Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A zeller jótékony hatása fórum

A zeller jótékony hatása (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2012. dec. 20. 14:21
jo magasvernyomasra es kivalo vizelethajto....en latin amerikaban salit ettem belole,meglepoen finom volt,ok minden salinal citromot hasznalnak,nem savanyu...
2008. márc. 12. 18:21

Sziasztok,

én krémlevest szoktam főzni belőle.

Rakok bele krunplit is, így nem annyira intenzív az íze, turmixolom, tejszínnel lisztel habarom, majd sajtot és levesbetétet szórok rá.

Nálunk nagyon szereti a férjem:).

10. LoLiNa
2008. jan. 22. 05:05
én nem tudom megenni. az íze miatt kell bizonyos ételekbe, de megenni....
2008. jan. 22. 03:13
O.Ördögnek igaza van, igazolni tudom, hogy a zeller valóban nagyon-nagyon finom, ízletes, úgy ahogyan ő leírta. Sós vízbe teszem fel megfőzni, utána cikkekre, vagy szeletre felvágva, ízesített cukros,ecetes lében eltartható, nagyon sokáig a hűtőben, de nálunk 1-2 nap alatt elfogy, nem tudok eleget főzni belőle.
8. Icus (válaszként erre: 5. - Winny)
2008. jan. 4. 14:54
És akkor mi történik?
2008. jan. 3. 10:54
Sziasztok! A krumplilevesből se felejtsétek ki,nagyon megdobja az egyébként is finom levest.Gyakran a síma zsíroskenyérre is teszek vékony szeleteket,a krumplisalátát is csak zellerrel szeretem.:-)
2007. dec. 27. 20:47
Heló! A cikkben olvastam hogy égyvágytalanság esetén is jó,és étvágycsökkentőként is,valami félreértés lehet,hogy használ mindkét esetben?
2007. dec. 23. 20:15

A zellert a cukorbetegeknek is ajánlom.

Egy gumó felét reggel a másik felét este kifacsarni!

A kúra három hónapig tartson.

4. NOA (válaszként erre: 2. - Napfenyvirag)
2007. dec. 23. 13:30
Szerintem egy kicsit vízesebb és van egy jellegzetes íze ami miatt én nem mondanám, hogy helyettesíti a krumplit:)
3. NOA
2007. dec. 23. 13:29

Krumplisalátát szoktam teletömni vékony gyufaszálnyi vékonyságúra gyalult zellerrel.Nem főzzöm meg, mert szeretem ha roppan.

Régóta a kedvenc zöldségem csak elfelejtem, hogy létezik, -na majd most jobban figyelek.-köszönet érte "ördög"hogy eszembe juttatad:))

2007. dec. 22. 22:50
Hogyan kell elkészíteni a zellerpürét? Helyettesíti-e a krumplipürét sürűségében?
2007. dec. 11. 14:30
A zellert kevesen kedvelik, és gyakran csak azért veszik a háziasszonyok, hogy a húslevest ízesítsék vele - és ahogy megfőtt, gyorsan ki is dobják. Pedig ezt a zöldséget változatosan felhasználhatjuk, ráadásul nagyon kedvező hatása van a szervezetünkre is.

A zeller meglehetősen háttérbe szorított zöldségféle: kevesen használják ki variálható és jellegzetes ízét, azt pedig még kevesebben tudják, hogy a növény nagyon jó hatással van a szervezetünkre is.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook