Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Silverlight naponta többször összeomlik. Mi a teendőm ennek elkerülése végett? fórum

A Silverlight naponta többször összeomlik. Mi a teendőm ennek elkerülése végett? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 31. 08:47

Teljesen el kell távolítani a gépről, és újra telepíteni... Én is ezt szoktam... de úgy, hogy rámegyek mondjuk a www.jobanrosszban.hu-ra, ez csak egy példa, és az ott megjelenőt töltöm le, akkor biztos, hogy a megfelelőt telepítem...


A mozilla 11.-el nekem is vannak problémáim...

2012. márc. 31. 06:38
Firefox 11.o böngészőm van, és a Silverlightem naponta többször összeomlik. Próbáltam ujra telepiteni de nem lehet, mert kiirja, hogy már fel van telepitve a legujabb verzió tehát a 11.o-ás, ami naprakész /ezt irja ki/. Mi lehet a probléma és hogyan küszöbölhetném ki.
2012. márc. 30. 06:35
Segitsetek mi a teendőm ha a Silverlightem naponta többször összeomlik. Firefox ll.O böngészőm van, és a Silverlightnek is a legujabb verziója a ll-es van feltelepitve. Próbáltam ujra telepiteni de nem engedi,mert azt irja ki, hogy a legujabb verzió van feltelepitve és az naprakész. Mi lehet a megoldás?
2012. márc. 30. 06:32
A Silverlight naponta többször összeomlik. Mi a teendőm ennek elkerülése végett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook