Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » ABC Design Rodeo (Cobra) vagy Chipolino Optima? fórum

ABC Design Rodeo (Cobra) vagy Chipolino Optima? (beszélgetős fórum)


8. kusku (válaszként erre: 5. - Anya4005)
2015. dec. 12. 18:33
Igen,eléggé védve lett volna ebben a Chipolinoban, kár,h ilyen csörgős-zörgős, inog a tolókar,stb. :-(
2015. dec. 12. 16:44
Bocs,ha néhol ismételtem magam, de nehéz összeszedetten írni,ha folyton azt hallom: "na jössz? Mikor jössz?" Férjem vigyáz a gyerekre.... :-D
2015. dec. 12. 16:42

Köszi a hozzászólásokat! :-) A helyzet,h a fiam mindig alszik séta közben, tél van. És nem Értem,h egy 5,5-6 hónapos gyereket miért ne lehetne mózesbe tenni?! :-S Praktikusabb lenne egy nagy mózes,amiben jobban védve van így télen, és tud aludni. Ráadásul szeretnénk még egy babát majd.

Megnéztem ezt a Chipolinot,amit amúgy én is praktikusabbnak gondoltam. Nekem nagyon fapados volt, zörgött és mozgott a tolókar, nem lehetett kényelmesen egy kézzel irányítani. Szóval ez sztornó.

Holnap lesem meg a Rodeot. Nem fűzök hozzá sok reményt.

Nekem nem azért kellenne csak megfordítható ülés,h menetközben huss megfordítsam. Hanem,amíg még kicsi,engem lásson, én őt (főleg ha 7-8 hónaposan jön a szep.szorongás), meg ha beteg (és vinném orvoshoz), akkor is inkább felém nézzen. Kipróbáltam, abban a sportban vittem, amink van, Hauck Viper, elaludt, és mikor felkelt, sírt,m nem látott, én se tudtam figyelgetni, nincs rendes kukucskáló ablak. Sose szokott ilyenkor sírva kelni. Alapból ritkán kel sírva. Mindegy,nem ez a lényeg. Jah,és még nem tud ülni, kagylósba most nem tenném, mózesben még simán elvan.

De igen, praktikusabbnak gondoltam én is a másodikat, de hát nem jött be.

A rodeo nehéz? Hmm, ez a Chipolino se volt pihe. :-D

5. anya4005 (válaszként erre: 1. - Kusku)
2015. dec. 12. 13:43

Szerintem sem kell már ekkora gyereknek a mózes...Én a másodikat választanám,bár nekem nem jön be a 3 kerekű babakocsi,de ez most mellékes.

Viszont a vízszintesig dönthető ülés egy lábzsákkal már majdnem mózes,ha aludni szeretne séta közben!

2015. dec. 12. 08:39
Ekkora gyereknek már minek mózes?Azt válaszd,amelyik könnyen szállítható,praktikus.Én a másodikra szavazok.
2015. dec. 12. 08:07
mármint a kagylóülésnek kicsi a kupolája. én gyerekem nem maradt a mózesben sose.
2015. dec. 12. 08:06

Nekem ABC Design 4 tec volt, ami kb ugyanaz, csak már más a neve, plusz a te általad kinézettnek 3 kereke van, de a 4 tecből is volt 3 tec.

Én nagyon megbántam. Kertes házban lakunk pedig, nem gondoltam, hogy gond lesz vele. Bazi nehéz, és a kupolája olyan kicsi, hogy állandóan a gyerek fejébe tűzött a nap. Ahhoz meg, hogy átfordítsam az ülést, két ember kell, mert egyszerre kell mindkét oldalán megnyomni és húzni is, plusz még a gyerek is a kezedben van átfordításnál, ha az utcán kell azt megtenni, mert menet közben kezd el úgy sütni a nap. Szóval szívtam vele rengeteget.

2015. dec. 12. 00:29

Használtan néztem mindkettőt, hétvégén nézem őket.

Rodeo előny: van mózes része,ami állítólag elég nagy és lapra csukható és magasan van, könnyű, könnyen kormányozható. Hátránya a kagylóülés, nincs hozzá se esővédő, se lábzsák a sporthoz.

Optima előnye: vízszintesig le lehet tenni az ülést, van hozzá lábzsák és esővédő,nagy kupola, de hátrány,h mózes nincs.Viszont fél éves a fiam, a jelenlegi mózesbe alig fér bele.

Amiért ezeket néztem ki: három db nagy kerék, bolygósítható, megfordítható ülés.


Várom a véleményeket! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook