Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A ránctalanító krémeknek van hatása? fórum

A ránctalanító krémeknek van hatása? (tudásbázis kérdés)


2021. aug. 20. 22:04

A ráncok mindenkit zavarhatnak szerintem és mindenki szeretné valamilyen szinten megtartani a friss kinézetét, ami teljesen természetes igény. Én fiatalon egyáltalán nem szerettem a krémeket, mert nem éreztem semmi hatását, de 30 felett már azért időközönként vettem drágább krémeket, de kozmetikushoz járás nem az én asztalom. Most pedig jóval 40 felett vettem egy itthoni profi kis gépet, 2 féle szérummal, ami nem krém, nagy felfedezés, hogy nemcsak krém létezik 😅 és nem kell órákat ülni kozmetikusnál, és nagyon szép a bőröm. Szóval szerintem azt is meg lehet érteni, akit nem zavarnak a ráncok és azt is aki küzd a ráncok ellen.

Üdv ☺

25. tien
2021. aug. 5. 20:01

Inkább lennének ráncaim😉

55 évesen a nazolabiàlis redő aggaszt.

Nincsenek ráncaim ,nem tudom miért ,de nincs.


Illetve vannak sejtéseim, tizenéves koromban rettenet zsíros volt a bőröm.

Azt mondta akkor a bőrgyógyász doki ,hogy majd ennek akkor fogok örülni ha idősebb leszek ,mert ráncosodni nem fogok annyira.

(ez a mondat megmaradt az emlékezetemben)

24. NomNom (válaszként erre: 23. - Cilabogyó)
2021. aug. 5. 19:56
Alvás az amiből sok nem jut mostanában. 😄
23. cilabogyó (válaszként erre: 21. - Aszparagusz)
2021. aug. 5. 19:49
Az alvás is tényleg fontos. Amúgy a ránc is olyan, mint az őszülés. Kinél mikor kezdődik. Szerintem legyünk ápoltak és fel sem tűnnek azok a ráncok.
22. aszparagusz (válaszként erre: 20. - Timycat)
2021. aug. 5. 17:36

Igen vékonyodik, és még szárazabb lesz.

Nekem sokat segít az olivaolaj.

21. aszparagusz (válaszként erre: 16. - NomNom)
2021. aug. 5. 17:35

60 évesként ezt csak megerősíteni tudom!

Szerencsére ebben jó a genetikám, apukám 81 évesen úgy halt meg, hogy alig volt ránca.

A hidratálás, a fényvédelem és az alvás, ami sokat jelent.

2021. aug. 5. 17:17

Szerintem is elsősorban genetika, fényvédelem.


Meg persze számít a fogyás-hízás. Nekem nincsenek illúzióim hogy nem lesznek ráncaim, sovány vagyok, lesznek.


Nőknél a hormonok is odavernek, változókor után elvékonyodik a bőr, elveszíti a struktúráját lehet kenni, meg kezelni bármivel, ott max már csak a sebész segít vagy rosszabb esetben árt.

19. timycat (válaszként erre: 17. - Borian)
2021. aug. 5. 17:06
A legtöbb már nem állati alapanyagból készül.
18. cilabogyó (válaszként erre: 17. - Borian)
2021. aug. 5. 16:25
Az legalább finom és változatos ízű.
17. Borian (válaszként erre: 15. - Cilabogyó)
2021. aug. 5. 16:13
Én nem szeretem a csirkelábat, de szerencsére a gumicukorban is sok van :-)
16. NomNom (válaszként erre: 15. - Cilabogyó)
2021. aug. 5. 14:29

Így van, igazából annyi a titka, hogy genetika, hidratálás kívül-belül és fényvédelem ezerrel!!

A többi marketingfogás.:)

15. cilabogyó (válaszként erre: 14. - Bichi)
2021. aug. 5. 13:39
Szerintem is köze van a genetikának is hozzá. Ami még nagyon fontos szerintem az a sok víz fogyasztása, valamint védeni a naptól arcunkat. A hirtelen fogyás miatt szokott még ráncosodni a bőr. A múltkor olvastam, hogy a csirkelábban mennyi kollagén van, ami jót tesz a porcoknak és a bőrnek is.
14. Bichi (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2021. aug. 5. 13:18

44 évesen még erős kijelentés, hogy neked nem lesz, nekem sem volt. De igazából mindenkinek lesz, csak van akinek durván, és van akinek kevésbé.

Nuskin gépem is van, használom is, bár semmi változást nem érzékelek tőle.

Az arc állapota szerintem csak szerencsés genetika kérdése, azt meg csak remélni tudja az ember, hogy a férje "bulldogpofával" is pont úgy fogja szeretni, mint azelőtt, és nem egy hamvas barackra vágyik majd :D

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2021. aug. 5. 08:06
Elkezdem használni,de már az is jó szerintem ha javít a bőrön kicsit.Szerintem nagyon fontos a megfelelő arcápolás.
2021. aug. 5. 07:40

Én a Nuskin termékekre esküszöm, Galvanic Spa II és LumiSpa terát használom. 44 éves vagyok, eddig sem voltak ráncaim, közel fél éve használom ezeket a gépeket és termékeket, feszesebb, "tömörebb" lett a bőröm . Az egyetlen dolog, amitől paráztam a "bulldogpofa" 😝, már biztosan nem lesz 🙃Éééééééés, a mindjárt ötvenéves férjem is imádja.


Nem próbáltam ki az összes drága és agyonreklámozott terméket, fogalmam sincs, hogy más termékekkel mi a helyzet.

2021. aug. 4. 11:17
A drága agyon reklámozott dolgok azonkívül, hogy hidratálnak látható eredményt nem éreztem tőlük. Az AVON-nak is vannak jó szérumai, akcióban 2.500 körüli áron.
2021. aug. 4. 10:06
Van persze. Leginkább a pénztárcádra meg a gyártónak a profitjára.
9. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 4. 08:23
A krémekkel két dolgot tudsz elérni, fényvédelmet és hidratáltságot, mindkettő jót tesz a bőrnek hoszzútávon. Egyéb dolgokat ne várj tőlük...
2021. aug. 4. 07:56
valamennyit biztos használnak
2021. aug. 4. 07:39
Én most okosszépség oldaláról szeretnék kiokosodni. :) Csak annyi infó van ömlesztve...
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 4. 07:34

Ezzel az a gond hogy elkezded most krémezni,,és nem fogod megtudni milyen lenne ha nem csinálnád,,,ugye.Ha csak nem valami konkrét problémád van most,csak általában szeretnéd ápolni.


Ennek ellenére én azt gondolom vannak jó krémek,amiket érdemes használni.Fényvédelem,hidratálás ,vitaminok,nem tehetnek rosszat.Jellemzően a gyógyszertárban kaphatóakra gondolok.

5. Borian (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 4. 07:33

OK, akkor írom: nem, nem használnak. Se az olcsóbbak, se a drágábbak nem tudják visszafordítani az idő kerekét, nem tudnak jaítani a már kialakult ráncokon, megereszkedésen. Egy dologra alkalmasak: ha időben elkezded (már 20 éveen), rendszeresen használod, lassíthatják a kedvezőtlen folyamatokat.

Én dermarollerre járok rendszeresen, 8 hetente, az használ. Nem olcsó, de azóta elég a sajátmárkás, 3 ezres krémet használnom, nem költök sokat csodakrémekre.

4. globus (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 4. 07:23
Nem járnának plasztikára, ha krémmel egyszerű lenne.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Borian)
2021. aug. 4. 07:19
Olvasni bármit lehet,emiatt érdekelnének saját tapasztalatok😊
2. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 4. 07:16
Valahol olvastam egy gyártó nyilatkozatát: mi a reményt adjuk el....
2021. aug. 4. 07:02
Itt arra gondolok,hogy bizonyos idő után tényleg javul az arc állapota?31éves vagyok,de most szeretném elkezdeni használni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook