Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Teremtő Isten helyett ti miben hisztek? fórum

A Teremtő Isten helyett ti miben hisztek? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 12. 00:08

Azért jelentkeztem ide be, hogy megkérdezzem, hogy a Központi Teremtő Inteligencia létezése és folyamatos éltető ereje helyett ti miben hisztek? Én régóta keresgélem a létünkre, az eredetünkre, a sorsunkra, a körülményeinkre az oki választ, de eddig csak a Központi Univerzális Rendező Elme létezése, a fizikai létünknél finomabb dimenziók létezése és a reinkarnáció elfogadása együttesen ad magyarázatot mindenre az én gondolkodásomban. Magam számára ezzel mindent helyre tudok tenni.

Ez a "Szentháromság": 'Isten-Több dimenzió-Reinkarnáció' mindenre válasz úgy a saját, mint a Világ dolgaira. Ezáltal erőt és értelmet is ad ez minden dolgomhoz, minden dolgomban.

Ti milyen szellemi segítséget, erőt adó hitet vesztek igénybe, ha egyáltalán igénybe vesztek, ha nem valamilyen transzcendentális formát?

Köszönöm, ha elolvastátok és esetleg válaszoltok is a kérdésemre. Tényleg érdekel.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook