Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Agykontrollal fogyni fórum

Agykontrollal fogyni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. szept. 20. 14:21

azta de viccesek vagyunk!


tudom értékelni a töketlen hozzászólásaidat!


ha nem tudsz érdemileg szólni a témához maradj nyugton és olvasgass.


amúgy meg próbáld ki,energetizáld a vizet.

93. murvorsolya (válaszként erre: 92. - 4840635e2b)
2012. szept. 20. 08:11
Köszönöm a segítséget, feltétlenül kipróbálom! :)
92. 4840635e2b (válaszként erre: 91. - Murvorsolya)
2012. szept. 19. 10:36

Szia!


Írd le egy papírlapra,hogy egészséges,csinos,normál testsúlyú /meg ilyen és ehhez hasonló dolgokat:)/

vagyok és tedd egy üveg víz alá vagy ragaszd rá az írással befelé és had legyen úgy egy napot.Megváltozik a víz íze,tapasztalni fogod.

91. murvorsolya (válaszként erre: 90. - JudiBrownie)
2012. szept. 19. 09:34
És pontosan hogyan kell a vizet programozni? Nemrég kezdtem el a fogyókúrát, rendszeresen lemegyek alfába és elképzelem magam a tükör előtt vékonyan, a mérlegve állva, amint 58 kilót mutat. Hatásos, abszolút működik, de a programozást is kipróbálnám :) Segítene ebben valaki?
90. JudiBrownie (válaszként erre: 77. - 3e0ba54fb8)
2011. dec. 12. 15:42
Igen, ezt már én is hallottam. :) És mivel a testünk 70%-a víz, így tulajdonképpen közvetlenül a testét is programozhatja, aki ügyes. :)
89. vica cica (válaszként erre: 88. - 862fbf740c)
2011. máj. 29. 14:32

Szia!

Igen lehet agykontrollal fogyni,de folyamatosan relaxálni kell 30 napig,sajna ez nálam megszakadt,de mindenben segit.

Minden az agyban döl el,naponta igyekszem lazzitani legalább 1x,de 2x jobb lenne.

2011. máj. 12. 12:18
Aki végzett tanfolyamot, és aki nem, az is jöjjön bátran. Ha ismeritek a módszert, akkor gyökeresen meg tudjuk változtatni életünket! Aki alkalmazza, jöjjön, csevegjünk sikereinkről!
2010. nov. 6. 18:48
tapasztalatok az eltelt időben?
2010. ápr. 10. 13:20

Sok diéta van és mindenkinek más használ.Hogy miért?

Mert nem vagyuk egyformák!

Én most vagyok 68 kg és 47 kg az ideális ,na persze én most 59 kg-ot szeretnék elérni.

Kivánom,ne legyen lelki problémád,tarsd is meg a sulyod,mert a kővérség betegség.Vagyis légy egészséges!Boldog!

mi is azok leszünk csak más uton közelitjük meg!

Végül is a cél a fontos!

85. vica cica (válaszként erre: 84. - 9e36cbb27b)
2010. ápr. 10. 13:15

Tiszta szivemből gratulálok!

Neked nincs lelki problémád és nem ez a kiváltó ok,persze van alkoholista is aki leszkott a piáról segitség nélkül és nem delirált.Ez a ritkább,meghalhatott volna ,de sikerült neki.

Hajléktalanokal is fogalalkozom,/náluk is ügyelek/igy van fogalmam a szenvedély betegségekről.

Tanácsot jól tudok adni ,de magamon segiteni a legnehezebb.

Relaxáltál már?Tudod milyen jó a szervezetednek?

84. 9e36cbb27b (válaszként erre: 83. - Vica cica)
2010. ápr. 10. 13:01

lehet.

szerencsére sose voltam nagy darb.

végig 65kg voltam.

lányommal felmentem 90-re, fiammal utána 114-re.

de ha törik ha szakad el is érem ismételten azt a 65kg-ot. végérvényesen


amúgy nem hinném hogy bármiféle extra kellene ahhoz hogy valaki letudjon fogyni.

ez talán csak "placebo" az embernek, egykis plusz amire rá lehet fogni hogy annak köszönhető.

no mindegy.

83. vica cica (válaszként erre: 81. - 9e36cbb27b)
2010. ápr. 10. 12:49

Még csak azt,hogy a gyomor gyürü behelyezés,azért nem műkődik,mert a beteg kviánja az ételt és kijátsza,leturmixolt kaját eszik.

Magyarországon ha valaki kéri behelyezik/persze szép öszegért/ utána mi lesz az más kérdés.

Előtte kell pszichiáternek vagy pszichológusnak a beteget és csak utána a mütét.

Elég sok gyűrűs beteg mesélte,hogy kivánja az ételt,na és persze eszik valami szilárd kaját, sokszor mentjük meg az életüket.

Mi előtt bármiről is azt irnád baromság,tájékozodj vagy Te nem hiszel benne igy elfogadhatóbb.

Sok kővér ember fogyna ,de hidd el nem tud.

Piáról,drogról ,cigiről könnyebb leszoktatni,mert azt elveszed és nincs a szervezetnek szüksége rá,de a kaját nem vonhatod meg!

Az igazi zabálok tudják,hogy milyen az ha egy kicsit esznek,jöhet e többi,mint a piás sem ihat egy picit mert nem tud megállni!!!!!!!!!!!

82. vica cica (válaszként erre: 81. - 9e36cbb27b)
2010. ápr. 10. 12:40

Hogy ki miér fogy,ez nyilván magánügy!

Én azért mert mütét után meghiztam,protézisem van és árt a nagysúly,előjött a cukrom is.

Na meg nő vagyok és a sok zsir igazán nem szép látvány.

ki miben hisz ez is magánügy!!!

Mindennel probálkoztam és nem igazán ment,komolyan is gondoltam,kitartó vagyok.

Szóval ha nem ismersz valamit ,ne mondj véleményt!

Igen mükődik,na persze ez nem varázslat!

Azóta csak anyit fogad el a szervezetem amenyire szüksége van.Nem diétázok,de nem zabálok.

Ugyanis a kővér vagy nagyon sovány ember boldogtalan .Olyan mint adrog vagy az alkohol vagy a cigi.

Mütét után azt mondtam ,6 hét mulva megyek dolgozni,kinevettek./egészségügyben dolgozomí/

Relaxáltam és jelenleg is!

6 hét után mankó nélkül jelentkeztem munkára!

Mig a 27 éves betegtársam még jelenleg is 2 mankóval jár.

Még nem ismertem az agykontrolt és egy pszichiáter barátnőm ,aki hypnózist tanult foglalkozott velem,de elment Dániába és én kerestem a lehetőséget.

a relaxálás még senkinek nem ártott,persze ha jól használja,itt sem szabad feszegetni a határokat.

2010. ápr. 10. 12:24

szerintem ez baromság.


Bár az igaz hogy minden fogyókúra az agyban dől el... vagyis ha valaki nem akarja agyban nem is fog neki menni. Viszont ha valóban AKAROD és nem csak "felszínesen", akkor sikerülni fog.


Én kőkemény elhatározás után jan 11.-e óta 16,4kg-ot fogytam le.

De talán nem úgy kell fogyni hogy eldöntöm, bebeszélem magamnak hogy nem vagyok éhs; s bár a szervezet máshogy reagál erre, mégis továbbiakban is kitartok amellett h nem vagyok éhes.

Bár lehet így fogyni, de ez hosszútávon nem lesz eredményes. sőt...

2010. ápr. 10. 12:16

Sziasztok!

Fogyóztam, anorexiához vezetett. Sajnos átestem a ló túloldalára. Ez az agykontroll nagy veszélye. Nehéz időszak volt, magamnak tetszettem, de a környezetemben lévők "piszkáltak". Persze én nem láttam be, hogy ez már betegség. Mikor összeestem az utcán, akkor jöttem rá, hogy hoppá! Élni akarok, vagy éhen halni??? Szerintem fontos, hogy elfogadjuk magunkat olyannak, amilyenek vagyunk. Ezáltal embertársainkat is el fogjuk tudni fogadni. Állandó harcban élni rossz!

2010. ápr. 10. 12:09
Szia!Mármint,hogy éhes vagy de mégsem érzed annyira az éhséget???Velem igy szokot lenni ha fogyizom,ugyanis a nagyon minimálisat eszem,és annyira betáplálom magamba,hogy nem szabad éhesnek lennem,hogy már nem is vagyok az,ha erre gondoltál te is.De ird már le,hogy mit sajátitottál is el ezen a tanfolyamon!
2010. ápr. 10. 12:00

Sziasztok!


3 hete véheztem az agykontroll tanfolyamot,kiprobáltam vagyis naponta csinálom a tanultakat. Nem kivánok enni,csak anyit amenyire szükségem van .

Kinek van tapasztalata?

77. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 75. - Ne add fel)
2008. márc. 20. 18:24

És még sok minden mást :):):)


Azt olvastátok már, hogy a víz információt hordoz? Ha jól emlékszem, Yamoto-nak hívják azt a japán tudóst, aki könyvet írt A víz rejtett bölcsessége címmel.


Ő és a kutatócsoportja azt állítja (ezt fotókkal is bizonyítják), hogy a víz molekulaszerkezetei reagálnak a pozitiv rezgésekre és negatiíakra is. Előbbitől gyönyörű alakzatokba rendeződnek a molekulák, utóbbiaktól torz, rémes formákba.


Ezek szerint a víznek lehet olyan programot adni, hogy amikor megiszod, "ellátja az a feladatot" a szervezetedben, amire beprogramoztad. Vagyis, fogyásra is programozhatod.

Érthetően írtam le?

76. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 75. - Ne add fel)
2008. márc. 20. 18:24

És még sok minden mást :):):)


Azt olvastátok már, hogy a víz információt hordoz? Ha jól emlékszem, Yamoto-nak hívják azt a japán tudóst, aki könyvet írt A víz rejtett bölcsessége címmel.


Ő és a kutatócsoportja azt állítja (ezt fotókkal is bizonyítják), hogy a víz molekulaszerkezetei reagálnak a pozitiv rezgésekre és negatiíakra is. Előbbitől gyönyörű alakzatokba rendeződnek a molekulák, utóbbiaktól torz, rémes formákba.


Ezek szerint a víznek lehet olyan programot adni, hogy amikor megiszod, "ellátja az a feladatot" a szervezetedben, amire beprogramoztad. Vagyis, fogyásra is programozhatod.

Érthetően írtam le?

2008. márc. 20. 17:50
Agykontrollal a evéshez illetve a mozgáshoz való hozzállásodat tudod szabályozni.
2007. okt. 12. 19:11
Jaj ha ez igaz, légyszi....:DD
73. 0c97fbb607 (válaszként erre: 72. - 984ff08d0b)
2007. okt. 4. 23:15
Na akkor mégiscsak van benne valami,ha azt is "veszem",ha épp nem koncentrálsz!
2007. okt. 4. 14:04

áhh, koncentrálok...nék, de mindig közbejött valami az elmúlt 2 napban :P ne hari...hol az ember nyüszített, hol a gyerek :))) szép, integettem a gömbnek, szabadonengedtem a szörnyiket és ennyi...kb. :P

Most mán' mindenkit elzavarok :))))

71. 0c97fbb607 (válaszként erre: 66. - 984ff08d0b)
2007. okt. 4. 11:13

"Imádkozol "értem még ,kedvesem?Vagy elfelejttettél?Nem érzem a hullámaidat,csak a gyomrom korgását:)

Viccet félretéve,csinálod még?vagy jól érzem,hogy nem érzem?

70. Reiki
2007. okt. 4. 09:17
Régóta tervezem az ismétlést))
2007. okt. 4. 09:14
Én e hét végén megyek ismétlősként!:))))) Mármint a tanfolyamra.
2007. okt. 2. 13:27
Fogyókúrázni nem fogyókúráztam, nem is vagyok agykontrollos (még), de a lányom tavaly nagyon beteg volt és agykontrollal meggyógyult egy kijelölt napon reggelre úgy ébredt - persze sok agykontrollos állt rá akkor.
67. Panna1
2007. okt. 1. 11:04

Sziasztok!

Én elvégeztem tanfolyamot már nagyon régen, de csak kevés dolgot alkalmazok belőle sajnos. (Gondolkozok egy ismétlő tanfolyamon.) Mindenkinek csak ajánlani tudom. A tanfolyam végefelé olyan dolgokat műveltem(a szüleim, testvérem is) fejben, ami saját magam számára is megdöbbentő volt. Ha jól tudom, az aktív agykontrollosok szoktak ilyen közös "távgyógyítós" (ti esetetekben távfogyós :-)) időpontokat kiírni. Van egy E.....nevű magazin (nem tudom szabad-e leírni), aminek utolsó oldalán mindig le van írva egy beteg ember esete, akinek megadják a tulajdonságait, és bizonyos időpontokat, amikor az agykontrollosok közösen egyszerre gyógyítják a távolból. És úgy tudom, használ is. Legalábbis vannak köszönőlevelek is.

Szóval szerintem működik a dolog, úgyhogy hajrá!!!

2007. szept. 30. 20:48
hmmm én nem végeztem tanfolyamot, de amit a fórum elején leírtam, azt úgy alkalmazom...
2007. szept. 30. 18:43
Rendben van, de hogyan kell ezt csinalni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook