Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sotret/Aknenormin/Roacuttan gyógyszer szedése alatt lehet tetoválást csináltatni? fórum

Sotret/Aknenormin/Roacuttan gyógyszer szedése alatt lehet tetoválást csináltatni? (tudásbázis kérdés)


13. junkies095 (válaszként erre: 12. - 879794ed2e)
2013. márc. 13. 18:32
Nem havonta, kb félévente szoktam vérvételre menni. Idáig minden jó......idáig.
2013. márc. 13. 10:02
Most még nincs, reméljük a későbbiekben sem lesz. Én nem merném ilyen hosszan szedni. A havi labort megcsinálják legalább? Vagy most már az sem divat?
2013. márc. 13. 09:16
Nekem nincs különösebb problémám a gyógyszer miatt, kiszáradt az arcom, kezem,de azt kenem így jó. Sajnos nyáron nem ajánlotta a bőrgyógyász így akkor nem szedem.. :(
10. syria (válaszként erre: 7. - Junkies095)
2013. márc. 11. 20:31

Az sok!

Engem a nagyon durva rosaceából a Roacuttan hozott ki. Több kúrát is végigcsináltam, de egyik sem volt hosszabb pár hónapnál; s köztük jó sok kihagyás volt.

2013. márc. 11. 20:14
Azért bántam meg, mert ami legalább addig jó volt, azt teljesen tönkretette. :) A hajam, az immunrendszerem, és az kúra után ugyanolyan ragyás lettem. Sajnos nekem nem segített, nem maradt olyan szép a bőröm.
8. Sena (válaszként erre: 7. - Junkies095)
2013. márc. 11. 19:32
Azért túl sokáig ne szedd, ha nem muszáj! Veszélyes gyógyszerek ezek.
2013. márc. 11. 19:26

Én szedem 2 éve, kivéve nyáron nem (április vége felé szoktam abbahagyni,és szeptember végén szoktam elkezdeni...bár nem kéne már akkor sem...csak jobb, hogy nem zsírosodik olyan sűrűn a hajam...) ,de 100%-ban meg vagyok vele elégedve, a laborom is jó...

Roacuttan-nal kezdtem, fél év múlva Aknenorminnal folytattam, és most Sotretet írt fel a bőrgyógyász, de mindhármat egyformának találom.

2013. márc. 11. 19:24

Sziasztok! Bár tuti nem az én korszályom van itt de az aknenorminról sokat tudok mesélni...Van egy húszéves fam aki 17 évesen jutott hozzá..bár kicsit későn,már maradtak kráterei,de a szer zseniálisan működött nála...Miután tanár vagyok,ajánlottam diákjaimnak..ők is nagyon szépen meggyógyultak tőle:D

De szerintem se kéne közben tetkóztatni..annyira elvékonyodik a bőr irha rétege,hogy veszélyese lehet..és miután fél év az egész,és a tetkó nem egy életmentő dolog,így szerintem is hagyd!!

5. Luca széke (válaszként erre: 2. - 879794ed2e)
2013. márc. 11. 19:18
Megkérdezhetem, hogy mi az oka, hogy megbántad egy életre a szedését ?
2013. márc. 11. 18:52
Egy angol fórumon azt találtam, hogy nem ajánlott. Nagyon érzékennyé teszi a bőrt, és szedés után 6 hónappal sem ajánlott még.
3. Sena
2013. márc. 11. 18:47
Fokozottan érzékeny lesz a bőröd az ilyen gyógszerektől. Én ilyenkor nem csináltatnék tetkót.
2013. márc. 11. 18:43
Sajnos nem tudom a választ, megkérdezném a dokit, hogy mi a véleménye. Én egy életre megbántam, hogy Roaccutant szedtem, azt is el tudom képzelni, hogy bebabrál egy tetkónál.
2013. márc. 11. 18:28
Sotret/Aknenormin/Roacuttan gyógyszer szedése alatt lehet tetoválást csináltatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook