Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A tisztán növényi hatóanyagokból álló készítmények árthatnak az egészségnek? fórum

A tisztán növényi hatóanyagokból álló készítmények árthatnak az egészségnek? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 5. 13:10
na, senki nem akar vitatkozni?
2012. jan. 4. 08:03

nem, dehogy vitzelek.

olvastam itt valahol, hogy az nem árthat, ami tisztán növényi, ezért gondoltam, hogy megkérdezem itt a hozzáértő közönséget itt.

mertpéldául ott van a sokat üldözött dohány, meg a marihónajja, a többi csodálatos növényi szerről itt most nem is akarok szólni. pedig pl. a gyűszűvirág is megérne egy misét, mint szívgyóccer /ha a gyógyszerész csinál belőle. ha mari néni, akkor is gyóccer, de a boldog özvegynek/

2012. jan. 4. 07:55
tiszta,Te vitcelsz...
3. gumi-nyuszi (válaszként erre: 1. - 6ea821adb7)
2012. jan. 4. 07:46

Igen árthatnak. Sajnos sokan azt hiszik, hogy semmi bajuk nem lehet ezektől és szedik nyakra-főre. A legtöbb baj abból adódik, hogy túl sokat szednek be az adott készítményből. Ha patikában szerzed be, kérdezz rá a szedési módra. Ha drogériában, vagy egyéb helyen, akkor tartsd be a használati utasításban foglaltakat.

Persze én is jobban preferálom a természetes dolgokat, de jó tisztában lenni mindennel...:)

2012. jan. 3. 21:26
Hát attól függ, mi van benne...És persze mennyi. :)
2012. jan. 3. 21:22
A tisztán növényi hatóanyagokból álló készítmények árthatnak az egészségnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook