Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akkor futunk, ha lőnek fórum

Akkor futunk, ha lőnek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Akkor futunk, ha lőnek

1 2
17. winny (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2010. dec. 17. 16:47
Nagyon igazad van!
2010. dec. 17. 08:57
Micsoda ertelmetlen cikk...
15. Ageeca
2010. dec. 16. 21:17

Nem értem! Egyszerűen nem értem a cikket!


Ha valaki edzőteremben találja meg a helyét, miért ne járhatna oda? Manapság egyre sűrűbben, SŐT már elvárás, hogy klíma van a termekben... Nem kell izzadságszagot szagolnod. Persze arra is vannak különböző golyós dezodorok, amik elnyomják... Ha edzőteremben edzés után lezuhanyzol, semmi gond nincs...

Másik... Ha az egyén vásárol magának biciklizéshez fontos, elengedhetetlen kiegészítőket, pl ruha, sisak, kesztyű, cipő, ez is az ő dolga. Szoktam én is figyelni a cangázókat, és nem az a hülye érzet fog el, hogy jaj de gáz, mert városban vagyunk, és ez ciki itt... Hanem az az érzés fog el, hogy basszus de szép vádlija és combja van az egyénnek...

Harmadik: Minden ember különböző (szerencsére)... Mindenki megtalálja az évek alatt, mi számára a legmegfelelőbb sport, amit könnyen tud végezni, és még örömmel is tölti el.

Negyedik: Egy anya szerepet sosem lehet a sporthoz hasonlítani. Az egyfajta hivatás. Törölgetni, takarítani nem lehet 100 km-h val, hogy fogyj. Persze lehet lemegy 15-20 kcal, ami egy alma kalória értékével vetekszik, de az semmi. Iszol rá egy kávét, ha természetesen cukorral és tejjel iszod, és máris semmibe vész az aktivitásod.

Már nem tudom hanyadik pont... :) Azt sose felejtsük el, hogy ha valaki sportol pl fogyókúra közben, szép feszes teste lesz a kúra végére... DE! aki csak simán kajál, és kummát nem mozog, az lefogy, de izomból. Puha lesz mint egy csiga.

Izomból könnyebb fogyni mint zsírból...


Személy szerint könnyebb helyzetben vagyok fogyás terén, mert én régen táncoltam. Latin: chacha, rumba, salsa, páros táncok, stb.. Nekem mai napig izmos vádlim van, és izmos combom. Ami zavar az a hasamon felgyülemlett réteg...

Nem tagadom, elhanyagoltam magam, mikor kiszálltam a táncból, + még egyéb dolog rá tett a súly gyarapodásomra...

Voltam 103 kg, vagyok 81-82 kg, és tudom, hogy újra 70 kg- leszek. És ez a lényeg! A pozitív hozzá állás... Sikerülni fog, sikerülnie kell...

Ejj de eltértem a lényegtől...


Szóval... Minden embernek más mozgás fajtára van szüksége. Minden ember különböző. Minden ember úgy tesz a saját egészségéért, ahogy tud. Akár van rá anyagi, akár nincs. Van aki narancsot tömköd magába télen, és van aki különböző multivitaminos bogyókat szed. Ez a jó. Mindenki más és más.


A cikk írója gondolkozzon el magán. Lusta emberről tanuskodik ez a cikk... És bevallom őszintén, nem kellett volna ide feltenni, mert pár embernek talán lehúzza a hangulatát...


Jó éjszakát mindenkinek, és kitartás!!! :)

Ági

2010. dec. 16. 12:30
biztos kellett a heti kötelező számhoz...
13. Spiritus (válaszként erre: 12. - 00dd2f3d94)
2010. dec. 16. 10:20

jóóóóóóóóó kérdés!


Haragszik azokra akik energiát fektetnek önmagukba, és van céljuk az életükkel vagy valami ilyesmi lehet szerintem...

2010. dec. 16. 08:19
miért írtad ezt a cikket?
11. kri76
2010. dec. 15. 13:47

Én pl. zumbázni járok, aminek hangulata van. Tömegben jobb ez a mozgás, mert van húzóerő. Egyedül itthon nem menne, mert a gyerek csak ugrálna körülöttem.

De régen futottam és ahhoz azért nem kellett extra beruházás, de sajnos nem az én sportom.

2010. dec. 15. 13:23

A cikk írónak sok igaza van.Valóban,ha valaki spor-

tolni akar megtalálja a lehetőségét .Szerencsére

nem vagyunk egyformák és a sport bármely formáját

tetszés szerint űzhetjük.

2010. dec. 15. 13:19

Ja, vagy fussanak 500 ftos tornacipőben, és majd műtetheti a bokáját, térdét.

Igen, lusta emberek, akik nem hajlandóak tenni a boldogságukért!!

2010. dec. 15. 11:29

jah és a biciklizés futás TECHNIKAI sport!! lásd pl autoversenyzes..a telejsitményedet nagyban befolyásolja h milyen ezközöket hazsnálsz..tekerj kicsit aszfalton mountain bike-kal majd egy city bike-kal!! ég és föld..és akkor ehhez jön a ruha a sisak ami mind mind csökkenti az ellenállást stb..


hú de felhúztam magam :)

2010. dec. 15. 11:27

a cikkírója lusta..nem csak fizikailag hanem agyilag is. ha kcisit is belegondolna h mit jelent a sport..akkor értené amiről ír.


a kertészkedés nem sport. elfáraszthat igen, de ne mondja már azt valaki hogy ha letörlöm a polcokat és gazolok kicsit akkor majd hu de alakformálok...


a cikk egy lusta ember önigazolása

2010. dec. 15. 10:50

A háztartási munka a napi megszokott része.Azzal nem égetsz el több kalóriát,mint egyébként.


Ez a cikk a nagy magyar átlagról szól,aki kifogásokat keres,hogy miért ne sportoljon....

2010. dec. 15. 10:46
Micsoda buta egy cikk ez....
2010. dec. 15. 10:35

butaság!


Én azért járok el az izzadságszagba, mert imádom!!


Otthon is tornáztam, az se rossz, de egy futópad fantasztikus dolog pl. Néha nem helyettesíti a sima talajt.

A sport nem sznobság. Ha igazán rájönnél, ez egy életforma, ez egy szenvedély.


Nem értem a cikket!

2010. dec. 15. 10:25

Részben igazat adok neked, de vannak emberek (pl. én), akik ha nem mennek el otthonról tornázni valahova, akkor meg nem mozdulnak. És nem az izzdság szag miatt... Másrészt pedig én a háztartási munkákat nem tudom olyan aktívan végezni, hogy meglátszon az alakomon.

Amúgy biciklizek, tavasztól őszig, és a kocsiba csak végszükség esetén vágom be magam és a gyerkőcöket, remélem ezt az egyet nagykorukban ők is megteszik.

2010. dec. 15. 10:25

Nem tetszik a cikk.

Minden sport jó, bármilyen céllal, módon, helyen, stb végzi az ember, még ha sznobságból is, legalább addig is mozognak.

Ha valaki a mindennapi rutinjába építi be (pl nem használ liftet, vagy egy megállót legyalogol) az is jó, ha valaki drága bérletet vált terembe az is jó.


Akik meg be vannak öltözve cangás ruhába, azok valószínűleg ülnek rajta annyit, hogy megérje nekik profi, adott sporthoz kifejlesztett ruhát vásárolni. Nem lehet a kínai edzőruhát egy speciálisan sportoláshoz tervezettel összehasonlítani.

Pl futásnál sem mindegy, hogy milyen cipő van rajtad, még a teljesítményedet is befolyásolja.

2010. dec. 15. 10:08
Múlt nyáron, a postából kijövet, a keresztlányom felszólított, hogy szaladjunk!

Hát szaladtunk kézen fogva, nagyon gyorsan, le a rövid lejtőn és a végén ugortunk egyet, sikítottunk is hozzá. A húgom és a barátnőm jöttek utánunk és megjegyezték, hogy ilyet sem látnak gyakran, mármint hogy én fussak. És tényleg. Se busz, se villamos, se más után nem szoktam szaladni. Évente egyszer a kis Annával igen.

Ugrás a teljes írásra: Akkor futunk, ha lőnek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook