Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ajándékötletek férfiaknak fórum

Ajándékötletek férfiaknak (beszélgetős fórum)

1 2 3
2020. márc. 26. 13:57

Meglepkék oldalon rengeteg ajándék ötlet van kifejezetten pasiknak.

Érdemes bekukk. 🙃

2015. szept. 10. 15:24
Én se vagyok valami jó az ajándékokban, rengeteg időt pazarolok arra, hogy a tökéletes ajándékot megtaláljam. Nagyon szeretem a barátomat, de mivel nincs nagyon hobbija, párszor egyszerűbben megoldottam a kérdést. Kerestem egy csomó oldalt a neten és azok közül választottam. Szerintem a legkreatívabb ajándékokat az ajandekuzlet.hu oldalán találtam. :)
2011. dec. 3. 21:56
SZiasztok! Van egy nagy problémám. Most lesz Mikulás, Karácsony és a párom szülinapja is....Tanácstalan vagyok, hogy mivel lepjem meg. Elég komplex személyiség. A tipikus ajándékok nem jöhetnek szóba (nyakkendőből 40 fölött van, óra is van 6 db, parfümből márkásabbnál márkásabb, telefonja, meg minden kütyüje is van bőven, italokból meg mindenféle különlegesség...) Ilyen helyzetben nem tudom mitévő legyek. Anyagiak terén kissé korlátozott vagyok, de szeretnék valami ütőset, szépet, értékeset....SEGÍTSETEK, kérlek!
2011. nov. 27. 18:51
Sziasztok! Ugyebár közeleg a karácsony, de semmi ötletem sincs, mit vehetnék a barátomnak. Nyolc hónapja vagyunk együtt. 19. születésnapjára egy márkás pólót kapott tőlem, aminek nagyon örült. Én a 18. szülinaponra egy nyakláncot kaptam tőle (fém gitárpengető, amibe bele van gravírozva a neve, illetve neki is van egy ilyen az én nevemmel ellátva), amit minden nap hordok, nagyon szeretem. Azonban most nem tudom, mit ajándékozhatnék neki. Nagy értékű valamit nem tudok megengedni magamnak, viszont azt szeretném, hogy őt is jellemezze az ajándék. Gondolkodtam fényképes kispárnán is, de közös képekből nem bővelkedünk.. Valakinek valami ötlete? Előre köszönöm :)
63. db78bacc4f (válaszként erre: 54. - Bora91)
2011. nov. 24. 11:11
Ilyen fiatalon biztosan valami sexis dologra gondolnék. Nem is kell, hogy tárgy legyen...
62. arial
2011. nov. 23. 22:27
Kispárnával!:)))
2011. nov. 23. 19:17
Nem írhatom ide le mert meg tudja.....
60. 342402de6d (válaszként erre: 59. - 6b006fc769)
2011. nov. 23. 19:10
úgy már jobb ,igen:))))
59. 6b006fc769 (válaszként erre: 57. - 342402de6d)
2011. nov. 23. 19:09
nem lesz kevés? én hozzácsapnék egy kigyúrt pasit is:)))
2011. nov. 23. 19:08
Egy mély levegővel. :D
2011. nov. 23. 19:07
3 nővel egyszerre:)))
2011. nov. 23. 19:07
CD
2011. nov. 23. 19:06
ötletek ?
54. bora91
2010. aug. 13. 23:37
most leszünk egy évesek a barátommal 19 éves vagyok mit adjak neki? segítsetek köszi:)
2009. dec. 28. 21:54

Ha borkedvelő: minőségi, száraz vörösbor

Könyvfalónak: politikai krimi pl. (nem vitte vissza a férjem a könyvesboltba:))

52. d27aec5f33 (válaszként erre: 50. - 376fd391e9)
2009. dec. 19. 10:58

arben a hőlégballonra gondoltál? érdkes lehet.:)

kicsit én is gondban vagyok, mert italra gondoltam barátomnak( fütyülős meggy) de most karácsonyra nem ciki italt adni?

ruhát nem merek nélküle venni, mert félek, hogy nem tetszik majd. :(

51. zezsua
2009. ápr. 14. 20:41
a férjem whiski gyüjtő,igy nincs nehéz dolgom,de ebben az évben 50.szülinapjára meglepi buli volt egy neves kis helyen.jó volt nagyon.
2008. okt. 20. 14:22

Eddig minden évben màrkàs ruhàt,meg ékszert,ja és parfümöt vettem neki,de idén szeretném valami különlegessel meglepni.

Nàlink van olyan hogy (nem jut eszembe a neve,lufi ami gàzzal müködik,és kosàrral van csatolva és utazhatunk)ma màr ilyet lehet egyenesen a hàz elé rendelni.

a kalandszeretöknek ez sem rossz

2008. szept. 25. 21:11

Sziasztok! Én roppant jó dolgot találtam: ugye férfiaknak sokszor ajándékozunk valami jó, márkás italt. Viszont a sima tasak olyan uncsi. Ezért az egészet egy ördöglakatba zárjuk. Jó időbe telik mire kibogozzák :)

A barátnőmnek most esküvőjére egy üres borosüvegbe raktuk a pénzt, amit lezártunk ördöglakattal. Mi voltunk az egyetlenek, akik nem borítékban adtuk át... imádták :)

2008. szept. 25. 11:24
Szerintem eredeti dolgok a bogrere, parnara, kulcstartora stb rakhato fotok, akarmirol. A karora is jo otlet, ha nem valami gagyi es jol nez ki. Szerintem ing is jo ajandek, vagy valami markasabb bor vagy ital, parfum... Sok dolgot tudnek meg felsorolni, de amikor oda jutok, akkor nekem sincs sosem otletem :)
2008. jan. 16. 17:38
Már volt egy hsz részemről. Végül bőrpénztárcát és könyvutalványt vettem+rendeltem egy tortát.
46. LoLiNa (válaszként erre: 39. - Josey)
2008. jan. 16. 06:00

Dejó ez a bérlet ötlet :DD

Pénztárca nem is rossz ötlet. én párom valami gagyi kis ócskaságot hurcol évek óta..

2008. jan. 15. 22:49
guminő
2007. dec. 8. 15:11
Talmácsi köny, kedvenc focis csapatos dvd, könyv törlköző, bögre... Ferraris parfüm..stb.
43. caravell (válaszként erre: 40. - Cinka)
2007. nov. 17. 14:15

Ez nagyon tetszik! Pesten csinálták a sajttálakat? Ha lehet,megírnád bővebben prv.,hogy hol,mennyiért?

Köszi

Cara

2007. nov. 17. 13:30

hát nem tudom ,hogy miért nem lehet a férj pénzéből bármit is venni ?

A férjemnek szeptemberben 0 40. szülinapjára meglepibulit szerveztem. Mivel annyi pénzt nem tudtam félretenni a következőhöz folyamodtam : anyosóméktól kértem kölcsön 40 ezer ft-ot, ebből megvettem a kajaféléket , italokat ,meg ami még kellett, az ajándékre sporolgattam egy keveset , de nem az egészet.

A buli után két nappal mondtam a férjemnek hogy hozzon haza 40 ezer ft mert ezzel tartozom ,az ismert okok miatt /mi nem tartunk otthon pénzt ,csak amennyi szükséges / ezért is nem tudtam pénzhez nyúlni.

Szó nélkül hozta, és visszadatam a tartozást.Egyáltalán nem haragudott, sőt nagyon örült a bulinak.

41. Cinka (válaszként erre: 26. - 8b68ade120)
2007. nov. 12. 01:22
Ez most komoly???? Mármint hogy kérned kell mindenre a pénzt és elszámolnod vele, mint egy kisiskolásnak???
40. Cinka
2007. nov. 12. 01:20
Tavaly a bátyámat sajt-tálakkal leptük meg karácsonyra. Imádja a sajtokat. Karácsony napjára készítették el az üzletben, egyik fatálcán natúr, másikon fűszeres sajtok voltak, mindenből 1-2 szelet, és különlegesek is persze. Nem is volt olyan drága, és hatalmas örömet okoztunk vele. De először nem fogta fel, hogy mindkettő az övé és félórát hezitált, melyiket válassza))))láttátok volna az arcát, mikor mondtam, hogy mindegyiket neki szántuk))
39. josey
2007. nov. 11. 23:11

Sziasztok.

Én is gondban szoktam lenni/vagyok.

Nálunk a pénztárca(nagyon rongyos a régije),parfüm(úgyis mindig velem választatja ki)és a nyakkendő(csak pár szép van neki)a nyerő idén.

A pénz nélkülieknek:nekem házi gyártmányú bérletet ajánlottak.Beváltható:tetszőleges finom vacsi,kényeztetés,masszázs,egyéb extra szolgáltatás.Mindezek X alkalommal,vagy esetleg visszavonásig:)

2007. nov. 10. 05:26
Én is azt a bevált szokást követem, hogy igy december közeledtével figyelem, ki mit mond. Általában kiderül, mit szeretne. Ha nem elérhetetlen, általában megkapja tőlem. Egyetlen probléma, hogy rám senki sem figyel....:(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook