Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aki nem tartja cikinek a női biszexualitást és van kedve dumcsizni, azt várom ide! fórum

Aki nem tartja cikinek a női biszexualitást és van kedve dumcsizni, azt várom ide! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2009. okt. 10. 14:39

Örömmel és csodálattal tapasztalom, hogy egyre több nő fedezi fel magában a kíváncsiságot a saját neme iránt. :) Ez tök jó.

Fraud szerint minden nőben megvan ez a fajta érdeklődés, csak mindenki az életének más szakaszában éri el a csúcspontot, amikor megfogalmazódik benne a dolog. :) ...és úgy tűnik tényleg így van. ;)

3961. Miss Marple (válaszként erre: 3960. - Majacka)
2009. okt. 10. 14:36

Reméljük nem sokáig. :)

Üdv a klubban. :)

3960. majacka (válaszként erre: 3959. - Miss Marple)
2009. okt. 10. 14:35

Köszönem szepen a kedves fogadtatast.


nehany szot irok magamrol. 5 eve valtam el, aztota hosszabb rövidebb ideig tarto kapcsolataim voltak (ferfiakkal), de valahogy mindig vonzott a nök-nök közötti kapcsolat is, de meg csak az "elmeleti" sikon jarok...

3959. Miss Marple (válaszként erre: 3954. - C42aaaac41)
2009. okt. 10. 14:20

Ha egy helyre van "összezárva" X csaj, akkor elkerülhetetlen a nézeteltérés vagy vita.Ez törvényszerű.De mi itt próbáljuk kordában tartani a dolgokat.Mi is békés népség vagyunk.De szerintem nem kell ezt különösebben ecsetelnem. :)Tényleg szívesen látunk itt mindenkit.És szívesen vesszük a történeteket, tanácsokat, kérdéseket is. :) ;)


Veled Qui mi a helyzet mostanában, volt időd filózni a kíváncsiságodon? :) Megvan még?

3958. majacka
2009. okt. 10. 13:53
hat igen, az biztos, hogy belecsöppentem a tutti nökbe. a velemenyemet en is szeretem megmondani, vitatkozni azonban különösebben nem szoktam.
3957. saphyra (válaszként erre: 3956. - C42aaaac41)
2009. okt. 10. 13:51

Igen 7 éve van párom, aki a férjem is egyben. A kapcsolatunk nem felhőtlenül boldog. Több oka is van. Ő szeret meg imád, de inkább én vagyok már elhidegülve stb. És nem tudunk megbeszélni ilyen dolgokat sem. Egyenlőre még nem is erőltetem, mert alig van itthon.

Szeretek sportolni, vagyis inkább csak törödni magammal. X éve 30kiló pluszra hiztam meg ugy hogy észre sem vettem. Sikerült leadnom, nagy kitartás árán. Aki szenved ilyenben annak szivesen adok ilyen tanácsot, bár 90% kitartás és elszántság.

Álltalában otthon dvdre tornázom, meg kerékpározok kényelmesen. Régen futottam, de szétment tőle a térdem.

Nővel még nem voltam. Nekem több év vezetett oda hogy ezt felismerjem magamban hogy vonz bizonyos kereteken belül a másik oldal is. Nem vagyok leszbikus! de én eltudom magam képzelni hogy egy nővel eltöltsek időnként egy egy kellemes estét.

A gondom inkább mindig az és ami miatt még nem vágtam bele , mert elég igényes vagyok (ezt ne vegye magára senki!!!)

pl: nem tudom mást is foglalkoztat e ilyen kérdés, de engem igen.....és nem olvastam még itt erről, vagy csak elkerülte a figyelmem.


hogy...


ki hogy ápolja a cunciját, legyen olyan igényes azon a részen is mint mondjuk én......

Mert én mondjuk olyan helyen dolgozom hogy bizony kriminális némely csaj hogy ápolja magát. Gázos...


Aztán a nemi betegségek....honnét tudod a csajról hogy tiszta , rendes e stb. Nem e egykétlábon járó betegség tenyészet.....


Szóval irjon az akiben szintén voltak ilyen gondolatok vagy tud válaszolni.


Én olyannal lennék együtt (azon kivül hogy jöjjön is be nyilván külsőre is) aki maximálisan tiszta meg igényes magára. Szeret foglalkozni magán is a részletekkel, mert én is olyan vagyok.

Na most megyek aludni,náalm forditott időzóa van. :)

2009. okt. 10. 13:25

Miért haragszanak?Hát ez hosszú...Nők!


Mit sportolsz?Van férfi párod?Lánnyal volt már valamilyen kapcsolatod?

3955. saphyra (válaszként erre: 3954. - C42aaaac41)
2009. okt. 10. 12:33

Szivesen barátkozom! Vitatkozni nem szeretek, úgy hogy ne nagyon kössön belém senki, BÉKÉS ember vagyok.

Miért haragszanak egymásra?


A menümben van néhány minimális info rolam. Azonkivül bárki kérdezhet aki kiváncsi. Mindig szivesen válaszolok.

Most még csak szemlélődök,most regisztráltam. Mi merre meg hogy van itt. :)

2009. okt. 10. 12:21

szia!

itt többen is voltak lánnyal,bár az utóbbi időben inkább csak azok voltunk itt,akik még nem voltak,de vágynak rá,vagy csak szimpatizálnak az itteni lányokkal.

Sajnos mostanában kicsit elmérgesedett a helyzet.De hát ez van ha sok nő összejön.Megy a vita ,aztán majd mindenki megbékél!


UGYE LÁNYOK!?


Mesélj,ha gondolod,szívesen beszélgetünk veled!

3953. saphyra (válaszként erre: 3952. - C42aaaac41)
2009. okt. 10. 12:01

Volt már itt valaki lánnyal?

Én még nem, de régóta foglalkoztat. Amolyan gyötrődés belül. Regényt nem akarok irni az életemről most. Sok kérdés van bennem.....azt se tudom hol kezdjem.

3952. c42aaaac41 (válaszként erre: 3951. - Saphyra)
2009. okt. 10. 11:58
szerintem ma hiába!
3951. saphyra (válaszként erre: 18. - Ketíná)
2009. okt. 10. 09:54
Keresem Ketiná-t!
3950. Miss Marple (válaszként erre: 3945. - Majacka)
2009. okt. 10. 08:21
Szia!mesélj mi szél hozott erre? :)
2009. okt. 10. 08:21

Jó reggelt!

Kaland ne menj el!!Olyan jó volt, hogy volt egy valaki, aki szintén kecsói volt és tök jó lett volna ismerkedni!Sajnálom, hogy pont úgy jöttek össze a dolgok, hogy rossz volt a hangulat.Biztos a többek is azt szeretnék, hogy maradj!Remélem egyszer visszatévedsz erre!

Neked is minden jót! puszi

2009. okt. 9. 21:43

Sziasztok.

Azért jöttem hogy elköszönjek.Mindenkinek kívánom érje el céljait vágyait.

Mostanában ha benézek mindég valami vihar van itt.

Én töröltetem magam.Köszönöm hogy itt lehettem köztetek.


PUSZI MINDENKINEK

3947. c42aaaac41 (válaszként erre: 3945. - Majacka)
2009. okt. 9. 17:33
szia majacka!belecsöppentél a tuti nőkbe!hehe
2009. okt. 9. 17:32

na itt vagyok!nos lányok!ha nem bírtok magatokkal mehettek a sarokba!a virtuálisba!hát!front van,hogy mindenki ilyen ideges???

mondjuk én kivételesen nem vagyok az!hahaha

3945. majacka
2009. okt. 9. 16:02
most lett mindenki ilyen eltünö, amikor megtalaltalak benneteket es csatlakozni szeretnek
3944. Miss Marple (válaszként erre: 3942. - Mothertiger)
2009. okt. 9. 14:05
Mi ez a sértődött hang csajok?Idáig tök jól megvoltunk és most meg hirtelen mindenki olyan érzékeny lett. :S
3943. Miss Marple (válaszként erre: 3940. - C42aaaac41)
2009. okt. 9. 14:04

Vagy akár most is. :)

Bakker nagyon meghúztam a combizmom.Nagyon fáj, már 2 órája.Qui:Mennyi idő múlva fog csillapodni a fájdalom?Jó ha Fastummal vagy Richtofittel kenegetem?

2009. okt. 9. 12:06

Szép hétvégét lányok!


Majd csinálok egy másik topikot, amiben majd dumálunk, én ide be nem teszem a "lábam" többet...

3941. mothertiger (válaszként erre: 3937. - F699cfb403)
2009. okt. 9. 12:05

Szerintem te hülye vagy.


Nem baj, boldogok a lelki szegények is...

Nem vártam, hogy sajnálkozz.


Egyszerűen nem vagyok olyan mint te, hogy egyik ágyból a másikba. Lehet hogy neked ez a normális, de tudod nem mindenki ilyen... Valakinek természetes igénye van magára az igényességre... Nem vagyunk egyformák!

Nyilván beszámolót vártál egy szexpartiról, bocsi, benézted! Gondolom jobban érdekelt volna, ha ilyet írok...


Engem meg az ilyen ágyrajáróktól ráz a hideg.

Tiszteletlen vagyok veled? Miért is? Nem egyáltalán...

Ez meg az én véleményem volt...

Innentől meg felejtsél el. Kösz.

3940. c42aaaac41 (válaszként erre: 3939. - Miss Marple)
2009. okt. 9. 09:49

Akkor dumálunk este?


Puszi minden csajnak!!!!!

2009. okt. 9. 06:16

Sziasztok!Bejelentkezek.Élek és virulok.Este ha minden igaz kicsit több időt tudok majd itt tölteni.Remélem lesz fenn valaki.

Pink, már vár M.o. szeretettel.... peszre mi is.

Kaland: remélem most már jobb lesz minden.Gondolom, hogy ezért is mentetek fel.Sok sikert! :)

Qui:Hiányzol!!!!! :*

Mothertiger:TE IS!!!! :*


csóközön mindenkinek ♥


meggajdult a billenty.zetem....

2009. okt. 9. 06:14

Ilyen nyers és őszinte vagyok!

További jó beszélgetést csajok. Én lépek, mert kerülni szeretném a további tiszteletlenséget.

3937. f699cfb403 (válaszként erre: 3915. - Mothertiger)
2009. okt. 9. 06:10

Szia!

Szerintem semmi kulturálatlan dolgot nem írtam! Azért, mert kimondom, amit gondolok, és nem sajnálkozom, hogy ó szegény.

Igen, lehet, mást érdekel, hogy vettél palira valakit, és hogy akarod lassan beadagoltatni mindenek hogy te vagy az áldozat.

Nem kell csavarni a dolgokat, mert én csak azt mondtam, hogy engem nem érdekel. Nem azt mondtam, hogy senkit sem érdekel.

Több tiszteletet neked? Miért is? Tiszteletlen vagyok veled? Nem egyeltalán. Csak a hideg kiráz…

3936. c42aaaac41 (válaszként erre: 3934. - 7a5d4ee024)
2009. okt. 8. 17:58
Merre vagytok?:D
3935. 7a5d4ee024 (válaszként erre: 3932. - Pink sunrise)
2009. okt. 8. 17:32
Szia Mi Kecskemétről Budapestre.
3934. 7a5d4ee024 (válaszként erre: 3929. - Miss Marple)
2009. okt. 8. 17:31

Sziasztok.

Az új hely végül is nem furi mert erre felé dolgoztam eddig is.

A munkahelyem közelebb van de maradt.

Ez egy kis szépségszalon ami a sajátom.

Nem kell nagy dologra gondolni.Négyen dolgozunk benne.Na ez az amit a férjem szülei nem tekintenek munkának.Nekik fuvarozási cégük van.Azt akarták hogy ott dolgozzak,mert az egész család ezt teszi.Én önálló akartam lenni.

3933. c42aaaac41 (válaszként erre: 3932. - Pink sunrise)
2009. okt. 8. 13:46
Pink!Mi van a melóval?Mit fogtok dolgozni?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook