Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az Acces Bars kezelést próbálta már valaki? fórum

Az Acces Bars kezelést próbálta már valaki? (beszélgetős fórum)


10. Perla del Mar (válaszként erre: 9. - Stella40)
2019. dec. 8. 19:24
Köszönöm szépen :)
2019. dec. 8. 18:19
Szia! Nekem vannak tapasztalataim a Acces Bars kezeléssel kapcsolatosan. A berögzült nézőpontokat tisztítja, segít abban, hogy tudd amit tudsz. Gyerekeknél nagyon sok pozitív tapasztalatom van, tanulással kapcsolatban, társakkal való viselkedéssel kapcsolatban is.
8. Perla del Mar (válaszként erre: 7. - MenoPause)
2019. dec. 8. 00:03
Köszönöm szépen :)
7. MenoPause (válaszként erre: 1. - Perla del Mar)
2019. nov. 22. 12:56

Esetleg kineziológus? Én eléggé szkeptikus voltam (túl pszichológuson, pszichiáteren, stb..) viszont ez végre használt. Ezt próbáltam, és működött.. Rengeteg módszert ötvözött, és bőven volt benne "pszichológia" is. Ami pozitív, hogy nem kell úgy megnyílni, mint a pszichológusnál, és nekem most erre volt szükségem.


Mondjuk, mint mindenhol a segítő szakmáknál, itt is az emberen van a fő hangsúly, az ő empátiáján, és hogy kialakul-e a bizalom. Kolléganőmnek a gyermeke pont a Te általad is említett panaszokkal járt (jár még időről időre) és neki is segített.

6. semleges (válaszként erre: 5. - Perla del Mar)
2019. nov. 20. 15:18
Köszi, hát nem tudom, szkeptikus vagyok az ilyenekkel.
5. Perla del Mar (válaszként erre: 3. - Semleges)
2019. nov. 19. 02:12

32 pontot érintenek a fejen, un. barokat és ez oldja a blokkokat illetve a karmát.

Meg van valami facimilátum vagy mi az meg rávezet , hogy jó úron jársz- e vagy valami ilyesmi. Kérdéseket tesznek fel és ezáltal van a rávezetés. Ennyit olvastam róla.

2019. nov. 18. 20:18
Hasonló mint az agykontroll.
2019. nov. 18. 19:52
Nem hallottam róla. Milyen a kezelés lényege?
2019. nov. 18. 19:48
Ismerős hallottam róla állítólag jó de nem próbáltam még.
2019. nov. 17. 18:19

Sziasztok!

Személyes tapasztalatok érdekelnének. El fogadom a negatív véleményt, amennyiben próbáltad és nem jött be

Vizsga miatti stressz , vizsgákon való tudás visszaadására szeretnék módszert találni.

Pszichológushoz járok annyit ér kb. mint halottnak csók.

A vonzás törvényét se javasoljátok légyszíves , mert nálam nem működik.

Köszi előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook