Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik Szegeden szültek, vagy szülnek fórum

Akik Szegeden szültek, vagy szülnek (beszélgetős fórum)


17. baloghany (válaszként erre: 16. - Anitah)
2010. jan. 5. 22:06

Köszi ! :))) Igen a kolbász nagyon izgatja a fantáziáját.

A te fiad is nagyon aranyos. Ekkora hajszerkezet :DD Ne semmi !

16. Anitah (válaszként erre: 15. - Baloghany)
2010. jan. 5. 16:35
Szia!!! :))) Olyan aranyos a naplód! :)) Tündéri a kisfiad! A kolbászos képen majd behaltam! :DDD
15. baloghany (válaszként erre: 12. - Anitah)
2010. jan. 5. 13:50
Vagyok én is ! Itt is :))
14. Anitah (válaszként erre: 13. - Maryenn24)
2010. jan. 5. 08:30

Szia!


Én is pár hónapja lakom Szegeden, pontosabban 5 hónapja. Előtte Heves megyében laktam, Egerhez közel. A szegedi női klinikával kapcsolatban nekem csak jó élményeim vannak! Dr. Mészáros Gyulánál szültem, szerintem nagyon jó orvos, és a szülésznőm is nagyon kedves volt. A kisfiam 4170 grammal született, nagyon nehéz szülésem volt! Most 3 hónapos! :)) Tetszett a kórházban az hogy a Kicsim egész nap velem lehetett, csak kérnem kellett. Éjszakára vitték csak ki. Én tettem tisztába és akkor etettem meg amikor csak akartam. Jó volt az is hogy amikor este jöttek érte kértem hogy még ne vigyék el, egy kicsit hagy maradjon még velem, erre azt mondták rendben, majd vigyem be később. :) A csecsemő osztályra akkor mehettem be amikor akartam, sokszor leültem ott egy székre és nézegettem a kisfiam és a többi babát. Azt is megengedték hogy a tápszeres pótlást én etessem meg a kisbabámmal.

Szóval nekem csak jó és szép élményeim vannak. :)

2010. jan. 1. 14:03

Sziasztok! Én pár hónapja lakom Szegeden. Előtte Csongrádon laktam, van egy 14 hónapos kisfiam, aki Szentesen született. Az ellátással nagyon megvoltam elégedve, volt fogadott orvosom. Akivel maximálisan megvoltam elégedve! Ha valakit érdekel megadom a telefonszámot, kedden és szerdán rendel délutánonként.

Pár év múlva szeretnénk egy újabb kisbabát, de ahogy olvasom a véleményeteket a klinikáról, lehet hogy szülni majd visszamegyek Szentesre...

12. Anitah
2009. nov. 28. 12:38
Sehol senki? Ilyen kevesen vannak Szegediek? :(
2009. máj. 21. 10:54

Köszönöm a válszodat :)

Igazából akkor nincs okom félni!


Megnéztem a képeid nagyon szépek vagytok,nagyon sok boldogságot nektek:)

Remélem itt még összefutunk!:)

2009. máj. 13. 16:41

Én 4 hónapja szültem a Szegedi Klinikán és nekem nincs rossz tapasztalatom. Megkérdezik hogy szeretnéd e a babát egész nap hogy veled legyen, ha igen küldik hozzád a védőnőt aki válaszol a kérdéseidre megmutassa a tisztába tételt a szoptatást.

Én a 32. hétben fogadtam orvost, azért mert beparáztam hogy mi van ha valami kezdő tanuló lesz akkor az ügyeletes. És a sejtésem beigazólódott. 5 perces fáásokkal mentem a szülőszobára megvizsgált az ügyeletes doki aki nagyon fiatal volt és azt mondta hogy ebből ma nem lesz szülés. 5 perc múlva jött az én dokim és azt mondta dehogyis nem lesz ma szülés. És lett is.

9. e584b61b26 (válaszként erre: 8. - Gabyka05)
2009. máj. 13. 11:53

Szia!Mi volt végül a tapasztalat mert én is a klinikán fogok szülni és nekem sincs választott orvos!Kíváncsi vagyok nagyon!Előre is köszönöm a válaszod!

Szépek vagytok:))

2008. aug. 8. 08:24

Sziasztok,


én is Szegeden fogok szülni a klinikán első gyermekesként, viszont nem lesz fogadott orvosom... nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez most pozitívum lesz, vagy sem. A barátnőm tavaly decemberben szült és ahogy várható volt végül császárral, de neki nem volt problémája a klinikával...

7. bobolysza (válaszként erre: 5. - 480cafea21)
2008. aug. 6. 00:47

A babaneten lakóhely szerint-ben van Szentesi fórum. Próbálok neked ott érdeklődni.

Belelolvastam a régi hozzászólásokba is, a dúla nekem nagyon szimpatikus.

6. bobolysza (válaszként erre: 5. - 480cafea21)
2008. aug. 5. 23:46

Sajnos nem ismerek orvost Szentesen:(

De a szülőszoba látogatást mindenképpen ajánlom, tényleg nézd meg mindkét kórházat!

Szülésznőket is meg lehet kérdezni orvosokról.

Érdemes előre leírni, hogy mit szeretnél és cetlivel a kezedben érdeklődni.


Biztosan vanna, akiknek teljesen jó élményük van a szegedi klinikáról, de én sajnos nem tartozom azok közé. Császár lett az orvosom sietsége miatt és hétfő délutántól másnap reggelig kezembe sem adták a babámat csak nagy könyörgésemre odatartották megmutatni és amikor a kezemet nyújtottam érte, akkor elvitték:(

Szerda délelőtt kerültem babás szobába, de kékfényezték a fiamat és csak csütörtökön kaptam meg nappalra. Szerencsére pénteken hazajöhettünk.

Ha nem zárták volna be a a másik szegedi kórház szülészetét, akkor azt ajánlanám még , de sajnos ott már nem lehet szülni.


Más fórumokon próbáltál már érdeklődni?

2008. aug. 4. 12:54
Nekem nagyon fontos hogy a picur velem legyen. Szentesről még nem halottam. tutsz ott esetleg jó orvost ajánlani?
2008. aug. 2. 22:49

Szegeden az első éjszakán elviszik a babádat. Kérés nélkül adnak neki tápszert és cukros vizet cumisüvegből.

Állandóan macerálnak, hogy mennyit szopott a gyerek.

40 % a császármetszés!

Én hiába kértem segítséget a csecsemősöktől, nem kaptam. Az utolsó bent töltött éjszakán tudtam meg, hogy lehet elektromos mellszívóval fejni, meg hogy akármikor bemehetek a babámhoz.

Végigsírtam az ott töltött napokat.


Szentesről nem személyes tapasztalataim vannak, csak a szomszédasszonyom mesélte, hogy szuper hely, mert ő ott szült. Nemrég újították fel és úgy gondolják, hogy a babának egyértelműen az anyja mellett a helye. Családtagok is bemehetnek a szobába és megfoghatja a nagymama is babát, nem szólnak rá.


Kiskunfélegyházához közelebb is van Szentes, mint Szeged.

De biztosan van szülőszoba látogatás mindkét kórházban, érdeklődj és nézd meg mindkettőt, hogy jó dönts.

2008. aug. 2. 12:11
Kiskunfélegyháza környéki vagyok, s nem itt szeretnék szülni.Szegedre gondoltam,mert nekem fontos hogy a szülés után a babával kerüljek egy szobába végig, s ne csak szoptatáskor legyen nálam.
2008. aug. 1. 22:46

Szia!



Én Szegeden szültem 2005-ben.

Hová valósi vagy?

A szentesi kórháznak sokkal jobb a szülészete. Legalábbis most hallottam, hogy bababarát.

Szegeden a klinika nagyüzem, nekem csak rossz élményeim vannak.

2008. aug. 1. 16:46
Most vagyok 25 hetes terhes, s nagyon szeretnék Szegeden szülni, meg persze orvost váltani.Kiváncsi vagyok milyennek az orvosok és a kórház.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook