Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aki csinos, nőcisen-divatosan öltözik, mindig rendben a sminkje, szőke, műkörmös az már cicababa? Pejoratív... Egy ilyen nő csak "arra" jó? fórum

Aki csinos, nőcisen-divatosan öltözik, mindig rendben a sminkje, szőke, műkörmös az már cicababa? Pejoratív... Egy ilyen nő csak "arra" jó? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. márc. 2. 08:46

Olyan helyen dolgozom veztő beosztásban ahol hölgyek is foglakoznak ügyfelekkel.

Komoly hely, ahol kellemetlen ha szexuális felhang alakul ki ügyfél és ügyintéző közt.

Mivel a külső az első amit látunk egy emberből néha tényleg érthetelen miért lepődnek meg sokan ha annak megfeleően kezelik őket.

Volt egy kis barátnőm farkastorokkal nyúlszájjal született, nagoyn szerettem őt 17 évesen kezdett egy plasztikai sebészet sorozatba, a végeredmény egy nagyon szép pofi lett. De előtte nem értettem néha miért bámulják meg ha együtt megyünk.

Arra akartam kilyukadni, ha valaki nőcisen öltözik azt úgy fogják kezelni,nem számit a belső mert első blikkre nem az jön le.Ha egy nő csinos az jó, de a nőcis külső, legtöbbször nőcis belsővel társul ez nem előítélet.Én értetelenül álltam a beosztottam kitörése előtt , hogy mindenki a dekoltázsát bámulja.Nevetve közöltem bár nekem nagyobb mellem van én is megbámulom az övét akartlanul, mert köldökig érő dekoltázst hord:)

Értette a célzást és szolidabra véve a figurát, megszünt a gondja is.Magánügy ki hogy néz ki de álszentség nem számolni azzal a külső milyen előitéletek vált ki másokból,nincs idő megismerni minenki belső értékeit,értelemszerűen egy apáca nem néz ki kurucnak:) egy hontalan meg üzeletmbernek:)

2009. jan. 20. 13:13

nagyon azt sugározza magáról...


szerintem ezek nélkül is lehet valaki szép és vonzó

56. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 52. - 87dcc92a81)
2009. jan. 13. 20:09

Hmm.. hát valahol a lelkem mélyén éreztem, de inkább úgy mondom, hogy átfutott az agyamon, hogy ezt még nem fogod annyiban hagyni.. megint ez a büszkeség dolog..:) Azért ne felejtsük el, hogy ez egy virtuális világ, csalóka az egész.. bár nem láttad, de amikor elolvastam, elmosolyodtam és nagyon jól esett.. ha ez előben történik, talán még el is pirultam volna.. na de ne menjünk ennyire messze. Kedves volt, de én sem látlak Téged és nem tudhatom, hogy irónia, illem, egy jó poén, ..vagy mi volt mögötte. Ha látod az ember szemét, ez fel sem merül. De ettől függetlenül, megköszönhettem volna, igazad van. Ha még nem késő - de ha igen, akkor is - megteszem most: köszönöm szépen - és megigazítom a rucimat.:) Remélem, nem gázoltam nagyon a lelkedbe.:)


"..ha lehet valamit 80-90%on csinálni,miért elégedne meg valaki 50-nel?" - maximálisan egyetértek. Csak annyit tennék hozzá: talán lehet 100%-osan is.. de legalábbis erre kell törekedni, különben megette a fene az egészet.:)

55. spinneli (válaszként erre: 52. - 87dcc92a81)
2009. jan. 13. 01:03

hát, van aki egy kukában is szexisebb,mint mások prada-ban, nem ezen múlik.


ami a gesztusokat illeti, szerintem sokkal nagyobb számban vannak nők, akik ezt értékelik, romantikusnak, férfiasnak találják, talán érdemes szélesebb körben keresgélni.

54. 223cf40dc0 (válaszként erre: 52. - 87dcc92a81)
2009. jan. 13. 00:59
én nem reagáltam, mert akinek válaszoltál azt írta, hogy leesett a székről :) így egy normális udvarias válaszként jött le, hogy "felsegíthetlek?" - hiszen virtuálisan nem sokat tehetsz érte, de legalább a szándék ott volt - ha meg nagyon a poénra fogtad volna, akkor vagy tovább fűzöd, vagy más stílusban adod elő - lehet, hogy még a régi iskolát járatták velem?? :))
53. Inesse (válaszként erre: 52. - 87dcc92a81)
2009. jan. 13. 00:25

A "felsegíthetlek" gesztust milyen körülmények között gyakoroltad? Mondjuk asztal mellől ilyesmi?

Ettől már nagyon elszoktak az emberek, szerintem én is viccnek gondolnám és nevetnék, ha ilyen megesne.


Nem azt írtam, hogy járjon mindenki szakadt gatyában meg trikóban, csak szemléltetésképp mondtam ezt. De akkor is inkább a póló+tartalom, mint csilli-villifelső+semmi.

Az igényesség, a plusz sosem baj!

52. 87dcc92a81 (válaszként erre: 51. - Inesse)
2009. jan. 13. 00:09

Azért komolyan kiváncsi voltam, hogy egy romantikus gesztus->"felsegíthetlek?"kérdésére ki reagál.

Végeredmény 1 teljes nap alatt 0-azaz nulla-reagálás.

Másik topicban azt írták,milyen jó lehet egy ilyen gesztusokat gyakorlóval beszélgetni,megismerni...mikor magas a labda,akkor pedig semmi nyikk...nos ezek a mai nők.Sírnak,de a szemük előtt lévő dolgokat nem látják.Ebből látható,hogy a nők agya hol van...(elnézést a feministáktól,ha vannak)

Én szeretem,ha egy nő ad magára-meg is dicsérem érte.A túlzásokat azonban én sem szeretem.

Írtad:"egy NŐ egy szál fehér pólóban és farmernadrágban is szexis lesz"-ha lehet valamit 80-90%on csinálni,miért elégedne meg valaki 50-nel?

Ennyi.

51. Inesse (válaszként erre: 25. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 12. 23:35

"jelentéktelen nők rohangálnak egész normális pasikkal"


Mitől lesz számodra valaki jelentéktelen?

Csak mert számomra az a jelentéktelen, akikről a topik (majdnem) szól. Vagyis az illúzió mögött megbújó semmiről. Sokszor a külső mögött nem sok minden van, az inkább csak egy álca, hogy adjon egy pluszt arra, ami mögött nem sok minden van. Tisztelet a kivételnek!!


Ami a topik címét illeti, szerintem attól még, hogy ad valaki magára még nem lesz luxuskurva. Felőlem lehet műhaja, műkörme, Prada táskája stb.. Ha igényes holmikat vesz (nem feltétlenül drága, de) finom anyagból, ízléses mintával (vagy anélkül) és csinos szabással, akkor lehet igényes is, nőies is anélkül, hogy közönséges lenne. A közönségesség az eltúlzásból ered. Túl magas csizma, túl lila szoknya, túl szőke haj, túl vastag száj, túl sok smink, túl hivalkodó ékszer stb.


Az meg a másik, hogy egy NŐ egy szál fehér pólóban és farmernadrágban is szexis lesz. Mert, ahogy a nagy közhely is tartja "nem a ruha teszi az embert". Jó persze, dob rajta, de nulla nőiességgel és nulla szexuális kisugárzással nem lesz senkiből jó nő csak azért mert tűsarkú cipő van rajta meg delfinke tetoválás a hátán.


Hogy miért bámulják meg őket? Talán azért, mert (még ha tényleg értelmesek is), egy könnyen megszerezhető prédának láttatják magukat. A férfiak agya pedig tudjuk hol van (Ó, elnézést a sovinisztáktól, ha vannak itt).


Ha én pasi lennék nem valószínű, hogy megfordulnék utánuk. Szerintem sokkal izgalmasabb egy kevéssé cifrán öltözködő lány stílussal és jellemmel.

2009. jan. 12. 20:35
arra mindenképpen.
49. 223cf40dc0 (válaszként erre: 48. - Kylie022)
2009. jan. 12. 20:33
hmm - is-is :)))
48. Kylie022 (válaszként erre: 47. - 223cf40dc0)
2009. jan. 12. 17:24

Ebben teljesen igazad van,amit mondtál...

És a Shrek - választásban is, viszont nem azért választanak ronda hapsit,mert biztonságosabb,hanem mert tele van lóvéval :-S

Csak menjünk végig egy plázában: ahány fullos csajjal fogunk összefutni, annak az oldalán vagy nagydarab,kopasz paraszt lesz,aki tele van fuksszal és lóg a bmw kulcs a zsebéből, vagy egy vén faszi fogja majd a kezüket ,aki szintén nem Opellal jár... :-SS

47. 223cf40dc0 (válaszként erre: 46. - Kylie022)
2009. jan. 12. 15:15

na ez fordítva is igaz - vagyis vannak csinibabák, akiknek nem éppen a szőke herceg jön be, inkább választják shrek-et, mert vele sokkalta inkább biztonságban érzik magukat úgy megcsalás, mint más téren


de ízlések és pofonok, ugye ez nem éppen a legkritizálandóbb dolog, mert mindenkié egyéni :))


ráadásul aki emberekkel dolgozik - vagyis a munkakörébe beletartozik az emberekkel való kapcsolattartás, kommunikáció, annak érdemes a maga módján dekoratívnak is lennie - ki ne folyamodna szívesebben egy csinos, értelmes, kedves és láthatólag még intelligens emberhez tanácsért, és nem egy igénytelen, szagos, rosszul öltözött tisztviselőhöz??


de aki a munkahelyén is megállja a helyét az a szabadidejében, mégha farmerben is, de megpróbál csinos lenni - legyen az mozi, hamburgerezés, vagy csak egy bevásárló körút, shopping a barátnőkkel

46. Kylie022 (válaszként erre: 27. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 12. 14:07

Na ebben nagy igazság van. Tény hogy rengeteg jóképű, igényes pasi nem hasonló barátnőt választ magának, hanem egy teljesen átlagos, hétköznapi külsejű lányt. Bezzeg a Playboyt ,FHM-et és az utcán hasonló csajokat úgy bámulják, mint akik életükben embert nem láttak...

De az ilyen pasi aki már bámulja a nőket,az legtöbbször félre is lép...

45. 87dcc92a81 (válaszként erre: 43. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 11. 22:58
Felsegíthetlek?:)
2009. jan. 11. 22:55
Én az ilyen tipusú lányokat nem itélem el de ők se szólják le más stílusát vagy kinézetét.
43. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 41. - 87dcc92a81)
2009. jan. 11. 22:55

:DDDDDDD

na most estem le a székről..

42. 87dcc92a81 (válaszként erre: 40. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 11. 22:54
Rád hallgattam...megtettem:DDDD
41. 87dcc92a81 (válaszként erre: 36. - 8a5d74d8da)
2009. jan. 11. 22:54
Ha nem túgyák mijaz illem, írd ki: Szógyizni a bótba tiloss!..nah, akór maj nem szógyiznak.
40. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 38. - 87dcc92a81)
2009. jan. 11. 22:54
Inkább írd ki magadból, ami szétfeszít.. így sosem fog kiderülni és újra-és újra megtörténhet.. :)
39. 223cf40dc0 (válaszként erre: 36. - 8a5d74d8da)
2009. jan. 11. 22:53
ez már valahol feltűnési viszketegség is - ott már biztosan nincs rendben valami a családdal sem
2009. jan. 11. 22:52
Istenem. Adj embereknek hoxa-diktafont, hogy az írja le inkább gondolataikat...köszönöm, hogy meghallgattál...
37. 223cf40dc0 (válaszként erre: 35. - 87dcc92a81)
2009. jan. 11. 22:52
ezzel egyet értek! :)
36. 8a5d74d8da (válaszként erre: 28. - 50d0def203)
2009. jan. 11. 22:51

Igazad van. Én boltba dolgozok és látom hogy viselkednek a fijatalabb vevők. pl szogyiznak a boltba és elköpködik a héját. Vagy eldobják a csokipapirt .


Szerintem azt se tudják mi illik mi nem.

35. 87dcc92a81 (válaszként erre: 34. - 223cf40dc0)
2009. jan. 11. 22:50
Ahogy férfi is van ilyen. A stílus-ahogy valaki írta-,rögtön át kell,hogy jöjjön.A viselkedés sokat elárul ám.
34. 223cf40dc0 (válaszként erre: 23. - 87dcc92a81)
2009. jan. 11. 22:49
de van, ezért nem lehet minden csinos nőt rögtön beminősíteni első pillanatra, talán nem árt kicsit jobban odafigyelni :)
33. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 29. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 11. 22:41
Nekem biztos rosszul esne, ha az akivel vagyok, megbámul,a egy másik nőt, meg is fordulna utána, amikor velem van.. azt hinném, valami nem stimmel velem. és ahogy elnézem, manapság ez egyáltalán nem számít ritka esetnek. Vagy ezek a nők egyszerűen csak sokmindent eltűrnek, sokszor becsukják a szemüket inkább.. aztán már akkor is, ha egy-egy éjszakára kimarad az uruk.. és így tovább..:( És miért? Mert a biztos rosszat, langyos pocsoját nem adják fel egy esetlegesen jó bizonytalanért.. ha már egyszer ezt sikerült megfogni maguknak. Sztem szomorú ez.
32. 867f9adc74 (válaszként erre: 31. - 867f9adc74)
2009. jan. 11. 22:40
Mondjuk ez a csajt is minősíti szerintem..
31. 867f9adc74 (válaszként erre: 27. - 8f1ddc2679)
2009. jan. 11. 22:39
Én ismerek olyan pasit, aki elvett egy gyönyörű csajt, és szó szerint felhízlalta, hogy más ne nagyon nézegesse..Persze ő sportot űz a félrekacsintgatásból..
30. 867f9adc74 (válaszként erre: 28. - 50d0def203)
2009. jan. 11. 22:37

Így igaz:-)

És hajrá Debrecen:-)

Én is ottan lakok ám:-DDD

29. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 26. - 87dcc92a81)
2009. jan. 11. 22:36
igen, annak aki ott ül vele szemben, az ilyet látnia kell..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook