Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik utáljátok a párotok szüleit ! fórum

Akik utáljátok a párotok szüleit ! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. jún. 12. 14:07

rolam azt kell tudni hogy nem vagyok nagy parti arc, egyházi bentlakásosban tanultam , mindig nagy szám volt , és kis csacsogos voltam de nem voltam és most sem vagyok könyűvérű nő , az első és egyetlen férfi akivel eljutottam a sexig az a jelenlegi barátom , nem jártam és most sem járok évi 2-3 alkalomnál többet bulizni , és z öltözködésem inkább laza kényelmes , mint nőies , és hogy vagyok én becézve a barátoméék otthpnáb ?

" fiam m ma is mész a kis kuvádhoz ?"

ezt soha nem érdemeltem meg mégis nekik igy kényelmes , ha igy hivnak egymásközt engem

a lehető leg barátságosabb az ha nem beszélek veluk tui nem igy látjátok ?

35. Berbooo (válaszként erre: 25. - Vigyorex6)
2011. jún. 12. 14:02

a legjjobb amit ehetek hogy ketrulöm őket , . ellenséges nem vagyok veluk mint irtam 2 percet beszéltrtumnk vagy annyitsem , szépen bemutatkoztam megkérdeztem hogy a barátom ott van e valahol a közelben , apukája mondta hogy elment egy munkatárséával a munkába , én tudomásul vettem és elköszöntem .

ott az megy jelenleg hogyha mobilon nem érem utol a baátomat és vezetékesen merem keresni egy az egyben kinyomják mikor meglátják a számomat , mintha egyébként nem beszélnék a barátommal mobilon , vagy nem is tudom mit gondolnak ilyenkor :S

de nem csak velem ilyenek , van egy két rokon akinek szo szerint kinyomják a telefont , mert nekik nincs most kegvuk az éépp aktuális hivoval beszélni , abba bele sem gondolnak hogy fontos lehet amit a másik akar vagy valami , lyan kiskirálykodo tipusok , nagyon beképzeéltek , pedig nekik aztán nagyon nincs mire

34. Muraja
2011. jún. 12. 10:54

Szeretet az önzetlen !

Gyerekeink csak kölcsönre voltak nalunk , mi feladatunk volt hogy szeretet es boldog jövöt probaljunk bisztositani szamukra . Valami olyat adni szamukra amit ök tovab visznek a jövö nemzedekr.

Miert van az hogy " egyes kulturakban a szulök alandoan csiszoljak a kilincset a fiataloknal es amibe csak lehet bele avatkoznak ?

Nekem szemelyesen van egy kisseb falka gyermekem mar felnöt korban, mind magas foku muveltsegel diszponal es mar csalados vagy egyedul alo gyerekel .

Elik szepen az eletuket ha ugy adodik összse jövunk de soha varatlanul nem ront be az ember egyikhez sem.

En szemelyesen szinten nagyon le vagyok foglalva , sokat dolgozok önkentes jotekony organizaciok szamara . Nettöl kezdve a olvasasig a zeneig es sok sok minden masal telnek napjaim . Paromal nagy turakot jarunk byciklin , auton egyszeruen eljuk a mi eletunket es ÖK a gyerekek az öveket !

Utolso önzes a szulötöl ha gyereket felnöt korban gatolja es kritikanak teszi kik- olyan szulö nem erdemli meg szulönek nevezni magat !

33. andi6020 (válaszként erre: 32. - Vigyorex6)
2011. jún. 12. 09:43

Szomorú dolgok ezek, nekem nem volt célom rosszban lenni velük, de ez van.

Én nem akarok közeledni, és nem is fogok. Viszont gyanítom, ha rosszabbodik az egészségi állapotuk, ránk lesznek utalva.

32. Vigyorex6 (válaszként erre: 30. - Andi6020)
2011. jún. 12. 09:40

Ha nincs kommunikáció az más, de ha van, főként, hogy ha otthon lakik valaki a szüleinél, akkor ez nem kivitelezhető.


Azt, hogy két tűz között, úgy értem, hogy adott egy személy, aki szereti a párját és szereti a szüleit, de ők vívnak, az bizony a harcmező középpontjába állítja az adott személyt.

31. andi6020 (válaszként erre: 29. - Vigyorex6)
2011. jún. 12. 09:34
A szeretett személy nem áll két tűz között.
30. andi6020 (válaszként erre: 28. - Vigyorex6)
2011. jún. 12. 09:33

Megférünk egymástól "távol", nálunk így működik. 21 éve. Igaz, 15 percre lakunk egymástól, a gyerekek mégsem ismerik a nagyszülőket. Bár mára már lekéstek mindenről.

Nincs mocskolódás, veszekedés, harag, szinte nincs kapcsolat sem. Régen bántott (pont a párom miatt), ma már az sem.

29. Vigyorex6 (válaszként erre: 27. - Andi6020)
2011. jún. 12. 09:32
Én annyit tudok, hogy nem akarok haraggal élni a lelkemben, és teszek érte. Addig nem nyugodtam sosem, amíg azt nem éreztem, hogy mindent megtettem. Sokkal-sokkal nehezebb úgy élni, hogy vívni kell, de pláne, hogy a szeretett személy áll két tűz között.
28. Vigyorex6 (válaszként erre: 26. - Andi6020)
2011. jún. 12. 09:29

Szerintem nem. 7 évig csináltam. Sok volt a sírás. Néha széttépet a harag. Ezért mondom, hogy nehéz így élni. Viszont a páromnak ez a helyzet nem volt jó, így lenyeltem a békákat. Szerintem ha szeretünk valakit, akkor próbálunk úgy cselekedni, hogy az neki a lehető legjobb legyen.

Nem kell a puszihaverság. Csak megférni egymás mellett.

27. andi6020 (válaszként erre: 25. - Vigyorex6)
2011. jún. 12. 09:28
Ez nem igaz!! Nem mindig kettőn áll a vásár!! Nagyon nem!! Kérlek ne ítélkezz, mert nem ismered a szituációt! Ezeket akár nekem is mondhatnád, és ez nagyon bántó. :((
26. andi6020 (válaszként erre: 21. - Berbooo)
2011. jún. 12. 09:26
Teljesen megértelek. Szar helyzet ez. Az tör csak pálcát feletted, aki sosem volt ilyen helyzetben.
25. Vigyorex6 (válaszként erre: 21. - Berbooo)
2011. jún. 12. 09:22

Nekem ebből megint az jött le, hogy piszkosul ellenséges vagy.

Mindig kettőn áll a vásár. Nem csak rajtuk áll a változtatás lehetősége.

Gondolom a párodnak is marha jó ez a helyzet. Szerintem ha szeretek valakit, akkor megpróbálok idomulni és minimalizálni ezeket az ellentéteket, mert a párodnak ők a szülei és ez mindig is így marad.

Ha Te is ilyen szinten elzárkózol, akkor mégis mit vársz?

Pedig majd rájössz idővel, hogy sokkal rögösebb úton jársz haraggal és keserűséggel.

24. a14deb9047 (válaszként erre: 21. - Berbooo)
2011. jún. 12. 09:06
Itt lényegében senki nem szeret senkit.
23. andi6020 (válaszként erre: 11. - 4fb42254b6)
2011. jún. 12. 08:58
Igaz. A gyűlölöm sokkal megfelelőbb rá.
22. 9536810fa1 (válaszként erre: 21. - Berbooo)
2011. jún. 12. 08:56

Keress másik fiú magadnak! Nem szeretnék gondolatban se foglalkozni azzal, hogy igazad van vagy sem, de ez az állapot így a párodét.. a szüleiét... és a te életedet (a jövendő gyermekeitekét) is meg fogja mérgezni egy életen keresztül.

Az élet mozgatórugója a szeretet.

21. Berbooo (válaszként erre: 10. - Vigyorex6)
2011. jún. 12. 08:35

orvosolni ? mit ? nem is beszélunk !

nem is lehet veluk , egyszer öszeveszetem a párommal és aggodtam érte , és akkor nagy nehezen felhivtam az édesapját mert tudtam az anyukája még rosszabb , hogy nézzebnek rá vagy hogy hol van a párom , 2 percet beszltem az apával , utána felhivott a párom anyukája:

" na ide figyelj , ne zaklass minjet ne hivogasd a férjemet, nincs szukségunk a zaklatásodra"

szerintem ez a núőő hibbant , hozzá teszem hogy előtte kb 1 évet nem is láttam nem is bezsélztem vele , és azota sem , és én ZAKLATOM ŐKET

20. salabakter (válaszként erre: 19. - Dominika33)
2011. jún. 12. 08:34
Ezt mondja az egyik oldal,szivesen meghallgatnám a másikat is:)
19. Dominika33 (válaszként erre: 13. - A14deb9047)
2011. jún. 12. 07:39
Persze ezzel semmi gond,hisz teljesen általános, csak az a fura,hogy haza se mehetett miután elvégezte a sulit. 18 évesen albérletbe kellett költöznie és dolgoznia kellett,hogy kitudja fizetni,pedig még tovább tanult.
18. Dominika33 (válaszként erre: 12. - A14deb9047)
2011. jún. 12. 07:36
Nem haragszom én rájuk,csak meg van a véleményem amit sem nekik sem másnak a környezetemben nem nyílvánítok ki,pont azért hogy ne legyen belőle probléma. A férjemet viszont tudom,hogy a mai napig bántja,most főleg az is, hogy az unokájukat is "leszarják".
17. 4fb42254b6 (válaszként erre: 16. - D2c74ac17a)
2011. jún. 11. 22:24

Az ennivalóra azért nem "szoktuk" mondani, mert a gyereknek ezzel nem akarunk rossz példát mutatni.

Egy gyerek, arra, ami nem ízlik neki, arra zsigerből rávágja, hogy utálja.

Mi, roppant fegyelmezett felnőttek erre azt mondjuk, hogy: Köszönöm, nem kérek.

16. d2c74ac17a (válaszként erre: 11. - 4fb42254b6)
2011. jún. 11. 22:21
Enni valóra sem!:)
2011. jún. 11. 22:18
Nálunk fordítva van. Engem nem szeret a párom édesanyja. De én azért tisztelem, mert felnevelt egy remek embert.Max. igyekszem elkerülni a vele való találkozást. Ha szereted a párodat akkor fogadd el a szüleit is olyannak amilyenek. Nem velük kell élned.
2011. jún. 11. 22:05
Mivel nem vagy a fiuk jegyese, felesége, gyermekeinke az édesanyja; ilyen "ítéletet" mondani felettük... Remélhetőleg jó ideig nem is leszel az. Így fog mindenki jobban járni.
2011. jún. 11. 21:47
A legtöbb 14 éves kollégiumba kerül...
12. a14deb9047 (válaszként erre: 7. - Dominika33)
2011. jún. 11. 21:47

Ezek a problémák rájuk tartoznak, nekik kell egymással megbeszélniük. Ne vegyük magunkra más keresztjét többletként. Van nekünk sajátunk...

Ezzel a rosszérzéssel segítesz haragudni?

Semmi nem lesz vele jobb. A harag rossz tanácsadó, megkeserít szívet-lelket. Előre kell nézni, nem visszafelé.

11. 4fb42254b6 (válaszként erre: 1. - Berbooo)
2011. jún. 11. 21:45
Azt a szót, hogy "utálom" nem használjuk emberre.
10. Vigyorex6 (válaszként erre: 7. - Dominika33)
2011. jún. 11. 21:45

Minden eset egyedi a maga nemében. Ez egy szomorú történet és megértem az álláspontodat.


De azt gondolom, hogy normál esetben, ha valakit felnevelnek, iskoláztatnak, fedelet biztosítanak a feje fölé, akkor egy kívülálló ember ilyen módon ne bírálja a másik szüleit, ahogy olvashattuk az első hozzászólást.

9. Dominika33 (válaszként erre: 7. - Dominika33)
2011. jún. 11. 21:42
Ja és 2 éves az unokája, még 1 órát sem töltött el vele.
8. Vigyorex6 (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2011. jún. 11. 21:40

Az első mondatod jutott nekem is eszembe most, ahogy itt ezen jár az agyam.


Egyébként mindjárt máshogy hatna a topik egy olyan címmel például, hogy: Nem jó a kapcsolatom a párom szüleivel. Ki miként próbálta ezt orvosolni? (Ez nem szőrszálhasogatás.)


A helyzet az, hogy vannak elviselhetetlen emberek; ez tény. Viszont próbálkozni kell változtatni rajta. Jelen esetben kedves fórumindító a párod miatt részben.

2011. jún. 11. 21:40
Az én férjemet, csak megszülte anyósom, 14 évesen elpaterolta egy kollégiumba mondván ,hogy a kistesójának aki akkor 4 éves volt legyen szobája. Azóta se mehetett haza,az iskola után mennie kellett albérletbe. A kistesója aki azóta 25 éves tavaly költözött el otthonról ugy ,hogy kapott lakást,kocsit anyósoméktól, az én férjem pedig a nagy semmit. De ha bármit segíteni kell, akkor az én páromat hívja nem a másikat mert az leszarja a fejét. Mi tiszteljek benne?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook