Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A sperma minőségén tudnak javítani valamilyen kezeléssel? fórum

A sperma minőségén tudnak javítani valamilyen kezeléssel? (tudásbázis kérdés)


9. 0082e49979 (válaszként erre: 8. - Lhoney)
2014. nov. 9. 21:01
Nagyon jó olvasni a történetedet és hidd el hatalmas erőt adtál most nekem, remélem én is mihamarabb babázni fogok. Köszönöm
8. lhoney (válaszként erre: 7. - Luca81)
2014. nov. 7. 22:22
Nagyon koszi :) soha nem szabad feladni a remenyt ez a legbosszantobb amit tanacskent hallottam mindig arra gondoltam Jo de mindenkinek osszejott nekunk meg sehol semmi konnyen beszelnek aztan Isten kenyelme es a kitartas meghozta gyumolcset masnak is csak ezt kivanom , kegyetlen mikor az ember ilyeneken megy keresztul eletukbol elmarad a legszebb ajandek :(
7. Luca81 (válaszként erre: 5. - Lhoney)
2014. nov. 7. 21:03
Gyönyörű történet, gyors, könnyű szülést kívánok :)
6. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Janesugar)
2014. nov. 7. 17:09
Tesztoszteronnal, ha az is alacsony. De nem sokat.
5. lhoney (válaszként erre: 1. - Janesugar)
2014. nov. 7. 16:45
Mi talan 6 vagy 8 millioval mentunk lombikra es talaltak benne hasznalhatokat , csak mivel nalam se volt minden rendbe nem tapadt meg rendesen 5 hetesen elvesztettem a fagyasztottbol meg nem is indult megtapadasnak :( , viszont utanna dokit valtottunk o ajanlotta , hogy keressunk fel egy urologust ahol kiderult ,hogy herevisszere volt a ferjemnek megkellett mutteni utanna Profertilt szedett az nagyon jo vitamin nekik , a 2dik honapba sikerult a baba :) csak azert reszletezem mert egy halom penzt idot energiat megsporolhattunk volna ha tudjuk hogy hol kell elkezdeni 4 evunk ment ra az ide oda jarkalasra , 6 het mulva kell szuljek :) sok sikert nektek
2014. nov. 7. 15:38
Inkább szakorvost kérdeznék, ill. kérnék tanácsot, tájékoztatást elsôkézbôl.
2014. nov. 7. 14:02
Szia! Úgy tudom, hogy vannak homeopátiás szerek és gyógynövényes készítmények is! De írd be a google-ba talán találsz valami jót! Drukk!
2014. nov. 7. 13:10

van egy férfimeddőség c. fórum itt, a hoxán


[link]


hátha találsz segítséget



Drukkolok!

2014. nov. 7. 12:12

Sziasztok a sperma minőségén tudnak javitani valamilyen kezeléssel? volt valaki igy? mit tanácsolt az orvos?


milyen kezelést ajánlanak erre, és mik az esélyek, hogy ez feljavul neki?


lombikira lehet menni 2%-os értékkel?


egyébként 45%mozog, viszont a koncentráció se túl jó, 9 Mill/ml

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook