Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiket elkerül a gólya! Segítsünk egymásnak!Biztassuk egymást! fórum

Akiket elkerül a gólya! Segítsünk egymásnak!Biztassuk egymást! (beszélgetős fórum)


2010. febr. 10. 18:22
sziasztok!csatlakoznék ha lehet.Mi a párommal két éve probálkozunk de sajos nem sikerül mert mindig vetéléssel végzödik.tavaly elött 6 hetesen most meg 11 hetesen és most ikrek lettek volna de sajnos az egyik felszivodot a másik elhalt.Most csütörtökön lessz a mütétem.Azt mondják hogy elkéne mennem meddőségi vizsgálatra.Nagyon félek hogy valami baj lehet velem.
2010. febr. 10. 18:21
persze had száradjon
2010. febr. 10. 18:20
ok,pár perc és ki is derül! :-DDD
164. 3b816157ed (válaszként erre: 162. - Pethoevi)
2010. febr. 10. 18:16

én összevissza csinálom

amikor eszembe jut

2010. febr. 10. 18:16

próbáld ki


kivi vagyok

nekem Pé előtt(ha volt egyáltalán) 3-4 nappal páfrányos lett

de szépen fokozatosan

2010. febr. 10. 18:15

vagy van bevált időpont?Pl reggel,ébrdeés után?vagy mindegy?

nyálból tudom,h nem szabad enni előtte közvetlenül.

2010. febr. 10. 18:14

:-DDDD

Na,minnyá meg is teszem!

2010. febr. 10. 18:13

alul megbízhatóbb

próbáld mind a 2 helyen

2010. febr. 10. 18:11
nyálból...kipróbáljam alulról is?Még eszembe sem jutott,pedig elolvastam.melyik megbízhatóbb?
2010. febr. 10. 18:06

nem kell még szerintem


honnan veszed a mintát?

alulról vagy felülről?

157. pethoevi (válaszként erre: 155. - 3b816157ed)
2010. febr. 10. 18:00

a pg pacákat...ma volt benne egy vonal,de szerintem nem páfrány


nem,nem mérem...még nem szeretném...kéne?

2010. febr. 10. 17:57
hődet méred?
155. 3b816157ed (válaszként erre: 154. - Pethoevi)
2010. febr. 10. 17:57
mit mutat a pg?
154. pethoevi (válaszként erre: 153. - 3b816157ed)
2010. febr. 10. 17:55

az nem jó!igyál mézes teát,a kápi az jó!Gűrjed a vitamint!!! :-)))

Velem nincs semmi.Fáradt vagyok,és nekem 4-5 nap a PÉ-ig,ha van...De pozitívnak kell lenni,úgyhogy LESZ! :-)))

2010. febr. 10. 17:51

szia

én nem tom

tartok tőle, hogy beteg leszek

fáj a fejem meg ilyenek

savanyúkáposztát eszek

még 4-5 nap a mensziig


veled?

mikorra nem várod?

152. pethoevi (válaszként erre: 150. - Katt)
2010. febr. 10. 17:48

Jajj,remélem,nem hiszed,h dilidokihoz küldenélek!!! :-) A kineziológus nekem barátibb,de persze nem vagyunk egyformák!És az is lehet,h elég ha valaki hozzád közelállónak mondod el a gondjaidat ezzel kapcsolatban!De majd meglátod! :-)


Velem semmi extra amúgy,a pg53 még ma sem jelzett páfrányt,de elvileg még van is időm...csak szeretném már látni,mert kíváncsi vagyok rá.Így meg parázok,h nincs is PÉ-ém... :-(((


A hőmérőzés nekem még korai szerintem,remélem,nem kerül rá sor...


Kisiskolas,mizujs veled?(úgy látom,3an maradtunk) :-)

2010. febr. 10. 17:11

sziasztok

vagytok?

150. Katt
2010. febr. 10. 11:31

sziasztok,

köszi, h így érdeklődtök :) tök jól esik :)

kisiskolas: hát javult a helyzet, de nem múlt el teljesen. A Closty-s harmadik hónapban viszont pl. nem volt. uh-s figyelés sem volt. Majd vérvételre megyek. amúgy szedtem 3 hónapig, most nem szedtem, most volt 22 napos a ciklusom... szedni fogom megint.

pethoevi: lehet igazad, egy pszichológus biztosan nem ártana, a kineziológiában nem hiszek, nekem túl ezoterikus, de biztosan sokaknak segít. Ha esetleg jó tapasztalataid vannak, mondd el!

mától hőmérőzök, valaki más is csinálja?

149. 3b816157ed (válaszként erre: 146. - Katt)
2010. febr. 9. 13:41

szia

elmúlt a barnás vérzésed?

a clostis hónapokat figyelik uh-val

mióta szeded a clostit?

148. pethoevi (válaszként erre: 146. - Katt)
2010. febr. 9. 10:10

Szia Katt!

Sajnálom,h ilyen helyzetben vagy.Igazából,ha most itt ülnél mellettem,és beszélgetnénk,akkor megkérdezném,h nem attól félsz-e legeslegbelül,amire nem is gondolsz,tudat alatt,h nehogy neked is ilyen családod legyen?Én tudod,mit tennék a helyedbe?Elmennék egy kineziológushoz!!!!Valszeg én is el fogok menni.Mert lehet,h valahol mélyen gyökeredzik valami olyan lelki gát,ami ezeknek a dolgoknak az oka...Nem szeretnék okoskodni,de hátha beválik!!!Próbálj relaxálni,és elképzelni,h ha majd meglesz a babád,te sokkal jobb családot teremtesz,mint amilyen neked van!Hidd el,ha mást nem,neked megnyugtató lesz!!!

(Persze a testi tünetek sem elhanyagolhatóak!)

A Jónás-naptárról hallottál már?Én kiszámoltam,és sajna pont mensire esik.Szóval eddig nem jött be.Most pont végeztem az utolsó napra,és akcióztunk is,de szerintem semmi.

147. Katt
2010. febr. 9. 09:22

bocs, a befejezetlen mondat a szöveg közepén ez lett volna:

A legújabb, h ebben a ciklusban szex után vérezgettem, ami volt korábban is, de mostanában már nem fordult elő...

146. Katt
2010. febr. 9. 09:21

sziasztok,

az a helyzet, h tegnap jött meg (22 napra), és nagyon magam alatt voltam. Az elmúlt 2 hónapban fogorvoshoz jártam, és reménykedtem, hogy esetleg a fogászati problémák miatt nem jött össze eddig a baba. De most úgy tűnik, önmagában a fogak rendbe tétele nem oldotta meg a gondot. Mondjuk, nekem mindig rendszertelen volt a vérzésem (utóbbi mondjuk 4-5 évben túl sűrűn jött meg és túl sokáig tartott a vérzés, volt, h egy hétig is barnáztam előtte).

Mostanában szedtem Mastodynont és Clostyt is, a Closty szerintem nagyon jó volt, tök jó ciklust csinált. Bár nekem a hó közepén akkor sem volt semmi különös tünet, szóval nem tudom, hogy volt-e peteérés. Ja, és a legújabb a

Mindenesetre nekem elég gáz családom van, és napok óta ezen rágom magam, hogy se normális szülők, se jó tesók, még a nagyszülők is gázok, legalább a baba fronton lehetne könnyebb. Bár legalább van egy szuper párom, munkám is van, úgyhogy nem kellene elégedetlenkednem :) csak ahogy ti is írjátok, nálam is minden barátnőmnek elsőre összejött, az öcsémék nemrég vetették el a második babájukat, mert nem tudták vállalni... és ezeket a híreket nem könnyű mindig mosolyogva hallgatni és nem elkeseredni miattuk.

no de summa summarum, nem lógatom a fejemet, és szurkolok mindenkinek!

2010. febr. 8. 19:06

sziasztok

üdv Katt

mesélj

144. pethoevi (válaszként erre: 141. - 3b816157ed)
2010. febr. 8. 17:29
Sajna nincsen...Most kezdem a 3. hónapot,de nem vagyok bejelentve és csak 6 óra...Nah,mindegy,majd lesz valahogy.Amúgy ha bejelentenének,kb 5ezerrel lenne több a gyedem a gyesnél.Tudom,az is jól jön,de télleg nem sok.
143. pethoevi (válaszként erre: 142. - Katt)
2010. febr. 8. 17:28

Szia Katt!!!

Ne keseredj el!Nemrég olvastam,h átlagban az 5. hónap a sikeres.Lehet,h a következő már nektek is összejön!

Mikor derül ki??? :-)

Én szorítok!

142. Katt
2010. febr. 8. 16:52
Sziasztok, lehet csatlakozni? Fél év sikertelen próbálkozás van mögöttünk, igyekszem nem elkeseredni. :) K.
2010. febr. 8. 12:39

szia

miért?

nincs 1 év munkaviszonyod?

nekem sincs, fél éve tettek ki, azóta semmi

140. pethoevi (válaszként erre: 139. - 3b816157ed)
2010. febr. 8. 09:08

De jó neked!

Igen,megjött,tanulmányozom minden nap,és eléggé egyértelműen nincsen PÉ-m,de már várom,h lássam,milyen amikor páfrányos!Reménykedem,elvileg hétvége felé már látnom kell!Hihetetlenül gyorsan telik amúgy az idő...nem?De nem baj,mert ahogy írtuk eddig is,minden hónap egy új remény.(Most éppen a jogszabályokat böngészem,de sajna nem leszek jogosult gyedre...)

2010. febr. 7. 21:03

én vagyok

ma is páfrányos voltam

mensziig még 1 hét van

veled mizu?

megjött a pg?

2010. febr. 7. 19:21

Juhhú,Csajok!Nagyon eltűntetek!Remélem,mindenki akkciózik,és azért nem ér rá... :-))))

Írjatok,kivel mizujs?Hogy álltok?Vagy már mindenki átment az októberi babás fórumba??? :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook