Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A világháló rózsaszín szemüvege fórum

A világháló rózsaszín szemüvege (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A világháló rózsaszín szemüvege

1 2
2011. febr. 24. 16:51
Gratulálok! Én is várom, keresem a csodát...
2011. febr. 24. 16:36

Mi is chaten ismerkedtünk meg a férjemmel, immár 10 éve, most 2 gyerkőcünk van, és sosem tudtam elképzelni nála jobban hozzám illőt, pedig anno nem sok realitása volt a kapcsolatunknak (16 évesek voltunk és 200 km-re laktunk egymástól), de kitartottunk és érettségi után összeköltöztünk, aztán 7 év után esküvőnk is volt, de az már szinte csak formaságból :)

Jó hasonló történeteket olvasni! :)

2011. febr. 24. 16:31
Én még csak szeretném hinni, hogy sikerülhet....
2011. febr. 24. 16:28

Mivel a mai világba ez a módszer igen elterjedt, ezért is sok ismerősöm van, aki így találta meg a boldogságát! A baráti körömben és a rokonságban is:)

Aztán meg tapasztalatból is tudom, hogy ez bizony működik, ha teljesen őszintén történik mind ez!

Sok Boldogságot Nektek!

4. a14deb9047 (válaszként erre: 3. - Zsanci79)
2011. febr. 24. 16:20
Igen, vannak még csodák! Saját tapasztalat immár két és fél év után is:)
2011. febr. 24. 16:18

Mikor ilyeneket olvasok, mindíg azt gondolom, hogy ilyenek csak a mesében vannak, és velem ez sosem fog megtörténni. Hát még nem is történt meg eddig.

Amúgy a cikk első részét teljesen magaménak érzem, ugyanezeket a dolgokat érzem én is, de egyszerűen nem vitt rá a lélek még, hogy társkeresőzzek...

Mindenesetre, hosszú boldog életet kívánok Nektek!

2011. febr. 24. 16:15
hány száz vagy hány ezer km, amit áthidal a szerelmetek? sok boldog csodát kívánok nektek a nem mindennapi szerelmetekhez!
2011. febr. 24. 16:08
Manapság egyre többen választják az ismerkedés internetes formáját. Sokan gondolják, hogy ez igen negatívan hat az emberi kommunikációk minőségére, egyre kevesebb az emberi szó, de sokan pozitívan élik meg korunk kommunikációs felfedezéseinek újabb állomását.
Az én történetem mindenképpen sikertörténet lesz, hiszen az internet segítségével találtam meg életem egyik legnagyobb értelmét.

Ugrás a teljes írásra: A világháló rózsaszín szemüvege
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook