Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akiknek nagyon nehéz most az életük.... fórum

Akiknek nagyon nehéz most az életük.... (beszélgetős fórum)


1 2
11. urbanszkyviki (válaszként erre: 9. - 328aadd89f)
2011. júl. 16. 16:04
Egyébként mindenféleképpen: Próbálkozz és ne hagyd magad!!! Vannak anyaotthonok is és családsegítő szolgálat is, nem értem, hogyhogy nem tudnak segíteni???????
10. urbanszkyviki (válaszként erre: 8. - Mosolyka1111)
2011. júl. 16. 16:02

Ezzel én is így vagyok sajnos.:(((

Férjem hajnaltól délutánig dolgozik, én a gyerekekkel vagyok itthon (6, 4 éves és lassan 11 hónapos)..anyagilag még csak-csak kijönnénk, igyaz, nagyon sokat fizetünk a lakásra-kocsira-stb.-re, de az apjánál dolgozik, jól keres..elvileg. De rám sosincs pénze, mindig ugyanaz: majd a jövő héten..és amikor rákérdezek: majd a jövőhéten (megint).

Pedig állítólag szeret, és miattunk dolgozik annyit. Nem egy brutál ember, nem ver, vagy ilyenek, segít is pl. a fürdetésnél, a kérdés csak az, hogy hogy??????? Mindenért morog, semmi nem jó, amit csinálok, és egyáltalán, miért van nekem mindig igazam? egy hónapban 4 szabadnapja van csak, de ebből 2 nap hajnaltól mikulásig horgászat a cimbikkel, arra mindig van pénz, és nem mindig olcsó helyre mennek. Nekem már szinte ruhám sincs, ami jó lenne rám, és ez miattam van! szerinte, mert én minek hízok - fogyok??

Egyébként elvileg engem nagyon szeret, csak túlságosan felfújom a dolgokat és fogjam be már végre a számat, mert örüljek, hogy nem alkoholista.....

9. 328aadd89f (válaszként erre: 2. - Briell)
2011. júl. 16. 15:42

Szia!


Ha elfogadsz egy tanácsot: mindenképpen menj el a gyerekjóléti szolgálatra, majd a legközelebbi Családok Átmeneti Otthonába és kérd a felvételedet a pici fiaddal! Mivel ilyen sürgős az eseted, előre fogják venni a jelentkezésedet és akkor Nálad maradhat a gyerkőc.

Anyagi okok miatt valóban nem emelnek ki gyermeket családból, de a hajléktalanság nem anyagi probléma.

A gyerek érdeke az első minden esetben.

(Remélem nem veszed rossz néven, hogy közbe szóltam!)

2011. júl. 16. 15:35

Lányok, mindenhol van valami gond:(

Nálunk pl: a férjemnek van munkája szerencsére, de látástól vakulásig dolgozik. Én itthon dolgozom, nem vagyok unatkozó feleség, mert itthon csinálom a vállalkozásomat, de az, hogy szinte alig látom őt, kiborít. Már így van egy éve, és tudom, hogy értünk teszi, és ez az ára az anyagi biztonságnak, de úgy érzem, hogy mindennel magamra vagyok hagyva:(((

2011. júl. 16. 15:35
Engem a saját anyám akar utcára tenni. A bírósági végzés szerint sikerült is neki. Évek óta szenvedek az ő "nevelése" miatt. igaz már 7 éve elhagyott. Pénzünk nincs. Máshova költözni nem tudunk. Haldoklik a 3 éves kapcsolatom is. Nem tudok tükörbe nézni az önértékelési dolgok miatt. És egyszerűen sehol sem találom a kiutat. Lassan már nem is akarom...
2011. júl. 16. 15:33
Minenkinek annyira kilátástalan,minden.....ez már nem normális dolog....embertelen...
2011. júl. 16. 15:31
Hú hát vannak tényleg gondok itt bőven. Nekem perpill most az jár az agyamban, hogy amilyen világ van soha nem lesz semmim.. a páromat szívatják jobbra balra a munkahelyén, ahova megyünk tanulni ott az igazgató egy paraszt, ( beszéltem vele de minek.. ? ) nemvagyok nagy igényű, de gyerekem se lesz soha, mert egyszerűen lehet még magamat se tudom eltartani... elkeserít ez az egész..
4. 3a0f055869 (válaszként erre: 2. - Briell)
2011. júl. 16. 15:31
Jajjj Briell,ez szörnyűűű:(
2011. júl. 16. 15:30
Egy elvesztett szerelem,álom,remény...és a betegség...:(
2011. júl. 16. 15:28
Ficánka, nekem is... lehet 1-2 hét és hajléktalan leszek és a velem maradt 8 hós kisfiam is elveszik- ANYAGI OKOK MIATT!!! Pedig tudtommal nem lenne szabad. Segiteni kellene. De nekem nincs aki segitsen egyedül meg semmire nem jutok akármilyen okos tanácsokat is osztogatnak azok akik nem is jártak soha hasonló cipőben... tenálad mi a baj?
2011. júl. 16. 15:28
De még is anyagi gondok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook