Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aki használt Lh tesztet a teherbeesés céljából, tapasztalatokat szeretnék kérni. fórum

Aki használt Lh tesztet a teherbeesés céljából, tapasztalatokat szeretnék kérni. (beszélgetős fórum)


1 2 3
23. *Pillango* (válaszként erre: 20. - Rlibertas)
2009. júl. 18. 10:13

ennek a legtipikusabb esete, hoyg este még erősebb a tesztcsík, reggelre pedig gyengül, vagy ugyanolyan erős (mindenesetre kevésbé erős, mint az esti). ilyenkor is termékeny vagy még, hiszen a petesejt leggyakrabban a hajnali órákban szabadul ki. ha reggel 10 kor csinálsz egy lh tesztet, akkor még mindig benne vagytok a petesejt 12-16 órás életképességében. Annyi, hoyg ilyenkor nagyobb az esély kisfiúra:), mert a fiús hímivarsajtek a gyorsabbak, a lányoké a lassabb, és azok tovább is élnek. így ha valaki kislányra utazik, pé előtt akár 3 nappal bújjon össze, és nagyobb a valószínűség:)

mi az előbbit csináltuk (nem tudatosan) és hát, kisfiú:)

22. *Pillango* (válaszként erre: 18. - Rexona)
2009. júl. 18. 10:10
peteérés van, csak az a kérés hogy tüszőrepedés van-e, mert azt az lh teszt nem mutatja.
2009. júl. 17. 21:56

Köszi lányok a válaszokat!

Az első ciklusban, amikor nem használtam, még nem ügyeltem annyira, hogy ne igyak előtte, és hogy ugyanbban az időben csináljam minden nap. De akkor sem lett elég erős, ezért már nagyon odafigyelek, és kb este 6-7 között csináltam. Soha nem lett még ugyanolyan erős sem, mint a kontrollcsík.

Hát ez van. Aztán lehet, hogy így is van pé, igazából jó lenne hőt is mérni mellé, de az nem megy, mert a lánykám mindig máskor ugraszt ki az ágyból.

2009. júl. 17. 19:34
Én meg arra lennék kiváncsi ha egyik nap erősebb a tesztcsík másik nap meg ugyan olyan erős, akkor az mit jelent? MÉg peteérés, vagy már lehetett közben ovuláció, hogy csökken az LH szint?
19. rlibertas (válaszként erre: 16. - Vancsura)
2009. júl. 17. 19:33

Szia!

Én igaz csak most használtam először, de az enyém is azt írja hoyg van akinél nem ugyan olyan erős az Lh szint.Ezért nem baj ha nem erősebb.Az is jó ha ugyan olyan erős.Sőt lehet valakinél nem olyan magas hoyg kimutatható legyen.Szerintem ha ugyan olyan erősre kijön az már jó jel!

18. rexona
2009. júl. 17. 16:36

Én pont ezen a héten kezdtem el használni!

Még kezdő vagyok benne!


De nemtudom, hogy mennyire lehet benne hinni.

Szerintem UH-al lehetne pontosan meghatározni, hogy van-e peteérés.

17. *Pillango* (válaszként erre: 16. - Vancsura)
2009. júl. 17. 13:44
szia! figyi, mikor használod a tesztet? én egyet csináltam mindig reggel és egyet aznap este , DE! nem szabad inni előtte két órával! láttam a képed, a csúcs nap sem ugyanolyan erős, mint a controll csík. ez vagy amiatt van, hogy sokat ittál előtte, vagy neked alacsonyabb kicsit az LH szint. sztem ennek semmi baja amúgy. sikeres próbálkozást továbbra is. én lh-teszttel lettem várandós!
2009. júl. 17. 09:17

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni tőletek. Pár hónapja már figyelem az ovulációmat LH teszttel. Mindig van egy "legerősebb" nap, de ilyenkor sem erősebb a tesztcsík a kontroll csíknál.

A leírás szerint ugye csak az +, ahol a két csík egyforma, vagy erősebb a tesztcsík.

Akkor ezek szerint nem is volt ovulációm? Vagy mi lehet a gond? Teljesen elbizonytalanodtam...

(Ha sikerül képen is megjelenik, ha nem, akkor a nevemre kattintva megnézhetitek a fotót az utolsó ciklusról.)

Köszi előre is a segítséget!

15. rlibertas (válaszként erre: 14. - 2c1d5b9264)
2009. jún. 18. 12:47

H mégjársz erre:)


Mi lett azóta?

az lehet hoyg 28 napos a ciklusod, és nem pont 14 napon van pé.Nem vagyunk gépek ugye.Lehet pár napos eltérés, na meg ha jól halottam van hogy 2 nap is pozitívat mutat, csak egyzser halványabb.Azt honnét tudjuk melyik az igazi 24 órán belül ha egy nap 2x nézzük akár 4 pozitív is lehet.

Kicsit magas.

2009. márc. 28. 20:53

Sziasztok, ha valaki jár még erre!

én is kipróbáltam az lh teszteket! az előző ciklusomban a 15. és a 16. napon lett pozitív, nem lettem terhes...

ma a 12. napon vagyok és pozitív lett... 28 napnál rövidebb ciklusom még nem volt... szerintetek? mikor akciózzunk? mert gyanítom még holnap is pozitív lesz... ja pé- kor szoktam szúrást érezni a petefészkemben, ezt most még nem érzem

13. Mókicaaaa (válaszként erre: 7. - F53c22bae8)
2008. dec. 29. 18:12
lehet többször is pozitív, de azt kell nézni, mikor a legerősebb, pár hónap azért kell szerintem, hogy az ember ráérezzen...
12. pmjudit (válaszként erre: 11. - F53c22bae8)
2008. dec. 28. 19:26
Köszi, Nektek is sikerülni fog, csak kitartás!!!
2008. dec. 28. 19:24
gratulálok hozzá:))és köszönöm h válaszoltál!!!!
10. pmjudit (válaszként erre: 9. - F53c22bae8)
2008. dec. 28. 19:23

Írtam priivt, de ide is leírom.


Nekünk a meddőségi központban úgy mondták, hogy mikor jelez akkor kell próbálkozni.

Mi így tettünk, én több tesztet nem csináltam.

És 4 és fél év után sikerült!!!!

9. f53c22bae8 (válaszként erre: 8. - Pmjudit)
2008. dec. 28. 19:08
és neked hány napig volt pozitív a teszt??segítenél nekem??hogy mikor fogant pontosan a lányod?:)
2008. dec. 28. 19:07

Mi meddőségi központba jártunk, hogy gyerekünk legyen.

Ott kaptunk LH tesztet, naponta kétszer, reggel és este kellett nézni vele a peteérést.

Közben UH-val is figyelték. Voltam UH-n, a doki mondta, hogy szerinte már jó lesz, itthon jelzett a teszt.... A lányunk 6 éves volt októberben, pontosan tudjuk mikor fogant! :)))))

2008. dec. 28. 18:45
értem, és ha a pozi utáni első nega napon vagyunk együtt az már késő?neked hogy sikerült?nekem ált 2 napig pozi a teszt
2008. dec. 28. 18:43
Szóval az úgy van, hogy kb. tudod milyen hosszúak a ciklusaid, annak megfeleően kb. félidőtől el kell kezdeni két naponta a tesztelést... Amikor a legerősebb akkor a legnagyobb az esély rá. De arra figyeljetek, hogy legyen 2 nap a próbálkozások közt, mivel hamarabb nem érik meg a sperma, hiába vagytok együtt, nem lesz belőle semmi..
2008. dec. 28. 18:41
az nekem is van, de össze vissza mutogat ...nekem nem vált be:(
2008. dec. 28. 18:39
nekem nem ilyenem van, én pg/53-at használok.
2008. dec. 28. 18:39
igen
2008. dec. 28. 18:38
ez az lh teszt, az ovuláció teszt?
2008. dec. 28. 18:33
Sziasztok!A segítségetek kellene, ha használtatok Lh tesztet a teherbeesés céljából!Tapasztalatokat szeretnék kérni, h mikor is a legjobb együtt lenni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook