Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándékötletek férfiaknak fórum

Ajándékötletek férfiaknak (beszélgetős fórum)

1 2 3
2007. aug. 3. 17:45

Jujj nagyon aranyosak vagytok,hogy ennyi mindent írtatok ilyen gyorsan!!!:)Köszike!!!:)Daroki akiről szó van a kedvesem apukája,úgyhogy a boxeralsót kihagynám;)))):DDDDDDe az ötlet nem rossz!!:DA Ferrarit viszont még meggondolom!;)))

Tényleg köszike mindenkinek,sok olyan tippet kaptam,ami eszembe sem jutott volna,de tetszik!:)

2007. aug. 3. 17:34
Masszázs ajándékutalvány, vagy konditerem-bérlet.
2007. aug. 3. 17:33
Még ami eszembe jutott...Porsche,Ferrari:))))
2007. aug. 3. 17:29
Parfüm, karlánc...
2007. aug. 3. 17:28

Alkalomtól és kortól is függ.

Ami hirtelen eszembe jut: könyv, jó minőségű toll, cd lemez, határidő napló, mandzsetta gomb,

érdekes kép a falra vagy disztárgy ha szereti az ilyesmit,hobbijához vagy számitógépéhez valami kiegészítő,őv, mobiltartó, aktatáska,

2007. aug. 3. 17:27
Egy jó könyv,egy jó zenei CD,vagy akár film CD(de nem másolt!):))poénos boxeralsó(nem tudom milyen kapcsolatban vagy vele)egy fintessbérlet.
2007. aug. 3. 17:08

Sziasztok!

Abban szeretném a segítsegeteket kérni,hogy szerintetek mit lehet ajándékozni egy férfinak-abban az esetben ha nem iszik alkoholt(tehát a jó bor kilőve)?Ezt azért tartottam fontosnak leírni,mert ahogy nekem is,nektek is a bor jutna először eszetekbe gondolom:)

Minden ötletet nagyon szívesen látok!:)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook