Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek a második baba nehezebben jön össze... fórum

Akiknek a második baba nehezebben jön össze... (beszélgetős fórum)


9. Pettka (válaszként erre: 8. - Évi anyuka)
2011. márc. 18. 08:37
Igen,az biztos,hogy a lélek hangulata épp annyira(ha nem jobban)befolyásol,mint a testi egészség.Velem is történtek mostanában olyan dolgok,amik megviseltek.Én is arra gondolok.De most jól érzem magam,és remélem,hogy meg lesz a hatása!!!
8. Évi anyuka (válaszként erre: 1. - Pettka)
2011. márc. 17. 21:49

Szia! Én is így jártam, a második babánk pont egy év próbálkozás után fogant meg a nyaralásunkon.

Tanárként dolgoztam akkor, és eléggé stresszes volt a munkahelyem. Legalábbis én erre fogtam. Amint elmentünk nyaralni, nem gondoltam se az idióta beszólogatós durva kamaszokra, se a hülye pletykás kollégákra, se a sarkamban járó fölényeskedő igazgatóhelyettesekre, (ez mind-mind kiakasztott és idegesített) és rögtön megfogant a bébi :)

Pedig előtte hőmérőztem, számoltam a napokat, vitamint szedtem, tényleg mindent de mindent megtettem! És mégse.

Csak azért írtam ezt le, mert látod nekem

munka tehetett róla, hogy nem sikerült.

7. Pettka (válaszként erre: 6. - Mercus13)
2011. márc. 17. 17:10
Nálunk sincs rágörcsölés!Itt a kislányom vetette fel az ötletet,mi nem terveztünk.Valahogy úgy éreztük,ő elég nekünk.Aztán,ahogy Kitti felvetette,mi is szeretnénk...
6. mercus13 (válaszként erre: 4. - Pettka)
2011. márc. 17. 16:21

Kedves Pettka!


Légy türelemmel.Nekem most 6 éves a kislányom.

Több ,mint öt éve szertnénk kistesót,tavaly összejött nagy örömünkre,de sajnos elvetéltem.

Még mindig reménykedünk,de már nem akarjuk olyan görcsösen,mert akkor tuti nem fog összejönni.


Kitartás,netek is előbb-utóbb összejön.

5. Pen80 (válaszként erre: 4. - Pettka)
2011. márc. 17. 15:42
De édes :) Próbálj nyugodt lenni, ne akard görcsösen.
4. Pettka (válaszként erre: 3. - Novehaki)
2011. márc. 17. 15:41
Igen,tudom,hogy ez az idő még szinte semmi.De úgy szeretném,ha még idén megszületne.A kislányunk leadta a Jézuskának a megr:-)endelést...
2011. márc. 17. 15:38

Szerintem még nincs okotok aggódni az első nekünk is a második hónapban fogant meg a második a negyedik hónapban a harmadik pedig két vetélés után másfél év múlva, neked már ritkábban van érett petesejted (legalábbis ezt szokták mondani.

szerintem türelem és nyugalom meg fog érkezni a kistestvér

2. Pen80 (válaszként erre: 1. - Pettka)
2011. márc. 17. 15:38

Szia!

Három hónap az szinte semmi, csak azért tartod soknak, mert az első azonnal meglett. :)

Ne aggódj, ne izgulj, össze fog jönni. :)

2011. márc. 17. 15:34
Sziasztok!35 múltam,a lányunk nyáron lesz 4 éves.Ő rögtön megfogant,amikor eldöntöttük,hogy gyermeket szeretnénk.Most harmadik hónapja próbálkozunk a kistestvérrel,de eddig nem sikerült...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook