Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Access Bars vélemények fórum

Access Bars vélemények (beszélgetős fórum)


16. michelle.r (válaszként erre: 11. - Tiokovics)
2022. máj. 17. 15:09
Tudom, hogy a tények nem fognak megzavarni, de köze nincs a szcientológiához.
2022. máj. 17. 15:09
Majdnem öt éve, hogy beírtam, hogy életem egyik legjobb döntése volt. Azóta csak fokozódott 🙃
14. lupin2 (válaszként erre: 13. - -Léna-)
2022. máj. 17. 14:53
Ez egy érdekes nézőpont! :)
2020. nov. 30. 07:48

Húha, vannak félre értések az Access-el kapcsolatban. Akit érdekel a Facebookon van egy nagy csoport és a Youtoubon rengeteg video, érdemes azzok közt böngészni.

A cél a tudatosság, a választás , hogy mi az az energia, nézőpont ami az egyénnek működik. Senki nem akar megmondani semmit, a kezelő kérdéseket tesz fel amivel teret nyit a lehetőségeknek.

Egyre több a magyar nyelvű könyv is.

12. Karol7
2020. nov. 23. 15:13
Én voltam kezelésen, az alaptanfolyamot elvégeztem. Semmi hatása. Vannak jó gondolataik, de nekem agyonbonyolitott volt, sok kezeló kinőtte magát megmondóembernek. Az alap a hinni kell benne, stb. Semmilyen magyarázat nincs rá, miért pont azokat a pontokat kell nyomkodni. Amúgy extrém drága.
2019. nov. 21. 08:17
[link] látom az úriember mindkét felesége nagy szcientológus volt :) akkor ez az Access bar ,végülis szcientológiához köthető .
2019. nov. 21. 08:14
Sziasztok érdeklődnék azoktól akik már több mint egy éve csinálják vagy ismerősük csinálja ,hogy mik a tapasztalatok?
9. michelle.r (válaszként erre: 8. - Szeretekolvasni)
2018. jún. 26. 10:38
Ha érdekel, nézz utána, szeretsz olvasni, nem? ;)
2018. jún. 25. 14:26
Ez mi?
7. michelle.r (válaszként erre: 6. - Tina68)
2018. jún. 25. 13:59

Egyetértek és örülök.

Ha rajtam múlna, törvénybe iktatnám, hogy kötelező legyen ;


Augusztusban lesz egy éve, hogy a kezemben van ez a csoda.

2018. jún. 20. 15:28

Közel 3 éve végeztem el a Bars tanfolyamot úgy, hogy azt sem tudtam eszik-e vagy isszák!

Majd amikor ott voltam és vége lett a nap első felének, akkor valami teljesen megváltozott bennem. ami azóta is tart :)

Nagyon sok akadályon és testi lelki traumán, stresszen átsegített már engem és a családom, barátaim.

Tegnap este, pont egy rosszullétet akadályoztam meg vele, mert éreztem, hogy leesik a vérnyomásom, a pulzusom alig volt tapintható és egyszerűen el kezdtem magamon futtatni a bárokat és perceken belül láthatóan jobban lettem. A párom meg is jegyezte, hogy ezt gyorsan "elintézted" :)

Szóval, sok száz embert kezeltem, vagy szóban mi úgy hívjuk facilitáltam az ő jobb, tudatosabb léte felé. Volt aki nem érzett semmit, de változott az élete, volt olyan is akinek én mondtam, hogy nem kezelem meg, mert éreztem, hogy nem lenne rá befogadó. Van hogy 1, de volt olyan is akit 5,5 órán keresztül kezeltem. Általában a változás 2-3 után következik be a nagy átlagnál, de van aki már másnap felmondott az akkori vezető pozíciójából, és egy fantasztikusabb életet él azóta is. Minden ember más és más...

Hiszem és vallom, hogy minden családban kellene legalább 1 valaki, aki tudja ezt a kezelést és segít a családtagjainak. Szerintem ez legalább annyira fontos lenne, a napi stressz levezetésére, és egyéb "problémák" kezelésére, mint a televízió az átlag magyar háztartásokban. Csak míg ez utóbbi sajnos, nem értéket közvetít, egy-egy lazító, stresszoldó kezeléssel sokat tehetünk a mindennapjainkért.

Áldott napot!

2017. nov. 7. 17:37
Én kipróbáltam a kezelést, semmi, de semmi hatása nincsen. Amire jó, hogy elkölts 8000 ft-ot , tök feleslegen.
2016. szept. 14. 12:27
Köszönöm, gondolom ki kellene próbálni, és el tudnám dönteni...
2016. szept. 14. 12:10

Szia!

Én 2 éve találkoztam a módszerrel, nekem azóta teljesen megváltozott az életem. Az Access Counsciousness eszközök összessége amelyeket használva mindenki a saját tudatosságát tudja növelni. Nekem nagyon sokat segített, több haladó tanfolyamot végeztem, tanítom is de nem ebből élek inkább a hobbym:)

2016. szept. 14. 12:08

A világ legnagyobb királysága ;) Minden kezelés felér egy wellness hétvégével.


Egyébként nem kell aggódnod, többen jönnek majd olyanok, akik még csak nem is olvastak róla, de tudják, hogy marhaság :o))

2016. szept. 14. 12:00

Sziasztok,

volt valaki ilyen kezelésen, mik a tapasztalatok? Ne azok írjanak, akik kezelnek, és el akarják adni a szolgáltatást, hanem akik igénybevették és vagy használt, vagy nem. Olvasni olvastam róla de kevés személyes tapasztalatot sikerült. Küzdök olyan gondolatokkal amik megakasztanak.. munka, lélek, gyász területén, és keresem az alternatív megoldásokat a pszichológuson kívül. Ha nem akarjátok nyilvánosan, privátban is várom, köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook