Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akik nemrég szakítottak, és újra vidámak akarnak lenni azok jöjjenek ide fórum

Akik nemrég szakítottak, és újra vidámak akarnak lenni azok jöjjenek ide (beszélgetős fórum)


2011. febr. 11. 20:20
Él még ez a fórum? :)
2010. okt. 30. 14:22
Azt mondta jobban szeret,mint eddig bárkit valaha...és egyik nap úgy ébred, hogy már nem szerelemes...egyik pillanatról a másikra hullik szét minden...a legrosszabb, hogy minden rá emlékeztet...hogy annyira szeretem és annyira fáj...
2010. okt. 29. 23:42

Lányok!

Engem úgy hagyott el a vőlegényem, hogy van egy 6 hónapos kislányunk. Jövőre lett volna az esküvőnk és a második babát is ekkorra terveztük.

Majd egyik nap hazajött és közölte, hogy nem szeret és aznap el is ment. Van ennél rosszabb?

Keresztbe vágta az életem!

Nálam is az esték a legborzalmasabbak.... és az ébredés...amikor magadhoz térsz és rájössz, hogy nem csak egy rémálom volt!

De ne felejtsük el, hogy mennyire igaz, HOGY NE VESZTEGESD ARRA AZ IDŐDET AKI NEM TART ÉRDEMESNEK ARRA, HOGY VELED TÖLTSE AZT! :)

5. Marjann (válaszként erre: 4. - Baster)
2010. okt. 28. 18:27

A legrosszabb, amikor tök egyedül vagy. Nappal még hát oké, de este. Sőt, az este is oké még, benyomsz pár gyógynövényes bogyót, benyomod a relax zenét és megy az alvás. De amikor reggel arra ébredsz, hogy Róla álmodtál, amikor rájössz hogy nincs és már nem is lesz minden rendben...


És akkor nem segít a tudat, hogy már máskor is talpra álltál. És nem segít, hogy tudod, hogy lesz még más. Mert most még Ő a tökéletes, akinél nem lehet jobb...

2010. okt. 28. 18:14
Az egészben az esték a legnehezebbek...a szertkék...a bújások.....a cirik(cirógatások).....olyan rossz amikor hozzászoksz valakihez és megszereted,oda adod mindened..és ő egyszer csak úgy dönt kilép az életedből....nem akarja mególdani a bajokat,gondokat!Csak megy és vissza se néz...ez a legrosszabbbbbbbbb
2010. okt. 28. 18:09

Sziasztok, en nem szakitottam (vagyis ma, de ki is bekultunk), de azert szeretnek egy kis egyutterzest kuldeni!

Gondoljatok arra, hogy (basszus ez nehez... ma ugy mentem vegig bogve a parkig, mint egy kisgyerek).

Valami olyanra, amire eddig nem is mertetek, mondjuk egy nagy utazasra. Vagy teljes atvaltozasra.

Es arra is, hogy van olyan ferfi, aki mindennel jobban fog szeretni titeket! Hogy nagyon boldog jovo all elottetek, csak ezt ki kell birni valahogy.

2010. okt. 28. 17:50

Jelen!


Nekem is kb két és fél hete lett vége és most eléggé világvége a hangulatom.

2010. okt. 28. 17:35
Hát én 2 hete szakíottam a párommal, de borzalmasan szenvedek, és nem látom az értelmét semminek. Újra vidám akarok lenni, és boldog...ha van még hozzám hasonlo csajszi itt a fórumon az irjon, és akár barátkozhatunk is :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook