Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A vevőállomány alakulásának vizsgálata, a kintlévőség csökkentésére rendelkezésre álló lehetőségek hasznosítása-szakdolgozat fórum

A vevőállomány alakulásának vizsgálata, a kintlévőség csökkentésére rendelkezésre álló lehetőségek hasznosítása-szakdolgozat (beszélgetős fórum)

3. Nyunnyer (válaszként erre: 2. - Bc8bec3b9b)
2011. szept. 5. 20:23
A címet nem én találtam ki,a témajegyzékben van így megadva...De köszi az észrevételt, és igen szerintem is jobb a fogyasztói megnevezés.
2. bc8bec3b9b (válaszként erre: 1. - Nyunnyer)
2011. szept. 5. 18:27
Tényleg ez a címe"Vevőállomány"? Nagyon visszatetsző! Mennyivel szebben hangzana a fogyasztó titulus?Kapásból a marhaállomány jutott az eszembe.Bocs,de muszáj volt leírnom!
2011. szept. 5. 18:10

Sziasztok!


A fent megnevezett témában írom a szakdolgozatomat a Pénzügyi számviteli főiskolán.Tudnátok esetleg segíteni benne?Gondolok itt olyanokra, akik hasonló témában írtak/írnak szakdogát.Illetve ebbe a jó kis suliba jártak.Tapasztalatok,szakmai könyvek,stb..Tehát minden érdekel.Előre is köszönöm!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook