Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik egy ágyban aludtak a babával, sosem féltetek, hogy ráfekszetek, megnyomjátok véletlenül? fórum

Akik egy ágyban aludtak a babával, sosem féltetek, hogy ráfekszetek, megnyomjátok véletlenül? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 14. 17:55
Nem féltem, mert olyan éberen aludtam, hogy a moccanására felébredtem:)
2015. dec. 13. 00:22

Sokáig aludt középen a fr ágyban, kettőnk közt.

Én nagyon féltem, hogy ráfexünk.Amikor láttam, hogy tkp mindegy neki, hogy velem/ünk vagy a saját ágyában alszik, inkább visszatettem a kiságyba. De szerencsére jó alvó baba volt.

Amikor a férjem meghalt, ő aludt a másik ágyban, még külön szobába nem költöztünk.

2015. dec. 12. 20:50
Én nem mertem magam mellé fektetni egyiket sem, pontosan azért mert énis összevissza menetelek alvás közben. Aztán volt pár olyan alkalom, amikor nagyon fáradt voltam, kelt a gyerek éjjel szopizni, lefeküdtem vele és bealudtam... amikor felébredtem arra gondoltam, hogy bakker szerencsére nem feküdtem rá... Ha nem lennék ilyen izgő-mozgó simán mellettem aludhattak volna, de így csak elvétve volt pár alkalom, amikor tényleg nagyon fáradt voltam, és kb csak reflexből szoptattam :D
2015. dec. 12. 19:09
Nem. Es nem volt legzesfigyelo ku:tyu: - az en voltam.
2013. júl. 11. 06:41

nem. attól sokkal jobban féltem, hogy éjszakai szoptatásnál elalszom ülve és leejtem. az ülve elalvás megvolt, de nem ejtettem le egyiket sem :)

Kati

2013. júl. 10. 17:14

Dehogynem!! Én baromira izgága vagyok álmomban (állítólag, én nem tudom, én alszok, csak reggelre valaki összegyűri alattam a lepedőt...).

Többek között ezért sem alszik velünk a gyerek - ha nagy ritkán mégis átjön/áthozzuk (pl. mert beteg), én onnantól nem is tudok aludni...

2013. júl. 10. 16:27
Szia! Nekunk van legzesfigyelonk, riasztott, detevesen,mert nem jo helyen vtak a tappancsok. Mai napig velem alszik a baba, de sosem feltem ,hgy rafexem/szunk... Attol tarottam inkabb, nehogy rahuzzam a takarot...:)
2013. júl. 10. 16:21
nem.
2013. júl. 10. 16:21
Ja igen, és az is érdekelne, hogy volt-e légzésfigyelőtök? Riasztott-e valaha?
2013. júl. 10. 16:20
Akik egy ágyban aludtak a babával, sosem féltetek, hogy ráfekszetek, megnyomjátok véletlenül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook