Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tapasztalatok Chipolino MONA babakocsiról fórum

Tapasztalatok Chipolino MONA babakocsiról (beszélgetős fórum)


2011. jún. 26. 23:03

Hú, nagyon sok jó tanácsot adtál! Ezekre én nem is gondoltam! Most már a súját is nézni fogom.

Városi terepre kell, tehát valahol jó a járda, valahol nem.

Mindenképp szeretném élőben is látni, és mivel van még időnk a babakocsi vásárlásig, majd ha járunk valamelyik nagyobb városban akkor szétnézünk. Külömben a környéken is van 2 nagyobb bababolt, addig pedig neten keresgélek.

Köszönöm , nagyon sokat segítettél!

Üdv

4. timike.baba (válaszként erre: 3. - Jázmin81)
2011. jún. 25. 15:01

Megnéztem a Milkadot szerintem baromi nehéz.Ha nem kell cipelned oké.De akkor is emelkedőn tolni is nehéz.Az első kocsi nekünk retrus volt hát utáltam.Kb. ilyen nehéz + baba+ bolti bevásárlás nem bolygókerekes alig bírtam vele:-)).

Chipolinot imádom 10,5 kilo elég nagyok a kerekei nagyon jól fordul egy kézzel tudom irányítani.Nekem felüdülés volt ez a kocsi.

Hova kellene városba vagy inkább földes utakra?Egy hátránya van a felfújható keréknek a defekt.Ismerősömnek ilyen van és biza volt már defekt!

Élőbe meg tudod őket nézni vagy netről rendelsz?Én netről akartam de nem tudtam választani és felutaztunk Pestre inkább.

3. Jázmin81 (válaszként erre: 2. - Timike.baba)
2011. jún. 24. 22:46

Szia! Az is nagyon jó, de a férjem ragaszkodik a felfújtatható kerekekhez. Nem könnyű ám a legmegfelelőbb babakocsit megtalálni! Ha az egyiknek jó a kereke, akkor biztosan a felső része nem megfelelő. stb. Szeretnénk mózeskosaras, hordozós, nagykerekű (4db),később sportkocsivá alakítható babakocsit. De azért nézzen is ki jól!

Egyébként jó a minősége? Élőben még nem láttam.

Ami még nagyon tetszik Mikado Aston.( [link]

2011. jún. 24. 22:03
Szia!Mi most vettünk babakocsit.Chipolino perfekta lett a befutó.Ami még jó az espiro atlantic csak nekem nagyok voltak a kerekei.Baby design sprint plus is nagyon jó.Ami nem tetszett és az eladó sem ajánlotta az a bertoni plasma, astra.Ha gondolod kérdezz szívesen segítek.Nekem is nagy dilemma volt a választás úgyhogy jól beleástam magam a témába.
2011. jún. 24. 20:57

Ismeri valaki a Chipolino Mona babakocsit?

Várom a tapasztalatokat erről, vagy más hasonló jó minőségű babakocsiról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook