Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Adventi vásár Bécsben 2010 fórum

Adventi vásár Bécsben 2010 (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. szept. 20. 09:36

Mi is megyünk idén Bécsbe adventkor. Már be is fizettük a MÁV-nál, élményvonatos kirándulás lesz. Mondjuk nekem a kedvenc városom Bécs, a vonatokat pedig imádom, azért oldottuk meg így. Mi is a hangulatért megyünk, karácsonykor fantasztius lehet. Metróval megyünk majd el mindenhova, nagyon jó a tömegközlekedésük. Vásárlást mi nem nagyon tervezünk, max ha valami olyat látunk, amit nem lehet otthagyni. Bár egy karácsonyfadísz gömböt tuti beszerzünk.

Itt van egy oldal, ezen elég sokminden megtalálható a Béccsel kapcsolatban.


[link]

2010. szept. 20. 09:32
Na erre nem tudok válaszolni de ha van idötök és kedvetek érdemes végigjárni pont az akciók miatt!!!Remélem mi is feljutunk:)))
2010. szept. 20. 09:28
Igen, mi is a hangulatért megyünk a városba. Az adventi vásárban gondolom horrorisztikus árak vannak, így ott nem feltétlenül szeretnénk vásárolni. A várost meg akarjuk nézni, mert gondolom adventkor varázslatos hely. Megiszunk egy puncsot, eszünk perecet:), aztán azért szeretnénk hazafelé vásárolni is, ha már ott vagyunk. Igen tudom, hogy a külváros tele van bevásárló központokkal, de hogy melyikbe érdemes bemenni?...a bőség zavara:)
2010. szept. 20. 09:18
Igaz mi nem vásárolni mentünk csak a hangulatért!Gyönyörü és varázslatos!Mondjuk nekem Bécs a szívem csücske.Amugy ha kocsival mentek Bécs külvárosa teli van bevásárló központokkal minden fajtát megtalálsz!Karácsony környékén hatalmas akciókkal!!A vásár elég drága de oda a hangulatért és a látványért érdemes menni a várost meg megéri bejárni amúgy is szép de ünnepekkor gyönyőrű!!
2010. szept. 20. 08:58

Kedves fórumozók!

Bár még nagyon messze van, de én mégis szeretném fölvetni a témát (már több utazási iroda plakátján láttam és azért vetődött föl bennem:))...két éve tervezzük, hogy elmegyünk Bécsbe az adventi vásárba és várost nézünk ill. vásárolunk egy-két dolgot. Sajnos még nem jött össze a dolog, de idén nagyon elszántak vagyunk!:D

Az adventi vásárról és látnivalókról rengeteg információ van a neten, de én most abban szeretnék "közvélemény-kutatást" végezni, hogy ki milyen tuti plázákat, bevásárlóközpontokat ismer (akár olyat is ami nem Bécsben van, hanem csak útba esik). Főleg olyanok érdekelnek, amelyek magyar viszonylathoz képest olcsóbbak. Mert az az igazság, hogy mi nem nagyon tudjuk megtenni, hogy tízezreket költsünk karácsonyi ajándékokra, de azért szeretnénk olcsó dolgokat találni. Akár bevásárlóközpontok is érdekelnek (olyan mint nálunk pl az Auchan). .. az ár beszél:D

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook