Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A zsírleszívásról személyes tapasztalata kinek van? fórum

A zsírleszívásról személyes tapasztalata kinek van? (beszélgetős fórum)


1 2
21. alanna (válaszként erre: 19. - Klau11)
2008. okt. 6. 12:27
Köszi! Én is úgy gondolom, hogy nem lehet elítélni a másikat azért, mert ilyen beavatkozást tervez vagy már túl van rajta. Nem lehet megfeledkezni arról, hogy nem egyforma adottságokkal születtünk, sokszor pont azok szólják le a másikat, akiknek tényleg nincs szükségük szépészeti műtétre, és el sem tudják képzelni, milyen lehet a másik alkatával (nagy orrával, elálló fülével stb.) élni. Minden tiszteletem azoké, akik el tudják fogadni a negatív tulajdonságaikat is, de ha valaki nem, fölötte sincs joga ítélkezni senkinek.
2008. okt. 6. 10:39

Egy ismerősöm csináltatta, megkérdezte a doki kér e altatást???? ő meg nem kért,mert olcsóbb volt.

Erre olvasom egy cikkben, hogy azt nem lehet nem kérni.

Rokonaim közül is van akinek volt ilyen, pár hétig igen fekete volt a teste, és szoros ruhában kellett lenni, de boldog volt az eredménytől:))

Sok sikert neked is!

19. Klau11
2008. okt. 6. 10:32

Gratula Alana!

Egyetértek veled.

Én sem tudom elitélni azokat, akiknek gondjuk van magukkal, és megolhatatlan számukra egyszerűbb megoldásokkal.

Akinek lelki problémát okoz, vagy egyszerűen már megtett mindent és eredménytelenül, az igen is tegyen azért, hogy jól érezze magát a saját bőrében, mert az akárhogy is hihetetlen, de kihat a közérzetére, életéere is.

18. alanna (válaszként erre: 17. - Alanna)
2008. okt. 6. 10:32
)
17. alanna (válaszként erre: 15. - 494fcbfa12)
2008. okt. 6. 10:31

Szia!


Nem volt még, ezért nem is a fórum eredeti kérdésére reagáltam, csak ezt a hozzászólást nem tudtam válasz nélkül hagyni. Ha esetleg rászánom magam egy esztétikai beavatkozásra, nem mások véleménye fog érdekelni, hanem a tapasztalataik (mellesleg a fórum elindítója így is tette fel a kérdését.

16. Zor@ (válaszként erre: 15. - 494fcbfa12)
2008. okt. 4. 10:11

Szia!


Nekem van. Mire vagy kíváncsi?

15. 494fcbfa12 (válaszként erre: 14. - Alanna)
2008. okt. 4. 07:30

Szia...

Igazad van.

Én most készülök zsírleszívásra. Te túl vagy már rajta?

14. alanna (válaszként erre: 12. - Arafat)
2008. szept. 23. 13:34
Nem hibátlan, csupán szélsőségesen egyoldalú. Attól, hogy egyetértesz vele, még nem lesz más. Értelmes ember pedig a gondolatait normális módon is meg tudja fogalmazni, nem egyből mások (ráadásul teljesen idegenek)sértegetésével kezdi.
13. alanna (válaszként erre: 11. - 641396829b)
2008. szept. 23. 13:32
Kicsit gondolkodj el rajta, hogy ki hülyült itt meg! A fórum indítója feltett egy egyszerű kérdést, amihez neked ez a hozzáfűznivalód. Tapasztalatod nincs, se háttérinformációd, mire fel okoskodsz? Azt sem tudod, mit takar az eljárás, de vélemyényed azért van, pedig biztos lehetsz benne, hogy aki feltette ezt a kérdést, az erre nem kíváncsi. Ha akar, úgyis elmegy a műtétre, attól függetlenül, hogy neked mi a véleményed. Gratulálok, ezt a fórumot sikerült elrontanod azzal, hogy beleütötted az orrod, nincs is már több hozzászólás. Az idiotitmusnak tényleg nincs határa, de sajnos a tudatlan okoskodásnak sincs!
12. arafat (válaszként erre: 11. - 641396829b)
2008. júl. 22. 13:29
hibátlan válasz.
2008. júl. 7. 10:43

Ti mind megőrültetek?

Az igazi nő nem beteges gebe. Körte alkatod van? Ezért feltrancsíroztatod magad szikével, és kivágatsz magadból bizonyos részeket?

Látom, sok nő agyleszíváson már túl is esett.

Az idiotizmusnak úgy lászik, itt sincs határa.

10. cskata (válaszként erre: 9. - 5214a17a3c)
2008. máj. 13. 19:51

azért megnézném, hogy testalkati problémákat (tipikus "körte alkat") hogyan korrigálsz fogyókúrával! merthogy azt nem lehet általános fogyással helyrehozni, lokális fogyást diétával pedig nem tudsz elérni!

Ha az említett alkattal rendelkezel és fogyókúrázol, akkor felül már csontsoványra fogyhatod magad, de a combod + csípőd még mindig aránytalanul vastagnak tűnhet a felsőtestedhez képest - mivel a tested arányain nem tudsz változtatni..

Egyébként meg aki nagyon kövér, annál nincs is látszatja a zsírleszívásnak, több kg-nyi zsírt úgysem szednek le egyszerre senkiről sem! Szóval ilyesmiről - ahogy olvastam -, senki nem beszélt ezen a fórumon..

2008. máj. 13. 19:23

Én elítélem a zsírleszívást!

Az persze más ha valakinek egészségügyi okokból kell lefogyni vagy ha tényleg nagyon kövér.

De ha nem annyira vésszes akkor egy kis diétával egészséges étrendel napi 1,5 liter vízzel edzéssel simán lelehet adni!!!

2008. ápr. 23. 11:52
Ez engem is érdekel. Bár én majd csak vmikor műtéti csapatban leszek tanácsadó.
2008. ápr. 10. 09:13

holnap leszek 7 hetes műtétes. még mindíg vannak oedemás területeim, de összességében már 16 cm -rel kisebb a csípőm. A kompressziós gatyát még 5 hétig kell nappal hordanom, éjjel már nem...:::::)))))))

Üzenem mindenkinek, nézze meg az adatlapomon a fotókat, és ne késlekedjen. Szuper jó érzés csininek lenni 41 évesen!!!

2008. márc. 21. 17:05

sziasztok!

én még csak tervezem a műtétet de léggé félek!a csípőmből szeretnék leszivatni,mert amúgy is szélesebb az átlagnál szerintem és még pluszba van rajta 2kis cipó:(sok oldalon jártam de ott csak szakvélemyéneket találtam!remélem ti tudtok nekem segíteni!mennyi fájdalommal jár,mien ruhát kell hozzá hordani(amit a műtét után adnak)stb

félek hogy az a gumiruha(az ezzel kapcsolatos oldalakon azt írták)nagyon meleg,mert nekem nyáron lesz a műtét!

2008. márc. 5. 08:58
Ma veszik ki a varratokat a combomból, de az eredmény kezd már kibontakozni! Hát nem semmi a különbség már most, pedig még kb. 2 hét mire a duzzanatok felszívodnak. Fotó az adatlapon!
2008. febr. 23. 15:56
Frissen műtött vagyok. A bricseszemet kellett leszívni, mert a 40 kg fogyás elkerülte ezt a területet. Most 24 órás vagyok. kék zőld lila, feszít és duzzadt. a fájdalom elviselhető. Az eredményről néhány hét mulva tudok beszámolni.
3. alma27 (válaszként erre: 1. - 33592d1fba)
2008. febr. 15. 16:33

szia!

ezt egy másik fórumba írtam; ieollózom. kíváncsi vagyok mások tapasztalatára én is.


nekem volt zsírleszívásom. kb. 7 éve, így van tapasztalatom, milyen hízás-fogyás a leszívott területen. nem hízik vissza ugyanolyanra, mint amilyen volt, hiszen a zsírsejtek nagyrészét eltávolították, de nem a 100%-át, így ott is van egy kis gömbölyödés hízáskor (szerencsére!!!), mert a körülötte lévő területen a több zsírsejt jobban meg tud dagadni. így aztán mélyedés alakul ki. nem nagyon feltűnő, de nem is olyan, hogy "erre vágytam". szóval a hízással vigyázni kell. fogyásnál egészen jól, egyformára "egyenesedik a felszín". DE JOBB, kerülni a súlyingadozást.


egyébként nem vagyok elégedett az akkori munkával, de lehet, hogy csak én vagyok túl igényes. nem láttam, hogy másoké, hogyan sikerült (csak képeken, ott meg az apróbb egyenetlenségek nem látszanak).

2008. febr. 15. 16:27
És honnét akarsz zsírt leszívatni? A képeid alapján nem hiszem, hogy van rá okod.
2008. febr. 1. 16:22
sziasztok.Most tervezek bejelentkezést egy plasztikai sebészetre.Szeretném ha olyanok visszajalantkeznének akiknek van erről személyes vagy ismerőseik általi tapasztalatuk.Pozitív és negatív is érdekelne!Kösz előre is:Kati
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook