Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha júliusban lejár a Roacuttan/Aknenormin/Sotret fel lehet használni még szeptemberben, októberben? fórum

Ha júliusban lejár a Roacuttan/Aknenormin/Sotret fel lehet használni még szeptemberben, októberben? (tudásbázis kérdés)


10. deli79 (válaszként erre: 1. - Junkies095)
2013. febr. 21. 18:33
miért nem rögtön inkább cián kapszulát veszel be? de komolyan...
2013. jan. 31. 18:59
Ezek szedése mellett lehet tetováltatni?
2013. jan. 31. 09:39
Szerintem a gyógyszereknél is úgy van,mint néhány élelmiszernél...hogy ami rá van írva, attól bizonyos időn kívül is fogyasztható még, csak ugye már nem árusíthatják..
2013. jan. 31. 09:08

Vettem olyan lejárt gyógyszert, aminek hivatalosan meg volt hosszabbítva a szavatossága.


Elég furán lestünk a patikusra.

2013. jan. 30. 19:42
értem, köszönöm a válaszokat, igazán megnyugtatóak.. :)
2013. jan. 29. 15:39

Lejárt és felbontás miatt lejárt gyógyszert is szedtem már nem lett tőle bajom.

Szemcseppet felbontás után fél évig használok 1 hónap helyett. Tovább nem merem. Orrspray-n is szerepel a 2 hónap, használtam már fél évig is, orvos mondta, hogy lehet. 9 hónapja felbontott nurofen szirup is jó volt (6 hónapig jó), persze gyereknek nem adnám. Most 2 hónapja lejárt cebiont szedek.

Legjobb a fél éve lejárt, megságrult algopyrin volt. Miután előző nap kiütésem lett és bedagadt a szám a paracetamoltól (lázam se vitte le), úgy voltam vele, hogy rosszabb nem történhet velem és lejárt algopyrinnel csillapítottam lázat. Használt.

2013. jan. 29. 10:28
Én nem merek lejárt gyógyszert szedni, pedig van egy gyógyszerész ismerősöm és ő mindig mosolyogva mondja hogy jó félévig még szedhetők, ennyi van rájuk hagyva még.
2013. jan. 29. 10:16
...mondjuk más gyógyszerrel se...
2013. jan. 29. 10:15
Szerintem ezek "alapból" is igen dúrva gyógyszerek, én nem szórakoznék velük, hogy lejártat vegyek be...
2013. jan. 29. 10:09
Ha júliusban lejár a Roacuttan/Aknenormin/Sotret fel lehet használni még szeptemberben, októberben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook