Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A víruskeresőm önállósította magát! Hogyan lehetne mégis eltávolítani vagy legalább kikapcsolni? fórum

A víruskeresőm önállósította magát! Hogyan lehetne mégis eltávolítani vagy legalább kikapcsolni? (tudásbázis kérdés)


8. Anthico (válaszként erre: 6. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 12. 16:58

Na, ez a gond...mikor manuálisan kezdi el törölni az ember a progi fájljait. Ezzel csak ront a helyzeten :S

Érdemes lenne partícionálni, ne minden egy meghajtón legyen...mert bármi baj beüt és újra kell rakni a gépet, akkor veszik minden.

2010. jan. 12. 16:58
megbízható víruskeresőt tudnál ajánlani? a nodból elegem lett az avasttól lassú a gép az avg meg minden egyes frissités alkalmával napi szinten újrainditgatja a gépet
6. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 5. - Anthico)
2010. jan. 12. 16:57

Hát, megpróbáltam kitörölni a C/Program File-k köztül de nem mindet engedte aztán végülis a fele maradt meg. Megpróbáltam újratelepíteni mert reméltem ott majd felajánlja az eltávolítás lehetőséget ahogy sok proginál rákérez hogy mit akarok csinálni. De itt nem, csak simán elindult a telepítő és feltelepítette a gépre. De most sem látható sehol. Gondolkodtam a format c-n én is de túl sok adatom van a gépen.

Az egész tulajdonképpen annak a kapcsán került elő, hogy talán a megbolondult víruskereső tilt egy netes hálózati alkalmazást. Aztán feltettem egy másik víruskeresőt (tudom ettől összeomolhat a gép) szerencsére nem tette megnézettem a rendszert nem jelzett vírust

5. Anthico (válaszként erre: 4. - Elfelejtett jelszó)
2010. jan. 12. 16:46
Nem lehet az esetleg, h egy részét kitörölted? Ilyenkor meg szoktak zavarodni a progik, anno a másik gépen így maradt a nyakamon egy norton antivirus..és csak a format c tüntette el végleg :P
2010. jan. 12. 16:43
Esetként néztem, köszönöm kipróbálom amit írtál :)
2010. jan. 12. 16:39

A programok törlésénél ne NOD32-ként keresd, hanem Eset néven fut. Így már tudod törölni.


Mivel automatikusan elindul ez is, amikor a gép, ezért vagy neked kell leállítani (ctrl+alt+del itt a folyamatok és leállítod az ekrn.exe-t) vagy a Start/Futtatás-ba beírod, h msconfig, itt az automatikus indítás fülnél kiszeded a pipát a nod32 (vagy eset) elől, és így bootolásnál nem fog betölteni. Végülis ezt csak kiegészítésként írtam...az első bekezdés megoldja a gondod...de ha másik hasonló,állandóan futó progiddal lenne gond, ezek segítenek :)

2010. jan. 12. 10:22
Nod 32 próbaváltozatáról lenne szó. A legújabb hibaünete a prtokollszűrés nem müködik. Frissíteni már jó ideje nem hajlandó az adatbázisát ezért szeretnék megszabadulni tőle. Na de az nem olyan könnyű. Próbáltam a Vezérlőpult/Programok közt de nincs a listában. A C meghajtó Program Files közt nem engedi törölni, mert állítólag használatban van. Start menü Minden program pedig hibaüzenet törlés közben hogy telepitett terméket töröljek. De ha egyszer nincs telepitve miért szórakozik még mindig a tálcán???
2010. jan. 12. 10:18
A víruskeresőm önállósította magát! Hogyan lehetne mégis eltávolítani vagy legalább kikapcsolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook