Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agykontroll: valóban működik! fórum

Agykontroll: valóban működik! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Agykontroll: valóban működik!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
919. f64f0d9a69 (válaszként erre: 918. - Lilian1112)
2013. márc. 9. 15:49

:))

Egyre jobban!

918. Lilian1112 (válaszként erre: 916. - F64f0d9a69)
2013. márc. 8. 16:31
Imádom ezt a dalt! :D Jó hangja van Lacinak! :D
2013. márc. 8. 16:30

Ezt kapjátok ki!!!

Eléggé le vagyok égve anyagilag (TÖRÖL!), amikor is szerdán eljött egy rokon látogatóba hozzánk. És csak úgy, kaptam tőle 2.000 Ft-ot...tudom, ez elég kevésnek tűnhet, de nekem életmentő volt! :D

Persze előtte való nap alfáztam...:)

2013. febr. 27. 12:26

Egyre jobban! :D


[link]

915. Nissi (válaszként erre: 911. - Yager01)
2013. febr. 21. 17:28
Szerintem megéri. Egy uj világot, gondolkodásmodot fedezel fel. Es a különbözö modszereket meg lehet tanulni és begyakorolni. Utána már csak rajtad mulik hogy használod-e
914. f64f0d9a69 (válaszként erre: 911. - Yager01)
2013. febr. 20. 18:04

Megéri az árát!

Az egyik legjobb befektetés!


Ismered ezeket az oldalakat? :

[link]

[link]

2013. febr. 20. 16:51

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni! Rajtam rengeteg sok anyajegy van, vannak kisebbek, nagyobbak, kiállók, lapos felszínűek... Voltam bőrgyógyásznál, azt mondta teljesen rendben vannak, de én mégsem vagyok rendben, ugyanis annyira frusztrálnak, hogy hihetetlen... Évek óta próbálom magam elfogadni ilyennek, de nagyon nehéz, mert évről-évre több jön ki rajtam, pedig nem járok szoliba, se strandra és próbálok rá vigyázni is... Az lenne a kérdésem, hogy van-e valaki közületek, vagy valaki olyan ismerős, akinek az agykontroll technika segített már ilyen jellegű problémán? Másik kérdésem pedig az, hogy ugye ez a technika nem veszélyes az anyajegyekre nézve?


Köszönöm előre is a válaszokat!


Szép napot!

912. 26c9a8950c (válaszként erre: 911. - Yager01)
2013. febr. 16. 17:49
Nem mostanában ugyan, de Domján László tanfolyamán vettem részt. Nekem nagyon tetszett, jó az előadásmódja, "megfogja" az embert!
911. yager01
2013. febr. 15. 07:15
ÉRdekelne azoknak a tapasztalata akik a Dr. Domján László féle tanfolyamon részt vettek. Megéri a pénzét? Érdemes elmenni rá? 36.000Ft. Ez lenne az "első lépés" az AK felé.
2013. febr. 4. 12:09

Sziasztok! :)


Eléggé eltűntem az utóbbi időben...

Ki kellett szenvednem a fájdalmamat. :D

Bár nagy segítségemre volt a sport és az, hogy a barátaim mellém álltak. :)

Igazából január első hetében sikerült végérvényesen lezárni a dolgot.

Rohadt nehéz volt, de sikerült!

Január második hétvégéjén pedig az történt, hogy a volt párom bejelölt a Facebookon.

Ez persze semmit nem jelent, csak csodálkozom, mert régebben mindig azt mondogatta, hogy ő bizony sosem regisztrál a Fácséra, mert az mekkora gagyi oldal. Ahhoz képes regisztrált és bejelölt.

Először azon gondolkodtam, hogy nem igazolom vissza, mert csak feltépné a sebeket stb. és hogy megírom neki levélben ezt.

Aztán jóváhagytam a jelölést...

Később még írok. :)

Időközben elkezdtem egy másik módszerrel karöltve agykontrollozni, ez pedig a Hoponoponó. :)

Bámulatosan működik!!!

2012. nov. 7. 14:41
Köszi. :)
908. Pillangó. (válaszként erre: 907. - Lujza1122)
2012. nov. 7. 09:19
Persze,ha ellazulsz és átéled teljesen.
2012. nov. 7. 08:27
A pénzmágnes meditációt csak lefekvéskor lehet csinálni? Félek, hogy belealudnék. Ha délután csinálom, akkor is hatásos lehet?
2012. nov. 6. 09:48
köszi a választ mindenkinek :D majd kipróbálom...
2012. nov. 6. 08:25

Elég sok a bizonyíték,hogy működik az AK,de van,akinél hosszadalmasabb a folyamat,mire hatást érezne.

Az is nagyon jó,hogy olvashatjuk,hallhatjuk más AK-osok beszámolóit elért célkitűzéseiről és módjáról.

Nem lehetetlen könyvből is elsajátítani,csak több időt kíván meg.

904. Nissi
2012. nov. 1. 18:27
Van kifejezetten pénzmágnes meditáció az internetröl le lehet tölteni. 21 napig kell folyamatosan csinálni. Ahogy a nevében is benne van azt kell elképzelned hogy te egy pénz mágnes vagy vonzod a pénzt minden irányból mint a mágnes.
903. Amethyst (válaszként erre: 830. - E8b50ec3f3)
2012. nov. 1. 18:04
Szia! Szerintem egy AK tanfolyam sokkal többet adna mint más által írt pár sor... Akkor a saját tapasztatod mutatná meg, hogy mire használható a szubjektív kommunikáció. Amúgy szerintem nem agymosás, hanem szeretetteljes üzenetküldés, aminek az értelmezése és hatása a fogadó fél saját vágyaitól/beállítottságától függ. AK-val nem tudsz senkit semmire sem rákényszeríteni, max. ráirányíthatod a figyelmét valamire. Az, hogy ezt hogyan értelmezi és aszerint cselekszik-e, az már az ő saját döntése. A negatív üzenet azért nem megy át, mert a küldő kiesik abból a rezgésszintből, ahol az üzenet "közlekedik". Ha komolyan érdekel a téma, szerintem nem fórumozók sokféle véleménye segít Neked az alkalamzásban, hanem egy oktató.
902. Lilian1112 (válaszként erre: 896. - Angeldays)
2012. okt. 25. 11:45

Szia!

Én a helyedben egészen konkrétan arra fókuszálnék, hogy olyan lehetőséget találjak, ami segít anyagilag jobb helyzetbe kerülnöm. Ha ez egy lottónyeremény, úgyis sikerülni fog.

Erre javaslom Neked a pohárvíz-technikával kombinált álomkontrollt! Nekem nagyon bejött!!!

Este, lefekvés előtt idd meg egy pohár víz felét, csukott szemmel, miközben a szemgolyóiddal kissé felfelé nézel a szemhéjad mögött, kb. 20°-al. Eközben mondd magadban a következőt:

"Olyan álmot akarok, amely választ ad arra, hogy miként tehetem jobbá a pénzügyi helyzetemet! Az álomra emlékezni fogok és meg is értem azt!"

Ezután feküdj le aludni! Biztos, hogy lesz egy álmod, ami lehet, hogy csak szimbolikusan ad választ, de az is lehet, hogy egy konkrét történést látsz majd.

Még jobb, ha ezt rendszeresen alkalmazod! Így hihetetlen mértékben élesedik a tudatalattid.

Illetve érdemes egy poharat vagy bögrét csak erre a célra rendszeresítened!

901. Lilian1112 (válaszként erre: 898. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 25. 09:14

Szia!


Köszi a kérdést, tényleg egyre jobban vagyok! :)

Tegnapelőtt megint felhívott Zoli. Majdnem fél órát beszéltünk. Kérdezte, mi újság, és burkoltan, keresztkérdések formájában azt próbálta meg kideríteni, hogy van-e már valakim. Egyébként a kutyájáról beszélt sokat, hogy szépen nődögél, és hogy rengeteget dolgozik. :))

900. 74f8c12b8e (válaszként erre: 899. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 24. 07:42
ja,lehet,hogy a Vonzás törvénye topikban írta,nézd meg azt is.
899. 74f8c12b8e (válaszként erre: 896. - Angeldays)
2012. okt. 24. 07:42

Valaki írta,hogy ő tudott magának pénznyerést programozni,olvass vissza,és írj neki privit,hátha úgy gyorsabban eljut hozzá a kérdésed.

Én iylet nem is próbáltam csinálni,mert kevés bennem hozzá a hit,hanem oylat,hogy azt programoztam,hogy pénzt kapok valahonnan,és hogy megoldódnak az anyagi gondjaim.Ennek sokféle más útja is lehet,.mint a nyeremény.Szerintem meg kell adni ezt a lehetőséget az univerzumnak,hogy úgy segítsen rajtunk,ahogy tud.

898. 74f8c12b8e (válaszként erre: 893. - Lilian1112)
2012. okt. 24. 07:38
szia lilian:) javul a közérzeted?
897. 23fb4c6db7 (válaszként erre: 884. - Lilian1112)
2012. okt. 20. 23:09
hű..ez nem semmi egy álom..érdekes nagyon..sikerült már megfejtened?
2012. okt. 20. 22:28
Sziasztok. Egy dolgot szeretnék kérdezni. Ez az agykontrolos dolog segít abban hogy esetleg nyerjek a lottón vagy bárhol máshol nagyobb összeget? Ugyanis nehéz helyzetben vagyok a 2 gyerekkel. Köszi a válaszokat.
895. Lilian1112 (válaszként erre: 894. - Nissi)
2012. okt. 14. 20:34

Szia!


De, én írtam tegnap! :D


Elfoglalom magam, délelőtt az irodában dolgozom, délután és este itthon, szerencsére nincs időm annyit szomorkodni. :D

Egyre jobban vagyok, tényleg! :D

Esténként tornázok, meditálok, elképzelem az ideális társamat...:D


Nem is tudom, hogy az Agykontroll nélkül hogyan viselném ezt az időszakot! :D 4 évvel ezelőtt az akkori barátom hagyott el, és mivel akkor még nem nagyon ismertem az Agykontrollt, borzalmasan megszenvedtem azt az időszakot. Bezárkóztam a szobámba és csak kávézni meg cigizni jártam ki...most ezt lecseréltem munkára, edzésre és alfázásra! :D

894. Nissi (válaszként erre: 893. - Lilian1112)
2012. okt. 14. 16:42

Szia Lilian

Remélem azóta már jobban érzed magadat. Nem te irtál az esettanulmányokban is erröl a "sikeredröl"? De igazad van, ez igy egy siker, hisz lehet hogy még hónapokig huztátok volna együtt és csak utána szakitottatok volna. Es akkor is itt lettél volna mint most. Próbáld lefoglalni magad hogy minél kevesebbet legyél egyedül. Használd ki az idöt amig szingli vagy, törödj magaddal. Edzöterem, valami hobbi, nyelvtanulás, agykontroll tanfolyam :) stb, tudom ehhez pénz is kell de egy agykontrollos azt is megoldja...

893. Lilian1112 (válaszként erre: 892. - 74f8c12b8e)
2012. okt. 9. 12:33

Köszönöm. :)


Nincs tévém, de a gépemmel elfoglalom magam, rengeteg maszek melóm van, amelyekkel el tudom terelni a figyelmemet a szakításról. Néha elkap a sírás, de pár perc múlva már jobban érzem magam. Egyre kevesebbszer gondolok arra, hogy min lehetett volna változtatni, hiszen már nincs értelme ezeken görcsölni.

892. 74f8c12b8e (válaszként erre: 890. - Lilian1112)
2012. okt. 8. 17:06

Sírj csak,jobban leszel tőle..megy kifelé a feszültség.

Kapcsold be az étkezésekhez a tévét,vagy nézd a jóbarátokat,vagy bármi szórakoztatót.Válsághelyzetben megengedett az üresfejű tévébámulás:)

Napról napra egyre jobban fogod érezni magad.

2012. okt. 6. 18:36
Elengedtem őt, mert szeretem...:( Nem lehettem annyira önző, hogy rákényszerítem a maradásra...
2012. okt. 6. 18:20
Most is elkapott egy sírásroham...ki nem állhatok sírni, de muszáj, mert úgy érzem, megfulladok, ha nem adhatom ki...:((( Borzalmasan hiányzik Zoli, ilyenkor szoktunk együtt vacsorázni. :( Reggel is rám jött a sírógörcs, olyan 8 óra magasságában, mert mindig akkor keltünk, hogy elkészítsük a reggelinket...:((( Jó is, hogy letöröltem magam az Iwiwről, mert különben mindig az adatlapján lógnék és az még rosszabb lenne...így legalább nem hergelem magam pluszban...:(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook