Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A világháló rózsaszín szemüvege fórum

A világháló rózsaszín szemüvege (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A világháló rózsaszín szemüvege

1 2
2011. máj. 11. 17:12
Sziasztok! Mi is a neten akadtunk össze a férjemmel. Ő társat keresett, én csak kíváncsiságból regeltem. Nem is számítottam rá, mégis megtalált a szerelem. Pénteken lesz, hogy 2 éve találkoztunk, szombaton meg a 9 hónapos házassági évfordulónk. Nem jó görcsölni rajta. Kitartás azoknak, akik így keresnek párt!
2011. ápr. 3. 20:02
Ment...sok sikert :) és grat. az esküvőhöz
36. 11b140028a (válaszként erre: 35. - Zsanci79)
2011. márc. 29. 23:18
Nagyon gratulálok, bárhogyan is alakul ( biztosan jól ), élvezd. Sok boldogságot !
2011. márc. 25. 12:44

"Mikor ilyeneket olvasok, mindíg azt gondolom, hogy ilyenek csak a mesében vannak, és velem ez sosem fog megtörténni. Hát még nem is történt meg eddig.

Amúgy a cikk első részét teljesen magaménak érzem, ugyanezeket a dolgokat érzem én is, de egyszerűen nem vitt rá a lélek még, hogy társkeresőzzek. . .

Mindenesetre, hosszú boldog életet kívánok Nektek!"

Ez volt az első hozzászólásom :)

Nos ennek a cikknek a hatására este regeltem egy oldalra, és a sok "érdekes" ember után megtalált VALAKI!!! Másfél hét után találkoztunk, és inkább nem is folytatnám.....bimbózó kapcsolat, az igaz, de olyan szoros a vonzás kölcsönösen, hogy az már hihetetlen. :))) Nem gondoltam volna, mert 2 héttel előtte mondtam a barátnőmnek, hogy nekem nem kell senki, olyan jól elvagyok egyedül is :)

Most, mikor nem akartam semmit, (csak kíváncsiskodtam)akkor üt be a "krach" :DDDD

Nem szabad görcsölni rajta.

Kedves Cikkíró, ezúton is köszönöm a cikked, úgy érzem 180 fokot fordult az életem, ennek köszönhetően:)

2011. márc. 25. 10:04
Csatlakozom a sötét oldalhoz. Aki nekem tetszett rám sem bagózott, aki meg akart volna tőlem valamit attól én menekültem messzire. Sosem kerestem egyéjszakás kalandot és nem is mentem bele. Manapság meg ami folyik párkeresés címén az nekem már sok.
2011. márc. 23. 16:31

sziasztok


25 éves vagyok, mi a vőlegényemmel társkeresőn ismerkedtünk össze, és az első randi óta együtt vagyunk. ennek nemsokára 1 éve lesz. most 10 hónaposak vagyunk. Idén decemberben lesz az esküvőnk :) és babát is tervezünk majd 1-2 év mulva.


szóval aki így keres párt, tartson ki mert igenis meg lehet találni a nagy őt, ahogy én is megtaláltam:) (illetve ő talált meg engem):)

32. ficankolo (válaszként erre: 31. - Teddybear04)
2011. márc. 12. 21:10
Sajnálom, pedig biztos jól kijöttetek volna együtt! Ne add fel, valamiért az élet nem őt rendelt melléd!
2011. márc. 4. 17:48
En tavaly talalkoztam egy lannyal a vilaghalon. Okos, aranyos, ertelmes,gyonoru, szep mosollyal, es ami fontos: hasonlo (hagyomanyos)ertekrenddel, mint en... Naponta mentek a tobb oldalas e-mail-ek, majd elkezdtunk chatelni is... Talalkozni akkor meg nem tudtunk, mert 7500 km volt koztunk... Ket gyonyoru honapom volt vele az interneten... A masodik honap vegen feladta a tavolsag miatt...Osszetorte a szivem... Vasarnap lennenk egy evesek.... Tavaly oktoberben amikor otthon voltam megkerestem szemelyesen. Nagyon jot beszelgettunk. Bocsanatot kert De nem akarta ujrakezdeni... A mai napig rettenetesen hianyzik.
30. 11b140028a (válaszként erre: 29. - Aesa)
2011. márc. 4. 11:07
nagyon sajnálom :( felafejjel !
29. aesa
2011. márc. 1. 16:39
Sziasztok,mi 2006-ban ismerkedtünk meg,szintén a világhálón.Lángoló szerelem,külföldre költözés egy hét éves kisfiúval,hamarosan egy gyönyörű kislány is beköszöntött,most pedig szintén a világhálónak köszönhetően(a férjem nagyon belemerült egy közösségi oldalba és ott valakibe) válunk.Szóval akinek sikerült sok örömet és boldogságot kivánok......nálunk eddig tartott.:-((((
2011. márc. 1. 07:22
Sziasztok! Én csak egy kérdést tennék fel!:) A melóhelyemre járnak ki szerelő srácok,az egyik igen rám van mozdulva,sokat dumálunk.De a napokban a másik kolégája tiszta hülye! Ha odajön hozzám a munkatársa már kiakad és ordit vele menjen dolgozni.Elkérte a számom mert neki van egy jó fogorvos ismeröse aki anyagiakban nem vág eret.Erre a társa ezt kisasolta:Na mi van? telefonszámot cseréltek? Hozzáteszem multhéten,is beszologatott,én ha melozok egy kivágott gatyában nyomom:) Erre Ö:ki van szakadva ... megvarjam? ugorj ki belöle és megvarrom.Nem is ez a lényeg,hanem azon a héten elcseszték a zsemlegépet,és leégett .. én rákérdeztem ki és miért hogyan.Ö közölte le lessz vonva fizuból! Kiéből? Erre ez a válasza érkezett:Ha nem viselkedsz szépen,és nem mosolyogsz rám elintézem,hogy a tiédből.. Ezt azért mondta mert a napokban rá se néztem és nem is köszöntem neki .Na most visszatérve amikor a telefonszámom kérte el a kollegája ,aznap ő igen tahó volt velem!! Megkérdeztem töle:hol van a társad? mert elvidtte a munkaeszközöm!!! Erre ö:Flegmán DOLGOZIK!! Ha leált mellettem enni:Azért is orditott vele.Majd nem sokkal késöbb odajött hozzám:Hááát ez nem igaz beszél veled 2 büdös szót és NEM TUDOK VELE DOLGOZNI MERT NEM FIGYEL!!!! BESZÉLJ VELE !! ÉN ENNEK ELEGET TETTEM... mikor ládttam ,hogy 3 masban vagyunk,lehurrogtam.Ez tetszett neki :Látod? ezt már szeretem! pár orával késöbb a koléga nömmel egyeztettem mire ö:beledumált a mondokámba,én ezt alatomos nézésemmel reagáltam le!!! Ö erre felhorkan:NEM mondtam neked valamit a hétvégén!? hogyan nézzél rám? meg hogy viselkedj? Mondtam valamit nem!?Én ráorditottam!!! MOst meg mi bajod!!? SEmmi azt mondta!! Ezen kigazodni!! Hozzáteszem pár honappal ezelött,odajött hozzám és közölte:Tök jó ,hogy hetek óta nézegetlek,erre ez a kis mitugrász Laci gyerek meg célba ér.Erre is már felkaptam a fejem öt ez miért zavarja?! hisz nem kapcsolatban vagyok a kollegájával!Mostanra elárulta a társa ,mit is mondogat a hátam mögött .Ez hangzott el:Csak egy napot töltenék vele tutira nem mennék vissza a férjemhez!!! Na most ez jó pár honapja volt kb 2 3 ... Van felesége és gyermeke!! És tudja nekem is van férjem!! Mégis ugy viselkedik mint akinek valami problémája van velem.De miért? Igy nem tudok dolgozni,mert fusztrál a hülyesége!! És azt sem szeretné ha a férjembe beleszaladna,mert öt is igen kostolgatja.Sokszor veszem észre pl:elmentünk a férjemmel elödtte és végigmért minket ..jó hosszasan.Valaki elmagyarázná mi baja nnek a szerencsétlennek!? VELEM? elöre is köszi!...
27. 11b140028a (válaszként erre: 26. - Átlagos)
2011. febr. 28. 16:26

Köszi !

Miért lennél kisördög? Senki nem mondta, hogy ez az állítás/od nem igaz :)

2011. febr. 28. 16:22

Most felvállalom a kisördög szerepét, mert ha nincs egy negatív figura egy topikban, akkor az elég rövid életű lesz. De előtte azért gyorsan gratulálok, hogy egymásra találtatok.

Szóval a kisördög azt mondja: lakva ismeri meg az ember a másikat!

25. missmonroe (válaszként erre: 25. - Alfoldi.noemi)
2011. febr. 27. 11:44

hajajjj:)))) ez ám a mese igazán:)gratulálok:)


és lányok, a szőke herceg is létezik. az én párom szőke, zöldszemű, és úgy a tenyerén hordoz és imád és udvarol majdnem három év után is mint egy herceg:) csak teljen le a másfél év és költözzön pestre:) alig várom h csütörtökön most találkozzunk:))) hajajj:)

24. 11b140028a (válaszként erre: 25. - Alfoldi.noemi)
2011. febr. 26. 16:27
Nagyon szép történet, nagyon gratulálok a családodhoz !
2011. febr. 25. 12:13

Sziasztok!

Mi a párommal internetes társkeresőn jöttünk össze. Előtte nem volt ilyen kapcsolatunk.

Már 3 és fél éve élünk együtt és szeretjük egymást. Ugyhogy szerintem működhet a dolog. A városban laktunk előtte is.

Boldogságot mindenkinek.

Én új vagyok itt a hoxa-n nagyon jó témák vannak.

2011. febr. 24. 21:53

gratulálok, jó ilyen történeteket olvasni, főleg, h most én is így érzek :)


a barátommal neten ismerkedtünk meg, szombaton lesz fél éve és soha senki mellett nem éreztem még ennyire boldognak magam, mint Vele :)


kitartást mindenkinek, a csoda létezik :D

21. nadri7
2011. febr. 24. 20:41

A mai rohanó világba , az internetes társkeresésben nincs semmi különös dolog, könnyebben tudsz adni/kapni kosarat, meg igaz sok a szélhámos a kereső oldalakon, de ezeket kiszűrve meg lehet találni a nagy Ő-t.

A net segítségével találtam rá a jelenlegi páromra aki a vőlegényem és boldog kapcsolatban élünk.

Igaz mi 2004 nyarán már ismerkedtünk de akkor abbamaradt a dolog, miattam, mert párhuzamosan ismerkedtem egy másik sráccal is aki miatt "dobtam".Annak a kapcsolatnak vége lett, mi a távolságot nem tudtuk leküzdeni, hiába volt szerelem első látásra....

A sors furcsa dolgokat tud művelni.2008 végén megint összetalálkoztunk a neten a jelenlegi párommal.Az h mi már egyszer ismerkedtünk az úgy derült ki h a leveleket megőrizte.....


Szóval minden netes társkeresőnek csak azt tudom mondani kitartás, mert a szőke herceg fehér lovon nem létezik , de ha kitartó vagy biztos h megtalálod a másik feledet.



Sok sikert mindenkinek....

20. 11b140028a (válaszként erre: 8. - E6f60b5a4f)
2011. febr. 24. 20:05

Sok sikert !

Szerintem, ha nem várod, nem keresed akkor jön el :) Kívánom, hogy ez minél előbb sikerüljön !

19. 11b140028a (válaszként erre: 3. - Zsanci79)
2011. febr. 24. 20:00

Mi sem, legalább is én nem társkeresés miatt neteztem, de jött :) Ne akard, és jönni fog:)) A jókívánságokat köszönjük !

Szép életet neked !

2011. febr. 24. 19:56

Sziasztok !

Köszönöm mindenkinek a szép szavakat !

A távolság nem nagy ( főleg, hogy most mellettem ül :) ) 202 km ( 2,5 óra... ). Ami nehezebb az az időbeosztás. De nincs probléma, mert imádom :)

2011. febr. 24. 19:21

Szia!


Ez nagyon szép történet. Engem is érdekelne, hogy mekkora távolság van köztetek? :-D

2011. febr. 24. 19:01
De jó ilyet olvasni! :) Remélem hosszú időn át fogjátok boldogítani egymást! ;)
2011. febr. 24. 18:35
mi is a neten ismerkedtünk me, több mint 4,5 éve vagyunk együtt. kb 4 éve küldföldön dolgozik, cirka 800km. van amikor nem szamit a tavolság :) persze ez sose könnyű
2011. febr. 24. 18:21
Gratulálok!Jó ilyen dolgot olvasni!
2011. febr. 24. 18:18

Gratulálok és legyetek nagyon boldogok:)


Mi is a párommal 2 és háromnegyed éve (pont tegnap volt a hónapforduló) ismerkedtünk meg, teljesen véletlenül faceb**kon, csodálatos kapcsolatunk van 180 km távban...jövő szeptemberben felköltözik pestre koliba, majd ha anyagilag megengedhetjük összeköltözünk, csodálatos ember, mellette igazi nő lehetek...olyan mint egy Herceg. és mi is első nap 5-6 órákat beszéltünk aztán mindennap órákat, majd találkoztunk. A mai napig udvarol nekem én meg elolvadok a karjaiban:))) Nehéz a távkapcsolat, nehéz helyzetek vannak, de ez világított rá nekem, hogy az élet egy csoda. és igenis léteznek mesék:) a miénk az és a Tiétek is:)

12. winny
2011. febr. 24. 17:57

Gratulálok ☺

Legyen boldog és hosszú a kapcsolatod!

2011. febr. 24. 17:18

Nekem is a neten keresztül sikerült megtalálnom a nagy Őt.


Pedig nem is kerestem :-)


Remélem az összeköltözés után sem törik meg a varázs, mert ugye: "lakva ismerszik meg az ember"

10. Fisica
2011. febr. 24. 17:16

Mi is chaten ismerkedtünk meg 3,5 éve, távkapcsolat volt 2,5 évig mert 250km-re laktunk egymástól...nem tudatosan kerestünk párt csak forma1ről beszélgettünk, majd a Hungaroringen találkoztunk és ez lett belőle:)

Régen én sem hittem, hogy neten keresztül lehet megfelelő embert találni, de lehet:)

2011. febr. 24. 16:56

Mi is chaten ismerkedtünk meg a férjemmel, bár ez belső, szakmai portálon történt.

Öcsém pont az ellenpélda, neki nem sikerült még magához valót találni, ellenben nem hozzávalóból többet is.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook