Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aki most jelenleg szakitásban van...meséld el..hátha tanulság lesz mindenkinek!! fórum

Aki most jelenleg szakitásban van...meséld el..hátha tanulság lesz mindenkinek!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
68. *szami* (válaszként erre: 67. - Kismadárka)
2009. ápr. 3. 00:23
Jó bizony!Mert így lassan átmegy az egész szenvedésed dühbe!!!És akkor már könnyebben kezeled!Mivel rájössz FELESLEGES ,NEM SZÁMÍTASZ!"Ő" jól érzi magát nélküled!"Ő" nem szenved,éli világát valószínűleg!És neked is ezt kell tenned!
67. Kismadárka (válaszként erre: 66. - *szami*)
2009. ápr. 2. 16:01

Próbálom megállni, odakapok néha a telefonhoz, de eddig nem hívtam még- Igen, valóban dühös vagyok. Ez jó? :S

Én szarul érzem magam, sőt pocsékul, most önző módon azt szeretném, hogy Ő is szenvedjen. De ez nem helyes azt hiszem, ilyet senkinek nem lehet kívánni, de mégsem tudok uralkodni magamon. Hasogat a lelkem még mindig.....:'(

2009. ápr. 2. 14:10

Na ez már valami!!:)Dühös vagy?:)ez jó!!!Lassan rájössz nem érdemli meg,hogy szenvedj miatta!MERT ŐT EZ NEM ÉRDEKLI!Enni meg az idegtől nem tudsz..de hidd el napról-napra jobb lesz!:)

Jah!És ne hívd!!!

65. Kismadárka (válaszként erre: 64. - *szami*)
2009. ápr. 2. 10:42
Kedves Szami! Köszönöm Neked! Képzeld, olyan gyenge vagyok, pedig ettem is. Viszonylag normál adagokat, de olyan mintha a gyomrom nem akarná befogadni. Egyszerűen nem tudom összeszedni magam.Nem tudok túllépni, már már van egy kényszer, hogy felhívjam, de azt még sikerült megállnom eddig. olyan nehéz, nem tudom mihez kezdjek. Nem tudom, mit csináljak. Most már nem csak fájdalom, hanem düh is van bennem. Dühös, és haragos lettem, amiért Őt nem érdekli ez az egész. Lehet, hogy azért állom meg a telefonálást, mert akkor úgy vélem, ő azt hiszi erős vagyok, és azért fog majd keresni, mert bosszantja, hogy Én nem keresem. De ez olyan hülyeség, nem vagyok erős, sőt. Végül is azt hiszem teljesen mindegy is, hogy mit csinálok. Úgysem fontos Neki. Ne haragudj, hogy rádterhelem életem kudarcát, de sokat segítesz, és jó, hogy egy kis megértést kaphatok valakitől, és jó tanácsokkal látsz el. Nagyon köszönöm.
64. *szami* (válaszként erre: 63. - Kismadárka)
2009. ápr. 1. 21:37

Szia!Ez nem szégyen!De össze kell szedned magad!!!

Ez biztos,így magadat fogod felőrölni teljesen!!!

És ezt senki,érted...senki nem érdemli meg!!!

63. Kismadárka (válaszként erre: 62. - *szami*)
2009. ápr. 1. 10:06

Szia! Hát sajnos semmi jó. Tegnap este valószínűleg az idegállapotom miatt begyulladt a fogam. Fogászat...

És ráadásul fizikailag is fájdalmakat érzek, de tudom, hogy a bánat miatt van. :(( Össze vagyok törve, félek, hogy tönkremegyek. Egyszerűen képtelen vagyok erőt meríteni. Úgy szégyellem magam...

62. *szami* (válaszként erre: 61. - Kismadárka)
2009. ápr. 1. 08:01

Szia!Mi ujság?Jobban vagy már?

Valami hír?

61. Kismadárka (válaszként erre: 59. - *szami*)
2009. márc. 31. 10:57
Szia! Köszönöm, picit tudtam pihenni, de nem volt nyugodt álmom. Természetesen vele álmodtam. Az ébredés most is iszonyatos volt. Ahogy telnek az órák, egyre rosszabb.
2009. márc. 31. 08:41

Most megyek dolgozni,de este leszek!

Ha beszélgetni akarsz!

2009. márc. 31. 08:34
Jó reggelt!Milyen éjszakád volt?Remélem pihentél egy kicsit!?
58. *szami* (válaszként erre: 57. - Kismadárka)
2009. márc. 30. 22:42
Jó éjt!:)
57. Kismadárka (válaszként erre: 55. - *szami*)
2009. márc. 30. 22:38
:) Muszáj túlélni! Jó éjt! :)
2009. márc. 30. 22:37
Azt hiszem, meg is próbálom, hátha elalszom. Kedves Szami, mindent köszönök még egyszer! Jó éjt, szép álmokat.
55. *szami* (válaszként erre: 54. - Kismadárka)
2009. márc. 30. 22:37

Értelek...megértelek...Próbálj meg pihenni!

Nekem is le kell most mennem a kutyival.De még benézek..Ha nem vagy ,akkor holnap beszélünk..

És túl éljük a holnapi napot is!:)Rendben?

54. Kismadárka (válaszként erre: 52. - *szami*)
2009. márc. 30. 22:28
Azt hiszem én is sajnálom magam...sőt tuti. De lehet, hogy ez természetes ilyenkor. Indulat is van bennem, de a szeretetem, vágyam nagyobb iránta. Most pl. a macskám megbökte az ajtól, és hirtelen összeszorult a szívem, hogy lehet, hogy visszajött. :( Tiszta hülye vagyok. Pihennem kellene mert így tényleg zártosztály lesz. :(( Szeretném túlélni valahogy. Aludni jó lenne, hogy elmeneküljek a kínzó gondolatok elől.
53. *szami* (válaszként erre: 51. - Kismadárka)
2009. márc. 30. 22:22
Nincs mit!:)
52. *szami* (válaszként erre: 50. - Kismadárka)
2009. márc. 30. 22:22

Mikor az ember szerelmes...az agyad tudja mit kéne tenni!!!De mintha lebénultál volna ..cselekedni képtelen vagy.És a szívedre halgatsz...Engem mikor elkapott a hév ,és örjöngve sajnáltam magam!!!Mert ezt tettem!!!

Mindig arra gondoltam mennyire megalázott!Próbáltam magam ellene hergelni...

51. Kismadárka (válaszként erre: 49. - *szami*)
2009. márc. 30. 22:18
Nagyon sokat segítettél! Köszönöm neked, nagyon jól esik.
50. Kismadárka (válaszként erre: 48. - *szami*)
2009. márc. 30. 22:17
Igen, én is ezt érzem. Hogy egy jó nagy nulla vagyok. Igazad van, nagyon is, itt az agyam tudja, de valahogy mégis alig várom, hogy megcsörrenjen a telefon. De nem csörren. És nem is tudom, mit mondanék. Lehet, hogy semmit, de azt biztos nem kérném, hogy jöjjön vissza, pedig igenis ezt akarom! De ott lebeg, hogy ilyen nem lesz, nagyon tehetetlennek érzem magam.
2009. márc. 30. 22:15
Amúgy meg csodálkozom,hogy csak én válaszoltam neked!Sok segítőkész ember van itt!De örülök ha ezzel segítettem:)
48. *szami* (válaszként erre: 47. - Kismadárka)
2009. márc. 30. 22:12

Én sem tudtam ,azt hittem nélküle senki,semmi vagyok!Napról napra könnyebb lesz!Csak ne hívogasson,mert az nem lesz jó!Csak kiborít.

Ha hívna megint akkor én erre megkérném,hogy ne hívogasson!Ő döntött így,akkor hagyjon békén!

47. Kismadárka (válaszként erre: 46. - *szami*)
2009. márc. 30. 22:07
El sem tudom most képzelni, hogy akár 2 hónap múlva túl is lehetek ezen. Olyan megfoghatatlan, olyan mintha nem akarna soha múlni, és olyan téveszmém van, hogy így maradok. Ilyen fájó szívvel és sajgó lélekkel. El sem hiszed, milyen sokat segítesz nekem, nagyon köszönöm, és nagyon hálás vagyok!
2009. márc. 30. 22:02
Na várjunk!!Nálam eltelt 2 hónap...majd megkérdezlek 2 hónap után!!!Biztos te sem így látod majd..Én ugyan ezt csináltam vártam,vártam..
45. Kismadárka (válaszként erre: 44. - *szami*)
2009. márc. 30. 21:57
Ha most Ő visszajönne, tudom, hogy nem tudnék erős lenni és ellenállni. Le a kalappal előtted, hogy ezt hárítani tudtad, Én biztos nem lennék ilyen erős. Sőt azt hiszem , valahol erre vágyom. Hogy betoppanjon, és azt mondja, hogy ne haragudjak, meggondolatlan volt. Remény...Ő ráadásul nem olyan, amit elhatároz, ahhoz tartja magát. Mégi csak reménykedek, álltatom magam , illúziókat kergetek. Ez az amitől félek, hogy ez megy az agyamra. A várakozás. És valahol tudom, hogy nincs mire várnom...
44. *szami* (válaszként erre: 43. - Kismadárka)
2009. márc. 30. 21:52

Ezt nagyon jól tetted!

Tudom milyen érzés hidd el!!

Hozzám visszajött 2 hónap múlva!!!!De én akkor már annyira megerősödtem,hogy nem fogadtam vissza!!Hisz akkor ezt ő úgy könyvelete volna el...hát ide bármikor visszatérhetek!!!

Hát nem,nem tudtam volna mégegyszer átvészelni ezt!!És tudom újra megtette volna!!!

43. Kismadárka (válaszként erre: 42. - *szami*)
2009. márc. 30. 21:45
Előtte nem mutattam, hogy mennyire kivagyok, de ahogy letettem a telefont, feltört bennem mit egy vulkán. Azóta nem bírom abbahagyni a bőgést. Olyan vacaknak érzem magam. Nem volt még ilyen. Nem érdemli meg. És az a baj, hogy még mindig szeretem, erősebb mint a haragom. És ez jobban fáj.
42. *szami* (válaszként erre: 41. - Kismadárka)
2009. márc. 30. 21:39
Én is erőltettem az evést,mert tudtam az nem megoldás ha nem eszem!De nem maradt meg bennem még a víz sem!!És mit akart???Hogy élsz-e!?Hát persze,hogy élsz!!!!
41. Kismadárka (válaszként erre: 38. - *szami*)
2009. márc. 30. 21:35
Én sem ettem még ma. Nem meg le a torkomon a kaja, pedig próbáltam. Nem jó, hányingerem van. Biztos az idegi kimerültség miatt. De ma beszéltem vele telefonon, sajnos...felzaklatott, mert ő hívott, de csak 2 mondatot mondott, gondolom, azért hívott élek-e. Megalázó volt
40. Kismadárka (válaszként erre: 37. - *szami*)
2009. márc. 30. 21:33

13 év alatt biztos, hogy teljesen beépült az életedbe minden mozdulata, a lénye. Nekem is pedig csak 4 év volt, de nagyon tartalmas. Itt lengedezik az illata, minden rá emlékeztet. Rettenetes.

Biztos, hogy nem másik nő van a dologban, azt érzem. Meg a kora miatt sem feltételezem. De az még iszonyatosabb lehetett Neked, hogy a felkeresett a Nő. Akkor biztos, hogy nem éltem volna túl. Nem vagyok erős, sőt rongynak érzem magam.

2009. márc. 30. 21:32
Nem is beszéltél vele azóta?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook