Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A társkeresés fortélyai, csapdái I. fórum

A társkeresés fortélyai, csapdái I. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A társkeresés fortélyai, csapdái I.

1 2 3
2010. okt. 19. 12:44

Sziasztok! Nyáron múltam 40, én mindhiába várom a "mackómat"... Itt vagyok egyedül, gyerek nélkül.

+ kétségbeesve.... Már tényleg nem tudom, mit csináljak... A társkeresőkből már megjöttem...

8. 240309c047 (válaszként erre: 1. - Syria)
2010. okt. 19. 12:02
Egyébként kíváncsi vagyok a tapasztalataidra. :))
2010. okt. 19. 11:59
Én is a neten ismertem meg a férjemet, de nem társkereső oldalon,pedig oda is bevoltam regelve egy jópár oldalra,de mindig megállapítottam,hogy az ottani faszik csak szexet akarnak,meg amugyis komolytalanok. Persze tisztelet a kivételnek. Nekem végülis összejött. Meg a barátnőmnek is annó.
2010. okt. 19. 11:13
én még a telefonos csetek idején ismertem meg a férjem, utánagondolva semmi esélyünk nem volt, hogy találkozzunk, de aztán összejött))) de ilyen netes-csetes-hirdetős ismerkedésekből nekem is van egy kosárral :))
5. CsillagTM (válaszként erre: 4. - Syria)
2010. okt. 19. 10:53
na, szuper:)
4. syria (válaszként erre: 2. - 95b4c753fc)
2010. okt. 19. 10:51
Igen. A türelmem és a kitartásom nem volt hiába való. :)
2010. okt. 19. 10:16
Én már feladtam, de egy picit még reménykedem, hogy megtalálom a társam! A társkereső oldalak nekem nem jöttek be, inkább nyitott szemmel járok, nem mintha amúgy csukott szemmel járnék!:)
2010. okt. 19. 10:13
Szia! és sikerült találnod társat?
2010. okt. 19. 10:08
Itt a portálon a babás és fogyókúrás témák után a párkapcsolati témák kerülnek elő legtöbbször. Sajnos többnyire a hűtlenkedés vonatkozásában. De megcsalni csak azt lehet, akinek van párja. Amit bizony nem is olyan egyszerű találni. Azt gondolom, társra mindenkinek szüksége van.

Ugrás a teljes írásra: A társkeresés fortélyai, csapdái I.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook