Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valóban működik-e a NoGREY színvisszaállító szérum? fórum

Valóban működik-e a NoGREY színvisszaállító szérum? (beszélgetős fórum)


2021. szept. 27. 19:07

Sziasztok! Nekem bevállt a Nogrey! Az ősz hajszálakat teljesen befedi. Többször használtam, amikor nem akartam sűrűbben festettni.


A pandémia miatt külső/belső átalakuláson mentem keresztül, így a hajamat elkezdtem lenöveszteni. Van egy teljesen új felbontatlan Nogrey-em, ha szüksége van valakinek rá, írjon. A bolti ár alatt adom, posta csomagautómatával +900 forintért elküldöm! Ha érdekli valamelyikőtöket dobjon egy emailt: freeweifihunter@gmail.com email címemre! Köszönöm!

2019. okt. 8. 10:26
Sziasztok! Nekem régen sötétbarna volt a hajam színe, és pár éve kipróbáltam a nogrey-t. Kicsit viccesen néztem ki. Sötét vörös lett a hajam pár kezelés után. Alig vártam hogy lenőjön és levághassam. Valahogy úgy voltam vele hogy még nem jó, még nem jó, már nem jó.
7. _Berry_ (válaszként erre: 6. - Lencsi.)
2019. szept. 25. 14:34
Orvoshoz nem mentél a hajhullás miatt? Pajzsmirigytől kezdve sok oka lehet, ha rettentően hullik.
6. Lencsi. (válaszként erre: 4. - Dd41cc22f1)
2019. szept. 25. 13:20
Valójában inkább azért kezdtem el, mert rettentően hullott a hajam, de az őszülést is odáznám még.
2019. szept. 25. 13:19
Először is, valóban elkezdtem barnulni. Mivel nem egyenletes az eloszlás, - elég nehéz felvinni - a színeződése sem az. Viszont amióta ezt használom rengeteg fekete mitesszer jellegű ármány lett a bőrömön.A korpaféleség, ami felütötte a fejét, teljesen megszűnt. Van vegyész a családban, aki megnézte és jelezte, hogy az összetétele alapján semmi káros nincs benne, főként kén és keratin. Ma viszont egy fodrász, aki megnézte, azt mondta, hogy szerinte ez egy afféle színező. Nem tudom....Egy ismerősöm, aki hófehér volt, valóban visszakapta az eredeti hajszínét, sőt a tiltás ellenére a kihullott szemöldöke is visszanőtt tőle....ezért szeretnék tapasztalatokat gyűjteni.
4. dd41cc22f1 (válaszként erre: 1. - Lencsi.)
2019. szept. 25. 13:04
Előre bocsátom nem próbáltam még és valószínű nem is fogom. Én abban hiszek, hogy semmi nincs véletlenül. A korunk előrehaladtával elengedhetetlen, hogy megőszüljünk. Nem biztos, hogy abba a folyamatba, amit a természet megalkotott x éve jó dolog beleszólni.
3. lapbarna (válaszként erre: 1. - Lencsi.)
2019. szept. 25. 12:49
Ez alatt a 3 hét alatt milyen tapasztalataid lettek? Pozitív? Negatív? Lehet bővebben is! 😀
2019. szept. 25. 10:39

ezt nézted?


[link]


eléggé megoszlanak a vélemények :)

én nem tudnék dönteni ezek alapján. de szerintem az lehet, amit te is írsz, egy túlárazott színező.

2019. szept. 25. 09:24

Sziasztok!

Néhány hónapja került velem szembe ez a szérum, mely leírása alapján arra hivatott, hogy a már megfáradt, őszülésnek indult haj EREDETI hajszínét visszaállítsa. Kétkedőként indultam és nagyon sok RÉGI véleményt elolvastam. Most, hogy a 3. hétbe léptem, mint kíváncsi felhasználó, úgy döntöttem, hogy szívesen megkérdezném azokat a merészeket, akik már több éve használják. Mert, ha nekem két hét alatt ennyi tapasztalatom gyűlt össze, akkor nekik mennyi lehet? Nagyon szeretném tudni az összes véleményt, legyen az negatív vagy pozitív. Működhet vagy esetleg kamu? Csak színező lenne, felhájpolt marketinggel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook