Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik nagyon nem várják a mensit júliusban azok jöjjenek! fórum

Akik nagyon nem várják a mensit júliusban azok jöjjenek! (beszélgetős fórum)


48. Liza13
2011. jún. 6. 19:37
Én semmit sem szedek, rábízom magam a természetre. :) Bár most olvasgattam mindenfélét és láttam ezt a Gynex cseppet, nagyon dícsérik. Állítólag szuperül rendbe rakja a ciklust, lehet kipróbálom, mert azért vicc, hogy nekem csak 2-3 havonta jön meg. Csak az a gáz hogy iszonyú drága... :S
47. wanita77 (válaszként erre: 46. - Agibela1989)
2011. jún. 6. 19:07
Én Gravidát szedek már február óta, az szerintem elég. Mi 2 naponta szexelünk főleg középidőben, de előtte és utána is pár napig. Egyszer néztem a pg 53 mikroszkópot, de hülyeséget mutatott, ezért abbahagytam. Nem szabad rágörcsölni, számolni, méricskélni, tesztelni, csak együtt lenni nagyjából középidőben.
2011. jún. 6. 18:59

Sziasztok!!


Én most 2.a óta szedek napi 1 folsavat és napi 1 vasat,ha + lesz a tesztem elkezdek szedni napi egy elevitet és növelem a folsavat napi 2 re majd és hanyat homlok rohanok majd a dokihoz mert szerintem ír majd fel vm.gyógyszert ami segíti a megtapadásban a babát.

Hőmérőzni sosem hőmérőztem,ovu tesztet sosem vettem nem kelett.

Ovu előtt 2 nappal-ovu napján és utánna 1 nappal van tojásfehérjés nyákom abból tudom hogy ovu van és ez nekem pontos szokott lenni tehát utánna 2 héttel meg is jött mindig,tehát ha lehet mondani mi spontán megyünk a dolgokba :-) csak a testem jelzéseit figyelem :-)

45. Liza13
2011. jún. 6. 15:50

De nagy lett itt a csend! :)

És ki hogyan készül a babásodásra?

Vitaminok, lh teszt, hőmérőzés, mikroszkóp, vagy csak mindent bele spontán? :)))

44. wanita77 (válaszként erre: 40. - Agibela1989)
2011. jún. 6. 14:06

Én is voltam ilyen helyzetben. 18 hetesen mentem uh-ra, ahol közölték, hogy már nem él a babám, 14 hetesen megállt a fejlődésben. :( 1 hónapig abban a tudatban beszéltem hozzá, simogattam a pocakomat, hogy minden rendben van, miközben már nem is élt. :(

Szörnyű volt, napokig csak sírtam, nem bírtam felfogni. Aztán én is abortuszosokkal feküdtem egy szobában, egy lányt próbáltam lebeszélni, de hiába. Egy cigány csaj vidáman mesélte, hogy ez már a 6. abortusza. Mikor indult a műtétre, megfésülködött és nevetve odaszólt, hogy na sziasztok csajok, induljon a buli. Azt hittem, felpofozom.

De a jó hír, hogy a műtét után 4 hónappal ismét terhes lettem, a fiam most lesz 3 éves szeptemberben. Úgyhogy fel a fejjel mindenkinek!

43. Liza13 (válaszként erre: 41. - Agibela1989)
2011. jún. 6. 13:30
Sajnálom, részvétem! :(
42. Liza13 (válaszként erre: 40. - Agibela1989)
2011. jún. 6. 13:28

Igen, ezen én is sokszor kiakadok... Aki nagyon szeretne babát az évekig próbálkozik, a sok felelőtlen nőhöz meg "potyognak". :(

Nekünk a kisfiunk 2 és fél év után sikerült.

Amikor szülés előtt egy hetet benn feküdtem kórházban, oda fektették a sok nagypocakos kismama közé az abortuszosokat. Tök lazák voltak, az egyik nő röhögve közölte, hogy köszi de neki nem kell még egy... Na gondolhatod hogy kiakadtam...

2011. jún. 6. 13:24
Sokat sírtam,de el kell őket engedni és esélyt adni egy új babócának,az ikrek vigyázni fognak ránk fentről nem engedik hogy baj legyen a következő babával.Nagyon nehéz helyzetben voltam mert febr.ban mikor + at teszteltem rá egy hétre apa 49 évessen hirtelen meghalt,már azt sem tudhatta meg hogy abbát várok,sokat sírtam miatta is,talán sőt biztossan ez is negatívan hatott a babáimra :-((
40. agibela1989 (válaszként erre: 36. - Liza13)
2011. jún. 6. 13:22

Egy vetélés mindig rossz élmény ha magától indul be talán kicsit könyebb feldolgozni mintha műtenek.

Nem is testileg fájt hanem lelkileg.

Hétfőn az uh on látni az élettelen kisbabáimat :-(

A kórházban egy szobában voltam 2 olyan csajjal akik pedig az egészséges magzatukat vetteték el és egy könycsepp sem volt a szemükben és beszélgettek rólla na az volt nekem a szivenütés :-((((

Mindent megadtam volna ha a helyükbe lehetek és egészséges babáim vannak a pocakomban.

2011. jún. 6. 13:17

Jaj most látom hogy kerestetek is mert ugye én indítottam a fórumot :-)

Vagyok én amikor csak tudok de a kisfiam mindig kinn lenne :-))

De igérem minden nap bekukkantok :-))

Együtt fogunk babásodni meglátjátok :-)

Még annyi hogy talán igaz az hogy a természet a beteg babákat elveszi....talán az én ikreim is betegek voltak...ez már nem derül ki de előre kell nézni,s próbálkozni :-)))

Júliusban mindenki zebrás tesztet tart majd a kezében!!!! :-))

38. agibela1989 (válaszként erre: 32. - Wanita77)
2011. jún. 6. 13:13

6.héten mentem elősször orvoshoz minden oké volt csudaszép szívműködés szépen fejlődnek mind a ketten :-)

8.héten mentem megint az egyik megállt a fejlődésben és a szives sem vert a másikkal minden oké,szívműködés szép,fejlődik.

9.héten másik baba is megállt a fejlődésben szívműködés nincs :-(((

Ez volt hétfői nap és azon a héten pénteken műtöttek meg.

Szóval nállunk volt szívműködés csak leállt :-((

A szövettanból nem derült ki semmi érdemleges csak annyi volt a diagnózis hogy szívleállás.

Velem nincs baj és a doki szerint 90% hogy nem fog megismétlődni.

37. Liza13 (válaszként erre: 29. - Agibela1989)
2011. jún. 6. 12:52
Háát, nem tudom hogyan férek bele a táblázatba! :)) Nekem totál rendszertelen a mensesem. :S :))
36. Liza13
2011. jún. 6. 12:51
Hű csajok, biztosan nagyon nehéz lehetett nektek! :( Nekem csak megjött pozi teszt után és így is ki voltam bukva...
35. wanita77 (válaszként erre: 34. - Pettka)
2011. jún. 6. 12:24
Értem és sajnálom. :(
34. Pettka (válaszként erre: 33. - Wanita77)
2011. jún. 6. 12:10
A méretei is megálltak az 5.hét környékén,nem fejlődött tovább.Három nap is megnézték egymás után,de már semmi értelme nem volt tovább halogatni.
33. wanita77 (válaszként erre: 21. - Pettka)
2011. jún. 6. 12:00
Ez nekem nagyon fura. Olvastam több helyen is, hogy ilyen korán még nem indul be a szívműködés, van, hogy csak a 8-9. héten. Ezért többször megnézik még később. de hogy ilyen korán elvegyék, azt nem értem...
32. wanita77 (válaszként erre: 31. - Agibela1989)
2011. jún. 6. 11:38

Sajnálom, ez szörnyű lehetett. :(

Nem indult be a szívműködés vagy leállt? Hallottam olyat, hogy még a 9. héten sem látszott, aztán később mégis beindult. Nálatok mi volt pontosan? Akkor mentél először orvoshoz, mikor már gond volt?

31. agibela1989 (válaszként erre: 3. - Pettka)
2011. jún. 6. 10:34

Nekem missed ab után kerek 30 napra jött meg aztán most 4.én másodszorra és mi most kezdjük a próbálkozást.

Az én ikreimnek leállt a szivük 8.héten az egyiknek a 9.héten a másiknak és nem indult be a vetélés ezért fejezték be műszeressen.

Sajnálom hogy te is átélted :-(((

2011. jún. 6. 10:32

encifinci köszi a biztatást mi is reméljük hogy jön a kistesó,a kisfiam és az ikrek is elsőre összejöttek ugyhogy nagyon pozitív a hozzáállásom ilyen téren.

Másik része a dolognak hogy jósoltattam magamnak a napokban és azt a választ kaptam arra a kérdésemre hogy hamar sikerül e a majd a kistesó hogy IGEN nagyon hamar meg fogok foganni :-)))

Nos majd meglátjuk :-))

2011. jún. 6. 10:29

Sziasztok :-))

Jaj nagyon örülök hogy ennyien gyarapodtunk már :-)

mi a missed ab után most van a második mensim és ha elmúlik akkor kezdjük a próbálkozást :-)

Tehát kb.e hét vége felé valamikor vagy a jövőhét elején.

17.én lesz ovum,hálistennek rendes ciklusom van a testem az ovut is szépen jelzi ezen a téren semmi gond :-)

És nekem július 3.án lesz a 22.szülinapom akkor fogok tesztelni ha nem jön meg,na de nem is fog :-))))

Fő az optimizmus :-))

Csinálnék majd egy táblázatot a nem vártakról hogy szurkolhassunk egymásnak próbálok mindenkit nézni de írjátok már meg majd ki mikorra nem várja pontossan :-))

Hajrá lányok ez a hónap a miénk lesz :-))

Még annyi hogy az én kisfiam e hónap 29.én lesz 2 éves :-))

28. wanita77 (válaszként erre: 27. - Encifinci)
2011. jún. 5. 20:55
Köszi. :)
2011. jún. 5. 20:13
ari a kisfiad:)
26. wanita77 (válaszként erre: 25. - Encifinci)
2011. jún. 5. 20:10
Igen, már nagyon sokszor jártam így, hogy írtam egy fórumra, és aki indította, soha többet nem jelentkezett. Fura.
2011. jún. 5. 20:09
a fórumindító nagyon elvan tűnve..vajon ő merre van?
24. wanita77 (válaszként erre: 21. - Pettka)
2011. jún. 5. 15:02
Értem és nagyon sajnálom. De legközelebb minden rendben lesz!
2011. jún. 5. 14:15
remélem már mndenkinek összejön:)
22. Pettka (válaszként erre: 19. - Encifinci)
2011. jún. 5. 13:33
Szia Encifinci!Üdv.itt is!Egyszer csak "célba érünk"mi is:-))))
21. Pettka (válaszként erre: 16. - Wanita77)
2011. jún. 5. 13:32
Március 27-én nem jött meg,6 hetes voltam,amikor megállapították,hogy el kell venni.
20. wanita77 (válaszként erre: 19. - Encifinci)
2011. jún. 5. 12:42
Drukkolok, hogy összejöjjön nektek! Persze, nekem is az a lényeg, hogy egészséges legyen, de azért örülnék nagyon egy lánynak. De persze egy fiúnak is.
19. encifinci (válaszként erre: 18. - Wanita77)
2011. jún. 5. 12:27

sziasztok!

Mi már lassan 11 hónapja próbálkozunk,és kezd a hsam fájdogálni bár gőzöm sincs a mesivárástól-e vagy csak simán.Nekem egy 8 éves nagyfiam van mi is lányt szeretnénk de mindegy csak egészséges legyen:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook