is.


En a KRESZ teszten par hiba portal mentem at elsore, ami nem jelenti, hogy eloben kepes voltam felismerni mindent. Az oktatom egy nyugdijazott render volt. Ha valamit rosszul is csinaltam, tovabbmentunk, el elmondta, mi volt rossz. De a legrosszabb, megijedni es befezni egy korforgalomban, keresztezodesben. Max. Megbuntetnwk, de nem lesz szemelyi series vagy angyagi Kar okozas. Es ez a legfontosabb.



Egyszer kiabalrt velem a remenytelen lany utan. De nem vettem komolyan. Azt a csajt en is lattam vezetni.


Malunk szepen, mindend a nagyjonyz szerint kellett, hogy legyen. Ellenorzekortukor keallitas, ket kez 6 es 12 oranal.

Azzal csaltunk, hogy hagy orat kellett volna kulteruleten vezetni, de o soha nem adott vona idopontott olyan kezebe, aki nem tud vezetni. Ahhoz mar tul sok kozuti balesetet latott.


Es mivel ex-rendor, tudott arrow is, ha egy tanitvanya csibalta. Es ha even twltek el is a szivere vette neha.

15. Csillagszem38 (válaszként erre: 11. - D09274519c)
2023. máj. 23. 14:26
ja értem, hát akkor ne add fel :D
14. Pasionella (válaszként erre: 13. - Pasionella)
2023. máj. 23. 14:08
Ja és én a mai napig örülök, hogy az elsővel nem sikerült a vizsgám mert nem tudnék normálisan vezetni és nem is szeretnék.
13. Pasionella (válaszként erre: 11. - D09274519c)
2023. máj. 23. 14:07
A vizsga időpontot bármikor le lehet mondani. Tudom sok órád áll benne de ha úgy érzed harmadjára sem sikerülne még akkor felesleges elmenni. Keress egy normális oktatót, nekem a 3. volt normális, az első kettő elmebeteg állat. Az elsővel elmentem egyszer vizsgázni de tudtam, hogy nem fog sikerülni mert full idegbe kellett állandóan mennem vele vezetni csak ordított, a második oktató még nagyobb seggfej volt mint az első, vele pár óra után összevesztem, végül egy 3. nagyon normális oktatóval mentem el pár óra után vizsgázni és másodjára sikerült a forgalmi. 5 éve vezetek balesetmentesen és imádok vezetni pedig én is "bénán" kezdtem és az első 2 barom azt mondta alkalmatlan vagyok rá, a 3. visszaépítette bennem az önbizalmam. Ne vacakolj feleslegesen egy olyan mellett aki türelmetlen és elvárja, hogy tudd azt amit nem magyaráztak el rendesen, kidobott pénz és idő. Válts
12. Törpilla (válaszként erre: 8. - Aszparagusz)
2023. máj. 23. 08:29

Igen, utólag láttam, hogy volt már neki vizsga lehetőség. Bocsika!


Panda te meg ne add fel! Előtte meg egyél szőlőcukrot az le fog kicsit nyugtatni, meg igyál kólát az meg felpörget! Feladni meg csak azt szabad amin van bélyeg! Ügyes vagy Te menni fog! Megcsinálod!😉 Legyen szép napod és fel a fejjel és kitartást!😘

11. d09274519c (válaszként erre: 7. - Csillagszem38)
2023. máj. 23. 08:17
3 hét múlva vizsgázok, már nem tudok másikat kérni.
10. Banános Zselé (válaszként erre: 8. - Aszparagusz)
2023. máj. 23. 07:57
igen, nem olvasta el figyelmessen
9. Borian (válaszként erre: 1. - D09274519c)
2023. máj. 23. 06:39
A fiam negyedszerre ment csak át most márciusban. Azóta egyedül jár suliba kocsival, a lányomat, engem is visz ide-oda, nagyon ügyesen, magabiztosan vezet. Ne add fel!
8. aszparagusz (válaszként erre: 4. - Törpilla)
2023. máj. 23. 06:38

Már volt 2 sikertelen vizsgája.

Vizsgára az oktató tud időpontot kérni.

7. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - D09274519c)
2023. máj. 23. 06:23

Igen, a legtöbb egy taplo paraszt.

Ajánlás alapján próbálj meg másik, jobb oktatót keresni.🙏

2023. máj. 23. 06:18

Ja és mindig azzal vigasztalódtam, hogy 8 általanost végzett egyszerű emberekék is megszerezték a jogsit már előttem...

...és ismerek olyat, aki magasan képzett és végül alkalmasságira kellett mennie 5 bukás után mert úgy leépítették az önbizalmát! Próbálj meg kicsit asszertív lenni!

Én egy normális parkolást alig bírtam összehozni, míg mellettem ült valaki aki összevissza jajveszékelt, hogy most miért arra tekerem a kormányt meg miért nem kezdtem már "alászedni" :D! Mikor végre egyedül vacakolhattam vele 100 rájavítással, akkor kb egyből ráéreztem a dologra, önbizalmat szereztem, és nem volt gondom vele!

2023. máj. 23. 06:12

Jaj, nagyon át tudom ezt érezni! Nekem is nulla önbizalmam volt, egyszerűen folyamatos görcsben voltam, hogy mikor fog megint "beszólni" az oktató, és ez akadályozott a fejlődésben, kreativitásban...elsőre én is megbuktam a forgalmi!

Én is váltottam oktatót, de a másodikkal sem voltam elégedett teljesen, ő sem érzett rá, hogy kell velem kommunikálni.

Igazán akkor szabadultam fel teljesen mikor végre egyedül vezettem, és még csak béna sem voltam!! Csak végre nem volt ott valaki mellettem, hogy minden hülye apróságért megjegyzést tegyen + ha úgy éreztem elég akkor csak félreálltam megnyugodni.

Nem tudom, képzeld el az oktatót pucéran, vagy csak simán amit mondd, azt alakítsd át a fejedben dícséretre.

4. Törpilla (válaszként erre: 1. - D09274519c)
2023. máj. 23. 06:01
Szia! Ez a legnagyobb hülyeség, hogy az utolsó napra raktad és elsőre nagyon ritka hogy át engednek bárkit is! Úgyhogy javaslom az oktatódnak a váltását, meg hogy vizsgázni menj lehetőleg minimum 3-4-et mire lejárna a Kresz vizsgád! Sok sikert kívánok! Nem vagy béna, csak nem jó oktatókat fogsz ki, olyan nem jó aki már amikor beültél stresszel!
3. d09274519c (válaszként erre: 2. - 1872ce0988)
2023. máj. 23. 05:49
Az előző suliban volt 2 sikertelen, de " mentségemre " szóljon h mikor átvett a nöi oktató sok olyan alap hibám volt amit a másik oktató nem közölt pl. Hülyén tekertem a kormányt" mintha fejnék" az előző le se szart mikor vezettem nyomkodta a telót+ kiderült elkapták tanulóval ittasan
2023. máj. 23. 05:32

azt nem írtad, van már sikertelen vizsgád?


szerintem vedd fel a fapofát és ne foglalkozz az oktató stílusával. és igenis szerezd meg a tudást és azt a jogsit, szükséged lesz rá.


sok sikert!

2023. máj. 22. 23:38

Sziasztok!


Van köztetek olyan aki lemondott arról, hogy jogsit szerezzen?

Már átmentem másik autós iskolába lány vagyok, női oktatóval, de mindig van valami amiért felemeli a hangját szólni kezd. Be se indítom a kocsit már mondja h a szabályokkal tisztában kellene lenni.. innentől úgy érzem tényleg s...gg h..lye vagyok hozzá és nem fog sikerülnina forgalmi utolsó évem utolsó napjára tette be a vizsgát ha nem sikerül kezdhetem a kresztől újra de szerintem akkor már inkább nem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook