Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A teherbeesés korai szakasza...? fórum

A teherbeesés korai szakasza...? (beszélgetős fórum)


10. Nó85
2013. ápr. 16. 11:43
Minden eddig válasz adónak köszönöm a hozzászólásokat! Nagyon aranyosak vagytok! Mondjuk kezdek elbizonytalanodni, hogy már nem fáj annyira a mellem, mint a múlt héten (amúgy meg mindig a mensi megjövetelkor múlik el)...furcsa, valami megzavarhatta a ciklusomat (remélem a baba :))
9. Márta82 (válaszként erre: 8. - Beu23)
2013. ápr. 16. 11:23

:)))) A másik fórumon lévő aranyos lányok nevében köszönöm :)))

Tényleg át lehet jönni, elég szépen összegyűltünk ott.

Amúgy nekem is volt hogy nemvárt előtt 1 héttel szurkálás volt, mellfeszülés, de mikor elmúlt menzi előtt az már nem jelentett jót. Mondjuk most meg megmaradt a mellfeszülés és mégsem jelentett jót, szóval nem mindig kell elhinni mindent a jeleknek, mert néha félreviszik az embert. Amúgy mielőbbi babásodást :)

2013. ápr. 16. 11:10

itt van hozxán másik hasonló témájú fúrum aranyosak a lányok ott is. bár én nem várok babát, csak régebben majdnem becsúszott azért irkáltam abba a fórumba.


A terhesség jelei a fogantatástól számítva 2 hétig


ez a fórum neve, hasonló problémával küszködő babátvárok vannak mint te. üdv

7. pethoevi (válaszként erre: 5. - Vberni01)
2013. ápr. 16. 09:41

Szia!

Nahát, ilyen sokszor van extra pé-d? :)

A tankönyv szerint csak azoknak van a 14. napon a pé-sük, akinek 28 napos a ciklus. Ha valakinek 32 napos a ciklusa, akkor a 18. napon van neki elvileg a pé. ha a lutheális szakasza 14 napos. Hát elég bonyolultan működünk, i nők. :)

Ami nekem régi mottóm, mindig nevettek a csajok, de most magamra nézve is bejött: a baba a szextől lesz nem a számolgatástól. Mi is számoltuk, csináltuk, semmi nem lett belőle. Most csak csináltuk számolatlanul, és mert jól esett és tessék. :)

2013. ápr. 16. 09:37
Ami a tesztet illeti, nekem már volt szívhang (kb. 6 hetes) voltam, mikor kimutatta a terhességi teszt, addig 6 db volt negatív! :)
5. vberni01 (válaszként erre: 1. - Nó85)
2013. ápr. 16. 09:36

Nekem már volt peteérésem a ciklusom 8. és 22. napján is. Gyerek lett belőle, úgyhogy szerintem ez változó. Hiába a nagy könyv alapján "minden nőnek a ciklusa 14. napján van peteérése", ez nem igaz. Egyénileg változó.


Ha biztos, hogy a cilusod 16. napján van mindig peteérésed, tehát nincs semmi befolyásoló tényező ( diéta, gyógynövények, gyógyszerek, stressz, stb...), és egészségesek vagytok, akkor összejön a baba! :D Drukkolok, hogy így legyen! +++++++++++

4. gabi0630 (válaszként erre: 1. - Nó85)
2013. ápr. 16. 09:06

Én így voltam.

Mindig menzi előtt szokott fájni a mellem, de csak 1-2 nappal korábban.

Legutóbb, már nagyjából középidőtől éreztem, hogy fájnak feszülnek, nem tudtam hason aludni, nyomott a melltartó is, semmi nem volt jó.

Más tünetem semmi nem volt.

Most 25+2 vagyok:))


Nagyon szurkolok!

2013. ápr. 16. 08:52

2 évig vártuk, a mensim 3 hetet késett, de nem voltak tüneteim. A 3. hét végén sikerült pozitivat tesztelni, mert nálam a peteérés majdnem a mensi időpontjára esett. Igy visszaszámolva, kb. 1-1,5 héttel a megtermékenyülés után vette észre a férjem, hogy valszeg terhes vagyok, mert a cickóim megváltoztak, de a pozi teszt m ég 1 hetet váratott magára.

Azóta már a 26+2 hetesek vagyunk, és júliusra várjuk a kislányunkat! :) Drukkolok neked.

2013. ápr. 16. 08:35

szia!

az a baj, h a koraterhes tünetek megegyeznek a premenstruációs tünetekkel... nehéz megmondani, az ember saját magán sem veszi észre feltétlenül... Mint pl én. Mi is 3,5 éve várjuk a babát. Ebben a ciklusban kentem a prgikrémet és csak azért teszteltem, mert rá van írva, h tesztelni KELL és csak akkor szabad abbahagyni, ha nega. Én voltam meglepve a legjobban, h pozi lett... 5 sikertelen inszem után spontán babán van. :)

Hihetetlen még és nem is szeretném elkiabálni, hiszen pár napos a dolog, de olyan nagy boldogság. :) szóval igazából 50% esély van...

Drukkolok! :)

2013. ápr. 16. 08:19
Sziasztok. Még új vagyok itt. Három éve próbálkozunk a babával, sikertelenül. A mostani ciklusomban a 16. ciklusnaptól erős mellfájdalmam volt, ez a tegnapi napra már enyhült és sokkal kevésbé érzek fájdalmat, azt is inkább oldalt. A múlt héten az erős mellfájdalom mellé társultak ugyanazok a tünetek, amelyek a mensi előtt egy héttel szoktak jönni, de azok is elmúltak. Szombatra nem várom. A leírt tüneteknek ezen a héten kellett volna jelentkezniük, vagy max. hétvégén. Szerintetek? Volt, aki hasonló szituációban terhes volt? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook