Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akkorát csalódtam! fórum

Akkorát csalódtam! (beszélgetős fórum)

1 2
2012. ápr. 24. 14:37
én is.
2010. dec. 14. 16:51

Lehet,hogy beújítottak egy új párost,és nagy az újdonság varázsa.Vagy gruppenben is van hűség,páros és páros közt?

De akkor is az a legkevesebb,hogy szóljanak.

32. spinneli (válaszként erre: 10. - Ancsimama)
2010. szept. 12. 20:33

ha ennyire jó a viszony, szerintem mindketten megérdemlitek, hogy áétbeszéljétek ezt.

házasságban sem borít mindenért rögtön az ember.

31. 1eb84e4bad (válaszként erre: 10. - Ancsimama)
2010. szept. 12. 20:28

Talán máshogyx alakult a program, pl. őket is hívták, és ti nem voltatok belekalkulálva, és cikinek találta ezt nektek megmondani.


Ha viszont a kapcsolat minőségét jól értem, akkor lehet, hogy ez is közrejátszott. Vagyis, talán tényleg más partnereket találtak maguknak, VAGY most éppen kettesben akartak lenni...


Ezekkel nincs is baj, csak azzal, hogy nem szólt. Ha olyan jó bnő, egy telefont megereszthetett volna.

30. cbe267d9cf (válaszként erre: 27. - 07c4794583)
2010. szept. 12. 18:11
hát ez az... :)
29. 4a3af97442 (válaszként erre: 10. - Ancsimama)
2010. szept. 12. 17:13

Hát ha jól értem ezeket a sorokat, nem lehet, hogy a baráti társaság meg akarja veletek szüntetni ezt a bensőséges kapcsolatot, mert más párt talált??? Én erre gondolok...

és ha ez igy van, egyenesen meg kell tőle kérdezni, mi a fészkes fene baja van, mondja meg szóból ért az ember!!!

28. Barát1 (válaszként erre: 24. - Cbe267d9cf)
2010. szept. 12. 16:49
Minden szavaddal egyetértek.
27. 07c4794583 (válaszként erre: 15. - Barát1)
2010. szept. 12. 16:26

ezt a "mondvacsinált ürügyet" én sem értem...


ilyen egy állítólag bensőséges barátság?


lehet, hogy csak nekem tök egyszerű a képlet. de ha megbeszélem valakivel, hogy pénteken átjönnek, akkor péntek este fél kilenckor, ha még mindig nincsenek ott, akkor ott helyben felhívom őket/küldök egy sms-t, hogy "megbeszéltek sztornó?", és akkor ott a lehetőség, hogy magyarázkodjanak, vagy észbe kapjanak, ha elfelejtették.


nem pedig várok egy napot, aztán mondvacsinált ürüggyel telefonálgatok. hiszen péntek volt a megbeszélt időpont, és nem jöttek. nekem még az optikusom is rámtelefonál, ha nem jövök a megbeszélt időpontban, nem hogy a barátaim...

26. cbe267d9cf (válaszként erre: 25. - 9c9da7a59a)
2010. szept. 12. 16:18
Ez csak feltételezés. Egyrészt nem tudhatod, hogy jól érezte-e magát. Azt sem, hogy miért cselekedett így. Én biztos, hogy meghallgatnám azt, aki velem ezt teszi, és utána döntenék arról, hogy mindezt hogyan ítélem meg a magam szempontjából.
25. 9c9da7a59a (válaszként erre: 24. - Cbe267d9cf)
2010. szept. 12. 14:15
Szerintem ha tényleg a barátnője, akkor ő sem érezte volna jól magát abban a buliban az otthon ülő barátnője nélkül...
2010. szept. 12. 12:47
Ha tényleg a barátnőd, akkor nyugodtan rá lehet kérdezni, és meg lehet beszélni. Egy ilyen félreértést el kell hogy bírjon egy barátság. Ha egy őszinte megbeszélés nem fér bele, akkor meg soha nem is volt a barátnőd. De te sem az övé, mert anélkül ítélkezel, hogy az ő véleményét meghallgatnád a történtekről.
23. elszabadult hold (válaszként erre: 22. - 2f3a6edd55)
2010. szept. 12. 09:58
Én sem úgy gondoltam, hogy esdeklően, számonkérve, megbántva kérdezném - csak tisztáznám, és utána zárnám le vele a barátságot.
22. 2f3a6edd55 (válaszként erre: 21. - Elszabadult hold)
2010. szept. 12. 09:34
Én ezek után nem kérdeznék semmit, ha flhivna egyszerűen elcsevegnék vele, elmondanám a véleményem, és zárnék vele minden kapcsolatot..
2010. szept. 12. 09:32
Én a helyedben nyíltan rákérdeznék, hogy tulajdonképpen mi történt, nem ezt beszéltétek meg, mi változott, hogy így döntöttek és nem szóltak? Csak egyenesen a szemébe - nehogy már te érezd magad kényelmetlenül...
20. Barát1 (válaszként erre: 16. - Ancsimama)
2010. szept. 11. 23:25
Ha befizettétek a belépőt akkor nyugodtan elmehettetek volna a pároddal, nem? A belépők náluk vannak?
19. 9c9da7a59a (válaszként erre: 10. - Ancsimama)
2010. szept. 11. 23:08
Nekem is volt egy "legjobb" barátnőm 17 évig, mégis azt mondom, hogy mikor ez megszakadt, akkor ismertem meg őt igazán (és önmagamat is). Nem mondom, hogy nem hiányzik, de sokkal többet nyertem ezzel, mint vesztettem... Ő azthiszem ennek az ellenkezőjére jöhetett rá, ahogy a visszajelzésekből tapasztaltam.
2010. szept. 11. 22:38
Ilyen szituban,én is csalódott lennék,nem valami kedves húzás egy barátnőtől...konkrétan,egyáltalán nem érdekelte,hogy mit csináltok...
2010. szept. 11. 22:29
Fel a fejjel, az ilyen, aki nm képes elédállni és nyiltan beszélni,és így cserben hagyni nem barátnő..
16. Ancsimama (válaszként erre: 15. - Barát1)
2010. szept. 11. 22:14

Na,akkor, ha Te pl. megbeszéled a legjobb barátoddal, baráti házaspárral, hogy együtt mentek a tavaszköszöntő bálba X. hó X-edikén. Naponta beszéltek erről, befizetitek a belépőt. Elfelejted, hogy kivel, mit beszéltél meg?????



Na nálunk így volt.

2010. szept. 11. 22:10
Beszéld meg vele, lehet, hogy csak valamilyen félreértésről van szó. Szerintem megér egy beszélgetést. Miért kell mondvacsinált ürüggyel felhívni, ha akkor nem azt mondta, hogy bocsi, de ezért meg ezért mással jöttünk, akkor nem lehet, hogy elfelejtette az időpontot és készül arra, hogy veletek pedig egy másik időpontban fognak találkozni?
14. agis (válaszként erre: 13. - Ancsimama)
2010. szept. 11. 22:08
De, en igen. Mert mar elofurdolt es nem mentem a Dunanak :)
13. Ancsimama (válaszként erre: 9. - Agis)
2010. szept. 11. 22:06

Na nézd, én elhelyeztem a gyerekeimet, hogy velük bulizzak. Nem volt könnyű, de megtettem. És sehol semmi.


De, ha én megbeszélek valakikkel egy programot, tuti, hogy nem felejtem el, és nem megyek el másokkal szórakozni.


Egyébként lehet, hogy érzékeny vagyok, de ezt más ember sem tűrte volna szó nélkül.

12. agis
2010. szept. 11. 22:02
Ennyi erovel meg kellett volna sertodni gyerekkori legjobb baratnomre, mert nem hivott meg az eskuvojere..? Ah, dehogy. ovis korunktol baratnok vagyunk, mostanabn alig talalkozunk...megsem haragszunk egymasra....
2010. szept. 11. 22:02

Ez a bunkosag netovabbja..Mar bocsi de ha tenyleg a batatnod lett volna akkor max annyi hogy szol bocsi nelkuletek megyunk mert...(indok)

Ez az alap egy baratsagnal..Nekem ha nincs kedvem latni senkit kuldok egy smst a barataimnak ma ne bocsi!!!Es nincs sertodes...Mindenki megerti..Bar mndjuk nem sok BARATOM van..Ismerosem igen..De az nem baratsag.

10. Ancsimama (válaszként erre: 6. - 9c9da7a59a)
2010. szept. 11. 22:00

Azért itt megjegyzeném, hogy a mi barátságunk nagyon-nagyon bensőséges.


Itt értsetek bármit, amit a gondolatotok kíván.


Nagyon bensőséges, sőt a pasik is aktív résztvevők. Na szóval egy nagy csapat voltunk, és minket szívattak a végén.

9. agis (válaszként erre: 1. - Ancsimama)
2010. szept. 11. 21:59

Ez nem is olyan tragikus...nem ertelek. Ezen tudnal bogni...? Kicsit erzekeny vagy.


Majd megbeszeled vele.


Velem is elofordult, hogy elhivtam valakit, de aztan ugy alakult, teljesen mas tarsasaggal megyek, ok valamiert kimaradtak, de megbeszeltuk, és potoltunk. Tudom, a gyerekelhelyezes kenyes dolog, nem megy mindig, de magyarazat biztosan van...

8. Tina87 (válaszként erre: 5. - Ancsimama)
2010. szept. 11. 21:59

Sajnálom, de inkább keres olyan bnőt aki tényleg nem érdek ember és kétszínű és csak akkor van ha bajod van, mert sok ilyen barát van.

lekopogom, nekem 8 éve ugyanaz a legjobb barátnőm és imádom, és sose hanyagoltuk egymást és talán egyszer vesztünk össze pár percre :))) De Ő ritka mint a holló.

Azért ne búslakodj, egy ilyen bnő nem érdemli meg.

7. annamarya77 (válaszként erre: 1. - Ancsimama)
2010. szept. 11. 21:55
Néha olyan nehéz megérteni az embereket, ne foglalkozz vele, mást nem tudsz tenni. Engem a barátnőm meghívott a lánya keresztelőjére, majd egy hét múlva vissza vonta, és most ő van rám megsértődve, hogy nem keresem.
6. 9c9da7a59a (válaszként erre: 1. - Ancsimama)
2010. szept. 11. 21:54
Na ezért nem érdemes nőkkel barátkozni... No comment.
5. Ancsimama (válaszként erre: 2. - Tina87)
2010. szept. 11. 21:54

Pedig eddig az volt.


De ma letettem róla, mégha Ő volt az egyetlen akkor is.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook