Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A való életben aki nekem tetszik, az vagy foglalt vagy... fórum

A való életben aki nekem tetszik, az vagy foglalt vagy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. júl. 30. 15:35

Végig olvastam az egész komment szekciót és csak arra a következtetésre kellett jutnom - nem akarva megbántani FI-t - hogy alapjában véve maga ez a "vallomás" egy több ismeretlenes logikai képlet, amiben nincs - nem lehet - jó megoldás.

FI semmi konkrétumot nem mond el magáról, csak azt, hogy nőnemű.

Viszont ami érződik minden megszólalásából, az a sértődött irigy értetlenség, hogy neki nem jutott (még) pár.

Szerintem először is a saját identitás zavarát kellene leküzdenie, mert szerintem ő azt képzeli magáról, hogy Ő egy mesebeli királylány, aki várja a királyfit, aki majd jön érte fehér paripán és viszi majd a boldog életbe, ahol aztán majd Ő szülhet neki egy, két vagy több gyereket és majd szépen éldegélnek, amíg meg nem halnak.

Nos, ez a mesékben sem mindig így történik, de a valóság sokkal rosszabb.

Kiderül, hogy a királylány sem királylány, hanem egy szürke veréb és a mesebeli királyfi sem más mint egy szürke szamár, aki az első alkalommal máris szarik szegény kis veréb fejére, aki viszont még ezt is eltűri, hisz a saját maga által elképzeltek alapján belekényszerítette magát egy ilyen helyzetbe, ahol Ő valójában csak egy háztartási alkalmazott, egy bébiszitterbe oltott szükséges szexrabszolga egyben.

Szóval az ilyen hozzáállással, mentalitással már meg is pecsételte az egész további életét, mert innen már extrém nehéz kimászni ebből a lószarból.

Tehát - és elnézést a hozzászólás hosszáért - először is magadba kell nézned, hogy valójában miért is kell Neked mindenáron egy olyan kapcsolat, amiből aztán majd megérsz menekülni?

Mert ha ennyire érződik rajtad egy kapcsolat megteremtésének kényszere, tuti csak a bajt hozod magadra.

Légy lazább.

Légy oldottabb és nyitottabb a világra.

És ne szaladj a erdőbe tátott szájjal, mert abból csak baj lesz.

Már rövid távon is, de hosszútávon biztosan.

Legyen szép - és oldottabb - napod!

18. tien (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 13:30

Nem hiszed el ,de rám is azóta ragadnának a pasik mióta férjnél vagyok.


Fiatalon ,szépségesen (és szomorúan)a kutyának nem kellettem.

Majd elengedtem ezt az egészet,és jött a férjem.


Ne görcsölj rá,jön aminek jönnie kell.

17. Charlize (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 11:45

A csaj tudott felszabadult lenni, mert nem volt rajta a pártalálási görcs.

Plusz biztos van egy erős szexuális kisugárzása alapból, amit nem szégyell, mások meg elfojtják, elrejtik és merevek mint a görcs, hidegek, mint a jéghegy. Ráadásul unalmasak is...

16. ba5dd41df3 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 10:23
Ez olyan mint amikor valakinek valamiben nagyon nagy szerencséje van, valakinek meg nagyon nincs. És mindig ugyanabban a sztoriban bukdácsol. Te meg lehet hogy másban vagy nagyon szerencsés, más meg nagyon nem.
2023. júl. 30. 08:28
Kicsit ürítsd ki a fejed és ne mindig a társkeresés lebegjen a szemed előtt. Ismerkedj, de csak barátkozási céllal. A barátság is tovább fejlődhet szerelemmé, és amelyik kapcsolatban barátság az alapja, az sokkal erősebb.
14. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 07:55
Menj el szinglitúrára. Ott aki szimpatikus, bátran szóba lehet vele elegyedni. Mindenki ezért megy.
2023. júl. 30. 07:34
Nagyjából 1 hónapja céges rendezvény volt, 3 napos. 2 este bulival egy diszkóban. 4-en mozogtunk együtt csajok. Minden pasi egy lányért volt oda. Őt kérték fel, őt pörgették. Neki súgdostak a fülébe. Nem győzte mutogatni a gyűrűjét hogy házas. Egy srác tőlem kérdezte meg, hogy hogy hívják a lányt? Ilyen a formám.
12. Hold3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 30. 06:21
Bocs de én már nem vagyok fiatal.Velem történt, hogy többször találkoztam egy korban hozzám illő pasival és mindíg megjegyezte, hogy " milyen szép vagy." A buszon ha összefutottunk rögtön szólt "üljek mellé", talizunk megint véletlenül, modja ő " milyen régen láttalak" Gondoltam akar ismerkedni, csak bátortalan.Meghívtam, jöjjön el hozzám egy kávéra délután.Eljött.Úgy kérdezett ki mintha egy rendőr lenne.Megkérdezte a végén hogy megölelhet-e.Mondtam miért ne.Megtörtént.Azóta nem keresett.Legutóbb találkozok Vele.Momdja:Milyen régen láttala.Még az én koromban is viselkednek furcsán a pasik.
11. Főnix3 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 21:49

Másoknak sem olyan könnyű. Vannak, akiknek könnyebb.

Bárhol lehet ismerkedni. Buszon rálépsz a lábára. Bocs, ne haragudj, nagyon fáj. Nézel a szemébe egy ideig,annyira közel is van hozzád,hogy érezze a tested hőjét, illatodat. Nem nagy kaland, csak egy kis rafinéria.

10. Charlize (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 21:45
Nem szabad magasra tenni a mércét és akkor így működik.
9. Tone (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 21:36
Mert láthatóak, őket észre veszik.
8. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 21:29

Aha aha igen. Alakulnak. Én pont ilyen voltam fénykoromban. :)

Hozzáteszem, nem sokat voltam otthon.

2023. júl. 29. 21:17
Ezért kell közös hobbikat találni, sportolni. Nem a netet bújni.
2023. júl. 29. 21:08

A kozmetikusom 5 évig élt kapcsolatban. Januárban szakított.

Aztán egy barátnőjével folyamatosan járják a partykat, vagy a Balcsin vannak. És mindig mindenhol akad neki új pasi.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - F3dd8cb605)
2023. júl. 29. 21:04
De másoknak olyan simán megy a való életben. Vagyis azt látom, hogy simán ismerkednek. Aztán nem tudom mennyi energiát raknak bele. Vagy mivel nyitott személyiségek, csak alakulnak a kapcsolataik maguktól.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2023. júl. 29. 21:01

Próbáltam. Eleve nem tetszik, hogy húspiac jellegű. Meg vagy hetekig írogattunk, és kihátráltak a találkozóból. Vagy én javasoltam, hogy 2-3 nap írkálás után találkozzunk. Amikor is szembesültem vele, hogy a 185 cm magas alig 170 cm. Vagy a 32 éves 45-nek néz ki.


Siralmasan éreztem magam a randik után, hogy ezért kár volt utaznom.

3. f3dd8cb605 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 20:57
Társkeresőzni nem érdemes, teli van kamusokkal.
2023. júl. 29. 20:43
Akkor utóbbit próbáltad már, hiszen tudod milyen a felhozatal.Egyszer csak rád talál a szerencse ezen a téren.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook