Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Abortusz-téma. Nagyon fontos! fórum

Abortusz-téma. Nagyon fontos! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
25. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 24. - 9ec59d8582)
2012. dec. 8. 11:22

Nem kell kivinni a piacra.

De álljatok már meg egy pillanatra. Ha mondjuk rólatok gondolkodott volna így az anyukátok, mit választottatok volna, hogy vetessen el, vagy szüljön meg, és adjon örökbe?


Ítélkezni egyébként szerintem sincs joga senkinek, sajnos van a fórumindítónak most elég baja, nem irigylem, csak filózok.

24. 9ec59d8582 (válaszként erre: 8. - KovácsnéRami)
2012. dec. 8. 11:01
Peersze! Majd megszüli, és kiviszi a piacra, mert mások babára vágynak. Meg van ez itten oldva, ne tessék gyerekkereskedni jó?
23. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 10. - Kukacc)
2012. dec. 8. 10:13

Az mitől észosztás, hogy adja örökbe...????

Nem a mi rábeszélésünkre fogja megtenni, vagy nem megtenni.

22. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 10. - Kukacc)
2012. dec. 8. 10:12

Még csak a te hsz-edig jutottam el, de nem ítélkezett senki...vagy töröltek?

Én nem látom, hogy gonoszkodtak volna a fórumindítóval.

De tovább olvasok:)

21. timycat (válaszként erre: 18. - Katus73)
2012. dec. 8. 09:39
Pontosan! És rajta kívül még akad 1-2 doki aki nagyon korrekt, sőőőt a bajai kórház még kifejezetten a nívósak között szerepel tisztaság, elosztás, szoba/ágy és hozzáállás terén is.
20. 9f98008a3b (válaszként erre: 16. - Kailynwyatt)
2012. dec. 8. 09:31

Milyen, realista???

Amúgy most mégse pozitív a teszt???

19. 9f98008a3b (válaszként erre: 15. - Timycat)
2012. dec. 8. 09:31
Ez csak karma!
18. Katus73 (válaszként erre: 1. - Bibuba)
2012. dec. 8. 09:28

Szia!


Sajnálom, hogy így alakult. :(


A bajai nőgyógyászat/szülészet vezető főorvosa Pécsről ment oda. Őt jó szívvel tudom neked ajánlani. Nekem ő volt az orvosom egy rövid ideig itt Pécsett.

2012. dec. 8. 08:50
Szerintem nem kellene rábeszélni semmire. Ez a fórum nem arról szól. hogy nem tudja eldönteni, megtartsa-e a magzatot. Ő már döntött, hite szerint a legjobban. Nem kellene mások hitével zaklatni, elég kutyául érzi magát így is.
16. kailynwyatt (válaszként erre: 13. - 9f98008a3b)
2012. dec. 8. 08:49

De miért kell ilyennek lenni? Még szó nincs semmiféle babáról, másrészt, ha arra tudna figyelni 2 sejt, hogy mikor a legideálisabb a helyzet arra, hogy találkozzanak, akkor az rohadtul nem most történt volna meg.

Azzal tudsz segíteni, ha mondasz neki egy normális kórházat Baja környékén.

Vagy hozzatok létre egy alapítványt, amivel azokat támogatjátok, akik nincsenek abban az anyagi helyzetben, hogy megengedhessenek maguknak egy gyereket.

15. timycat (válaszként erre: 13. - 9f98008a3b)
2012. dec. 8. 08:47
Ez butaság, ezen a gondolatmeneten haladva, azt a nőt akinek nem lehet gyereke egy gyerek sem akarja anyukának, aki meg eszetlenül porba-sárba szüli a két tucatot azt mind a két tucat akarja
2012. dec. 8. 08:47
Én nem hiszem, hogy bármelyik kórházban nagyobb biztonságban éreznéd magad a jelenlegi lelkiállapotodban. Venni kell egy nagy levegőt, és minél előbb túlesni rajta. Minél fejlettebb az embrió, annál veszélyesebb a műtét. (És annál kevésbé embrió, inkább baba.) Lelkileg is kevésbé visel meg, ha nagyon korán elveteted.
2012. dec. 8. 08:44

Ez a baba Téged akar Anyukának....


Bárcsak segíthetnék!

12. kailynwyatt (válaszként erre: 4. - Fattouma)
2012. dec. 8. 08:36
Ez rendkívül szép, azt akarod mondani vele, hogy majd a Hamasz finanszírozza a pelenkát?
11. Kukacc (válaszként erre: 1. - Bibuba)
2012. dec. 8. 08:22

Miután elmész orvoshoz, aki igazolja a terhességet, el kell menned egy családsegítőhöz, aki megpróbál lebeszélni az abortuszról.

Egyébként nem tudom, ilyen esetben mi a helyzet, de el kell mondanod, hogy tanulsz, és alkalmi munkád van, így talán nem kell az egész összeget kifizetni.


Részemről kitartást és rengeteg erőt kívánok, tégy úgy, ahogyan jónak látod.


Tudod, itt sok okos ossza az észt és közben meg senki nem lát bele az életedbe...

10. Kukacc
2012. dec. 8. 08:18

Basszus, hagyjátok már békén!

Ide jött egy határozott döntéssel, miért akartok benne lelkifurdalást és bűntudatot ébreszteni?

Most komolyan, kik vagytok ti, hogy ítélkeztek felette, meg ilyesmi?

Igen, sokan vágynak babára, de akkor álljatok minden nap minden egyes nőgyógyászati kisműtő elé és ott próbáljatok meg más lelkére hatni.


A másik meg, hogy osszátok az észt, adja örökbe. Lehet, ő ezt nem tudná megtenni. Azért megszülni, hogy aztán egész életében magát és tudat alatt a gyerekét vádolja, ne szülje meg.


Abortuszellenes vagyok én is, de ez a lány nem felcsináltatta magát egy buli alkalmával.(elmondása szerint)


Így ahelyett, hogy megpróbáljátok mindenáron lebeszélni, talán hagyjátok békén.

9. Kukacc (válaszként erre: 4. - Fattouma)
2012. dec. 8. 08:13
Fejezd be!
8. KovácsnéRami (válaszként erre: 1. - Bibuba)
2012. dec. 8. 08:07
Tudom, hogy nagyon nehéz... én is abortusz ellenes vagyok! Gondolkodj még kicsit... az örökbe adáson is. Nagyon sokan vágynak babára!!!
7. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Bibuba)
2012. dec. 8. 06:26

:( :(

segíteni nem tudok,de együtt érzek veled,és erőt,kitartást kívánok.

6. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Bibuba)
2012. dec. 8. 01:43

Bele sem tudom magamat képzelni, hogy mennyire nehéz helyzetben lehetsz/lehettek, viszont én is élet-párti vagyok, nem tudom elképzelni azt az élethelyzetet, amelyben a gyerekemet elvetetném. Nem szeretnék nagy okosságokat mondani, csak a következő kérdéseket tegyétek fel magatoknak:


Mi az, amit te szeretnél a szíved mélyén?


Hogyan vélekedik a párod a helyzetről?Ő szeretne gyereket?


Együtt képzelitek el a jövőt?


Biztos, hogy semmilyen útja-módja nem lehetne annak, hogy a gyereket megtartsátok?


Hogy ha a fentiek közül legalább egyre pozitív a válasz, akkor még érleljétek a döntést!

5. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Bibuba)
2012. dec. 8. 01:26

Jaj te... sajnálom:((

Gondold meg azért mégegyszer. Annyian szeretnének gyereket, és nem lehet. Most nem azt akarom mondani, hogy azért szüld meg, hogy más szeresse a te babádat, de ha olyan lelkületű vagy, mint mondjuk én, akkor talán az örökbe adás jobb megoldás lenne.

Nem tudom, én mit tennék a helyedben (könnyű másnak az észt osztani).

Nem ítéllek el. Nagyon fiatal vagy. Dönts úgy, hogy a gyereknek jó legyen. Ha nem születik meg, az neki nem jó:(((((

2012. dec. 7. 22:50

Szomorú... :(


" És ne öljétek meg a gyermekeiteket a szegénységtől való félelemből. Mi gondoskodunk róluk és rólatok. Bizony a megölésük nagy bűn. " (Qur'an - 17:31)

3. 9ec59d8582 (válaszként erre: 1. - Bibuba)
2012. dec. 7. 21:26
Addig is gyorsan fogj egy munkahelyet, aztán állomány abból kifizeted.
2012. dec. 7. 21:24
Még a 12. hét előtt!
2012. dec. 7. 21:17

El leszek ítélve, tudom, de röviden elmondom. Szóval, 20 éves "önálló" nő vagyok. Főiskolára járok, közben munkát is vállalok. A párommal élek együtt már egy éve. És itt jön a probléma. Nem szedhetek fogamzásgátlót, sőt semmilyen hormontartalmú készítményt, így kezdetektől fogva gumival élek nemi életet. Kiegészítésként Pharmatexet is használunk. Két hete elszakadt a gumi, de még nem ment még el. Erre 2 héttel hamarabb jött valamiféle vérzés. Két napig tartott. Elkezdtem aggódni, mert már hallottam beágyazódási vérzésről. Vettem tesztet, és pozitív lett. Nem is értem, hogy hogyan lehetséges. Az utóbbi 5 hónapban havi egy együttlét van, mert most országot járva dolgozik. Erre a leglehetetlenebb módon teherbe esem. Nem tudom, hogy ez így hogy jött össze? Sosem voltam felelőtlen a szex terén. Az első "páromnak" abból lett elege, hogy még csak annyit se engedek meg, hogy gumi nélkül pár percig csinálja. D e b*sszus, ha így beütött a gond, mi lett volna akkor?:(

Egyébként még folyton fehér folyásom van. Nem sok, de másfél hete mindig. Ilyen nem volt eddig. És folyton pisilni rohangálok, mintha fel lennék fázva.(És egy terhességen kívüli téma: tegnap pedig zöldes folyadék jött a mellemből. Mi a fene van velem?:S)

A baj az, hogy nem tudjuk megtartani. Sajnos el kell vetetni. Csak magunkra számíthatunk, családjainkra sajnos nem. Havonta épphogy megélünk. Egyikünknek sincs káros szenvedélye, tényleg minden forintnak megvan a helye. Szinte semmire nincs pénz, nemhogy egy gyermek felnevelésére. :( Azt sem tudom, hogy az abortuszt hogy fogom/fogjuk kifizetni. Egyszerűen nem tudom...kétségbe vagyok esve...Nem is folytatom, mert csak magamat őrlöm vele.

Szóval Baja közelében lakom. A bajai kórházat ellenségeimnek sem kívánom, ahogy a kalocsait sem. Rengeteg ismerős, barát panaszkodott, és sajnos saját tapasztalatom is van. Félek, ha odamegyek végleg elrontanak bennem valamit. Tudom, szinte a legtöbb kórházban letojják a beteget, de ez a két kórház...tényleg borzalmas.

Arra gondoltam, Pécsre mennék, hátha megbízhatóbb. Örülnék, ha írnátok tapasztalatokat!

Vagy Baja közelében, egy jó, megbízható, tiszta kórház? Egy jó doki? :S Egyszerűen nem tudom leírni, hogy mennyire tanácstalan vagyok. Nagyon kérlek segítsetek.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook