Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ájulás, majd baleset...:( fórum

Ájulás, majd baleset...:( (beszélgetős fórum)


1 2
14. L.Niki18 (válaszként erre: 13. - C4851bb5de)
2014. júl. 10. 07:42
Igen, nekem is ez volt az első, hogy ájulásig jutottam...! Kis iskolás koromban mondjuk már volt olyan, hogy beszélgettem a tanárnőmmel a buszmegállóban és hirtelen elájultam! A buszon keltem fel, és hogy egy hókupacot tesz a tarkómra. És közben mondja, hogy nyomjam hátrafelé a fejemet, ő pedig tartotta a havat a nyakamnál. Akkor is elvittek anyukámék dokihoz, és nem volt semmi. Szerencsére. Köszönöm a sok választ és segítséget, tanácsokat!
13. c4851bb5de (válaszként erre: 9. - L.Niki18)
2014. júl. 9. 21:59
Figyelj oda, hogy ne tegyél hírtelen mozdulatokat felkelés után, sokakkal előfordul ilyesmi, nekem is oda kell rá figyelnem, bár ájulásig még nem jutottam szerencsére.
2014. júl. 9. 21:54
Hát igazából nem, mert anyukám is ilyen volt fiatal korában. Volt, hogy minden ok nélkül elájult...! Kinőtte.
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - L.Niki18)
2014. júl. 9. 21:34
Voltál már ezzel a panaszokkal orvosnál? Nem a mostani ájulásra gondolok, hanem írtad, hogy többször szoktál rosszul lenni.
10. L.Niki18 (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2014. júl. 9. 21:22
Egyébként nem tudom hogyan és merre estem...akkor már nem voltam magamnál. Egyébként amiket írtál "gyakorlatokat" meg tudom csinálni.
2014. júl. 9. 21:21
Hirtelen keltem fel...lehet, hogy az idő is, hogy olyan fülledt, szinte semmi levegő nem volt a lakásban, meg nem is ittam este folyadékot (nem szoktam felkelni inni). De lehet, hogy leesett hirtelen a vércukrom vagy a vérnyomásom. Egyébként általában normális szokott lenni. A pukli az pedig ott van, és nyomásra fáj, és a fejem is kissé. Ájulás előtt nem volt semmiféle tünetem, mint pl. fülzúgás. Csak előtte egy rosszullét és már jött is...
8. kisj
2014. júl. 9. 20:17

"puklit fedeztem fel (olyan mint egy nagy mérges pattanás)"


ha olyan,mint egy pattanás az szerintem nem lehet ütéstől

7. 3da8f53e4a (válaszként erre: 3. - L.Niki18)
2014. júl. 9. 19:05

...alacsony a vércukorszinted?

Elsötétült minden és zúgott a füled? - hirtelen álltál fel?

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - L.Niki18)
2014. júl. 9. 18:50

Ezt csak Te tudod, te érzed, mennyire zavaró. Van-e hányingered, kettős látásod, szédülsz-e, az orrod hegyéhez tudod-e tenni a mutatóujjad, ha lefekszel, kinyújtod a két lábad, a sarkaidat, a térdedre tudod-e helyezni? ...ha minden oké, akkor szerintem nagy gond nem lehet.

Egyébként elől ütötted meg a bordádat, mert ha igen akkor a homlokodat is érhette ütés, ha hátul, akkor biztos más, lehet tényleg egy pattanás, csak félsz, és belelátsz olyat is, ami nincs.

2014. júl. 9. 18:41
Hát igen, de nem is emlékszem,hogy miket ütöttem meg...nem emlékszem hogy történt. Remélem semmi komoly nincs. Nem tudom, hogy ezzel a "kis puklival" érdemes elmenni a háziorvoshoz is? Nem akarok megint fél napot a traumatológián tölteni. Ha tegnap is ott lett volna a pukli, akkor azt is megröntgeneztettem volna! :(
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - L.Niki18)
2014. júl. 9. 18:37
Ha elvágódtál a földön, a fejedet is megüthetted, és fájhat.
2014. júl. 9. 18:32
Sziasztok. Tegnap hajnalban amikor kimentem a kisfiamat kikísérni a wc-re, kis időre rá rosszul lettem (hajlamos vagyok rosszullétekre) elájultam a konyhában és megütöttem magam több helyen. Kb. 1-2 percig tartott, hogy eszméletemet vesztettem. Eléggé beütöttem a bordámat, zúzódással megúsztam. A traumatológián a röntgenen nem mutattak ki törést vagy repedést. De azóta fedeztem fel más kisebb beütődés foltokat is. Ma reggel pl. a szemöldököm felett egy kisebb puklit fedeztem fel (olyan mint egy nagy mérges pattanás). Nyomásra érzékeny és kissé fáj. Nem tudom, hogy lehet e ettől az, hogy fáj a fejem...? Szerintetek? Volt már valakinek hasonló balesete?
2014. júl. 9. 18:30
??
2014. júl. 9. 18:27
Ájulás, majd baleset...:(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook