Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A tölcsér nem jár? fórum

A tölcsér nem jár? (beszélgetős fórum)


27. salabakter (válaszként erre: 26. - Katácskák)
2009. jan. 9. 08:17
Én úgy hallottam,azóta az az olasz fagyizó be is zárt,pedig a város legjobb helyén volt.
26. katácskák (válaszként erre: 23. - 533bb4d1fe)
2008. szept. 23. 12:53
sajnos vannak ilyen-olyan kereskedök, akik csak a hasznot nézik.én reklámból adtam ingyen egy bizonyos mennyiséget.És megérte, nem bántam meg. Mert megtérült máskor is visszajöttek.Ennyi bele kell, hogy férjen, sőt több is.hiába ehhez a szakmához kell alázat is.Szerintem.
25. brigibaba (válaszként erre: 23. - 533bb4d1fe)
2008. jan. 31. 15:36
meghát 80 Ft-ért amúgy is édes tölcsért kellene kapni nem simából 4db-ot!
2008. jan. 31. 15:34
A tölcsérért csak akkor kell fizetni ha nem veszel fagyit csak mondjuk a kisbabádnak akarsz egy tölcsért pluszba rágcsikálni!! De jobb helyeken ezért sem kérnek!!!!
2007. nov. 18. 19:26
Vittem edényt,1000ft-ért vettem 10gombócot,és kértem 4db tölcsért,azt mondja 80ft.Kérdeztem,hogy amúgy a markomba adta volna?Zavarba jöttés ideadta volna,de nem vittem el,legszivesebben a pofájába vágtam volna a tölcséreit.Oda sem megyek többet.
2007. nov. 14. 17:44
A tölcsér ingyen jár a fagyihoz ! Kivéve ,ha nem a normál tölcsért kéred !
2007. szept. 11. 10:31
Meg ilyet nem hallottam.Szerintem a tolcser jar a fagyival.Bele van kalkulalva a fagyi araba.
20. vronie
2007. szept. 11. 10:09

Szerintem sem jogos. Így ha legközelebb előfordulna veletek, szerintem hagyjátok ott a pulton a fagyit, és távozzatok fizetés nélkül!

Talán akkor elgondolkodik a kedves cukrászda tulajdonos - pontosabban akkor, ha többen is megteszik ugyanezt vele.

2007. aug. 31. 08:16
ilyen hogy hab,nekünk sincs,de van rá cukorka vagy öntet,ami benne van a 100-110ftos árban,mint ahogy a tölcsér is...édestölcsér-roletti 20ftért megy plusszban,ami szerintem jogos...a sima tölcsért kisgyereknek általában ingyen adják,kedvességből...volt olyan mikor én nem vettem megemnak,a gyereknek meg csak tölcsért,megkérdezték belemártsák e egy kicsit hogy "íze legyen"...mikor fizetni akartam visszaadták...
18. LoLiNa
2007. aug. 31. 06:19
nem jogos, mert alapból járna a fagyihoz.. nálunk van egy hely, ahol még az édestölcsérért se kell külön fizetni :) viszont nem ismerik a habot.. multkor a fiamnak azt akartam, mert beteg volt, de mindenáron fagyizni akart... erre közli a pina, hogy náluk nincs olyan és soha nem is volt... széép
17. szika (válaszként erre: 1. - Dee7182d35)
2007. aug. 22. 12:15

Nem igazán jogos. Nálunk úgy van, hogy a tölcsér jár a dobozban vitt fagyihoz is, viszont ki van írva, hogy aki csak tölcsért kér, az 5 Ft-ot !!!fizessen érte. Ez azért van, mert pont a buszmegállóban van a fagyizó, és a tulaj megunta, hogy a kisebbség jeles képviselői naponta többször is bejártak, hogy a ygerek csake gy tölcsért kér. (persze ők sem vettek fagyit...csaka tölcsér kellett)

Ez így szerintem védhető.

16. dee7182d35 (válaszként erre: 14. - Emagdi)
2007. aug. 22. 12:01
110.Egyébként finom,de nem járunk oda mert még b....ók is az eladók.
2007. aug. 11. 06:09
Ilyet még nem is hallóttam, szerintem a tölcsér automatikusan jár a fagyihoz.
14. emagdi
2007. aug. 11. 06:04

hát érdekes hozzáállás a cukrászdától... a helyükbe én inkább beépíteném a fagyi árába a tölcsér árát is...


amúgy mennyibe kerül egy gombóc fagyi abban a fagyizóban aminek kapcsán felmerült ez a téma?

2007. aug. 11. 00:53
Érdekes! Szerintem pofátlanság! Még nem is hallottam ilyet!!! Ha nem kérek tölcsért, akkor a kezembe adagolja a fagyit??? Fel kell jelenteni a Fogyasztóvédelemnél!!! A nem normálisak!!! Dühítő, én biztos nem hagynám!
2007. aug. 11. 00:02

Nekünk is van egy megszokott hely, ahova járunk, bár lenne közelebb is. Itt viszont nagyon finom a fagyi, és ami fő, nem húzzák le a kanálról, hanem ami belefér azt adják a tölcsérbe.

Eddig még nem volt gondom a tölcsérrel, sőt ha kértem, akkor adtak még egyet.

2007. aug. 5. 20:16

Én Pesten mostanában számtalanszor ugy járok, hogy nem szeretem azt a tölcsért, amiben adják a fagyit, ezért másikat (állitólag édes tölcsérnek hivják a cukrászdában) kérek, amiért potom 30 Ft-ot kérnek. Ezt először egy két alkalommal szóvá is tettem, szép finoman, hát mit mondjak, elég érdekesen válaszoltak, igy kénytelen voltam a plusszt kifizetni. Ugy szégyeltem magam, holott nem nekem kellett volna. Azóta is veszem szépen a 30 Ft-os tölcséreket magamnak és a kisfiamnak is!!!

Bezzeg amikor én voltam gyermek, nem igy működött.

S akkor is nagyon szerette mindenki a fagyit és finom is volt, nem ugy mint manapság néhány helyen.

2007. júl. 10. 09:45
Én Somogy megyében lakom és Kőröshegyre járunk fagyizni,persze több is útba esne de itt a legjobb a fagyi.Ha edénybe kérem akkor kérés nélkül tesz a tetejére két tölcsért.Abba a kis edénybe kb. 4- adag fér. Ha tölcsérbe kérem és kérek hozzá 1-2 tölcsért a gyerekeknek akkor sem kell érte fizetni.Szerintem pofátlan és szabálytalan dolog amit veletek ez ügyben csinálnak.
2007. jún. 5. 08:19
Ráadásul itt nem 1 fagyizóról val szó!Mind ilyen,egyetlet egyet kivéve,ezt muszály megemlítenem,itt a gyerek kérés nélkül is kap,ez a Golya cukrászda.Utána gondolkoztunk,vajon mennyi lehet az édes tölcsér,meg ilyenek??Még azt is elmondom,hogy gyöngyösről van szó!
2007. jún. 4. 14:14
Hát mondanám, hogy ugorj át Vácra.:))
7. 4c35511f0b (válaszként erre: 4. - Doboska.p)
2007. jún. 4. 14:12
erről van szó
2007. jún. 4. 14:12
A megvásárolt fagylalt arányában jár a tölcsér. A + darabokért kérhet szerintem. Micsoda bunkóság ez. Nálunk akkora egy gombóc fagyi, mint máshol kettő. Nem sajnálják az biztos. A város legjobb fagyizója !!
5. 4c35511f0b (válaszként erre: 3. - Gota)
2007. jún. 4. 14:12

NEm azt mondtam balhézni kell, csak szólni, mert jár hozzá.

Nyílván ha veszel 30gombócot, akkor nem adnak 30tölcsért:)De pár darabot kell.

Az meg, h kicsi gyerkőcnek kérnek egy tölcsért s ezért pénzt kérnek,,,na ilyet meg ritkán hallok...

2007. jún. 4. 14:10
Én annak idején rengeteg fagyit eladtam!!!! Ha edénybe kérték a fagyit mindig annyi tölcsért adtam hozzá amennyi ügy is járna. De én kicsi gyerekkel jövő anyukának is oda adtam a tölcsért pluszba amit a gyerkőnek adott. Soha nem számoltam érte semmit. Egy tölcsérért külőnben sem számolhat 20-ftot. Kicsit sok nem????? Én rolettit szoktam a fiamnak mostanában kérni és azt adják 10ft-ért! Akkor hogy lehet egy tölcsér 20ft? Úgyhogy szólj nyugodtan!!
3. gota (válaszként erre: 1. - Dee7182d35)
2007. jún. 4. 14:07

Nálunk is mindig így volt...

De persze szerintem sem jogos, csak az ember ezért nem balhézik szívesen...

2. 4c35511f0b (válaszként erre: 1. - Dee7182d35)
2007. jún. 4. 14:05
NEm jogos, szólni kell, ennyi:)
2007. jún. 4. 14:04
Az én kisvárosomban,ha edényt viszel fagyinak,tölcsér nem jár,csak húsz forintért.Kíváncsi vagyok,hogy máshol hogy van.Ha csak egy tölcsért kérek a lányomnak,az is 1 huszas,és ha 20 gombócot kérek edénybe,akkor is darabja 1 huszas.Jogos????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook