Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom nem hiszi el nekem... fórum

A párom nem hiszi el nekem... (beszélgetős fórum)


25. e705905164 (válaszként erre: 24. - 91d4989ab9)
2011. júl. 21. 13:04
ja,de miért volt az:DDD
24. 91d4989ab9 (válaszként erre: 23. - E705905164)
2011. júl. 21. 13:00
2009es volt a bejegyzés, szerintem már nemfontos:D
23. e705905164 (válaszként erre: 1. - 49ca420470)
2011. júl. 21. 12:54
miért fontos ez...
22. survivor3 (válaszként erre: 1. - 49ca420470)
2011. júl. 12. 12:59
Szerintem ott ült a villamoson...
2011. júl. 12. 12:57

Ez a deja vu nagyon érdekes dolog tud lenni, pláne amikor az embernek többször van ugyanolyan - legalább is nekem szokott néha -. Kíváncsi lennék, honnét van, vagy miért, de gondolom, ezzel nem csak én vagyok így :) Az emberi agy nagyon rejtélyes.


Diorella szerintem hiába győzködöd :)az én párom is meggyőzhetetlen ilyen dolgokban :D biztos genetikailag kódolt

20. Rokolya (válaszként erre: 16. - D879a0c5b4)
2011. júl. 12. 08:33

Ez nekem is rejtély.


Egész életemben szembesülnöm kell azzal, hogy mindenki ismerni vél. Én úgy tudnám definiálni, hogy olyan "általános" fejem van.


Nem tudok úgy felszállni egy villamosra, vagy metróra, esetleg vonaton utazni, hogy ne ülne oda mellém egy-két ember, hogy jéééé, nem én vagyok a keresztnyja nagynénikéjének nagyobbik fiának a volt osztálytársnője, akivel xy városban jártak együtt 8 évig? És persze olyan rokoni kapcsolatrendszert vázolnak fel és olyan városokat, amelyek teljesen összeegyeztethetetlenek az én életemmel. Fiatal koromban borzasztóan zavart ez, kínosan éreztem magam ettől, mára már teljesen hozzászoktam.

Hát nem furcsa?

19. TrinithY (válaszként erre: 1. - 49ca420470)
2009. márc. 23. 09:33
En 4 honapja vagyok egyutt Parommal, de ismerjuk egymast mar 4 eve, 2 munkahelyen dolgoztunk egyutt, de nem sokat komunikaltunk. Amikor osszejottunk mindkettonknek volt olyan erzese mintha vilageletunkben egyutt lettunk volna, es nem csak 4 eve ismernenk egymast. Ugye altalaban egy kapcsolat elso nehany honapja ismerkedesrol szol nagyreszt, mi mar akkor ugy voltunk, hogy kitalaltuk egymas gondolatat. Amikor 2 ember egymasra talal es ugy erzi, hogy mar talalkoztak az szerintem jelzes erteku, szerintem azt jelentheti, hogy osszetartoztok :) Szeressetek egymast nagyon!
2009. jan. 28. 21:58
Ez a dejavus dolog is rendkívül érdekes és rejtélyes,mert nincs rá magyarázat tudomásom szerint.Nekem is volt már deja vum,igaz nem sokszor de rettentő ijesztő tud lenni,amikor pl beszéd közben hirtelen ér a felismerés hogy ugyanebben a környezetben ugyanannak a személynek ugyanazokat a szavakat mondtad már.Szóval elég félelmetes szerintem.De ezt csak az tudja aki átélte már.Én nem hiszek az előző élet dologban,a programozási hiba dolog (valaki lentebb említett)szóval ez új,bevallom tetszik,még nem hallottam erről.))A gének végül is programozva vannak,lehet hogy nem is csak az alapdolgokra mint egyenesedjünk fel és járjunk,nyeljünk,tartsuk vissza a vizeletünket satöbbi,hanem végül is miért ne lehetne az egész életünk előre leprogramozva.Elég gyerekcipőben jár még a génkutatás.
2009. jan. 4. 20:16

Én a jelenlegi párommal évekig ugyan azon a lakótelepen laktunk, ugyan abban a boltban vásároltunk, a testvérem abban a suliban dolgozott, ahol Ő tanult, és még számos esetben összefuthattunk. Aztán egy számomra teljesen szokatlan környezetben ismertem meg, és mindez csak hetekkel későb derült ki. Nézegettünk régi fényképeket, nekem semmi nem rémlett, Ő azt mondja, talán látott engem régebben.

Szóval számos esetben találkozhattunk volna évekkel azelőtt, hogy megismertük egymást. Szerintem nem véletlen, hogy így történt.

2009. jan. 4. 20:07

Hát én nem hiszek az ilyenekben, de még mielőtt lehordanátok, hogy akkor mit akarok itt, hozzáteszem, hogy már nem egy ember mondta nekem, hogy ismerős fejem van :D Mintha már láttak volna valahol...

Viszont én egyikükre se emlékszem...


Hmm... Lehet, hogy hasonlítok egy sztárra/celebre? :D (Megsúgom: nem :D)


Szóval ez az én számomra rejtély marad...

15. 87dcc92a81 (válaszként erre: 12. - Tina68)
2009. jan. 4. 20:05

"Deja vu érzése valakinek akkor van, ha az a dolog, esemény, ember, kapcsolat, stb. már egy előző életedben megtörtént veled. "

Kicsit ellenkeznék Veled. Ha az előző életedben fordult volna elő, miért Ebben az életedben emlékszel rá? Sztem születésedkor végigmegy az agyadban a leélendő életed főbb vonalakban/mint egy program futtatás közben/,amire később nem emlékszünk. Viszont bizonyos esetekben a korábban törölt emléknyomok -dejavu- valahogy a felszínre kerülnek.

Furcsa érezni, mikor Tudod, mi fog történni a következő másodpercekben-még furcsább, hogy meg is történik...

Persze, ahány ember, annyi látásmód.

14. 89b99f816e (válaszként erre: 1. - 49ca420470)
2009. jan. 4. 20:01
Emlékezhetsz, tudatalattiból még a ksikori dolgok is elő tudnak jönni..
13. Myrthil (válaszként erre: 1. - 49ca420470)
2009. jan. 4. 19:59
Engem is emlékeztetett valakire a párom, amíg ki nem derült a jegyekből, hogy valószínűleg ő magára, ugyanis pár hónappal azelőtt hogy összejöttünk volna, egy darabot néztünk meg a színházban, és ő ült előttem. :-D
12. tina68
2009. jan. 4. 19:56

Deja vu érzése valakinek akkor van, ha az a dolog, esemény, ember, kapcsolat, stb. már egy előző életedben megtörtént veled.

Ezt egy látó barátnőm mondta, és azóta már magam is átéltem hasonló helyzeteket.

2009. jan. 4. 19:55
Érdekes történet, szerintem lehetséges, hogy emlékszel rá valahonnan. Én abban is hiszek, hogy előző életetekben egy pár voltatok, és onnan van ez az érzés. Amúgy nekünk is olyan a párommal, mintha már ezer éve ismernénk egymást, pedig még 2 éve sincs. És érdekes, mert még jóval megismerkedésünk előtt voltam abban a városban, ahol ő lakik, és még poénkodtam is aztán, hogy lehet, hogy már akkor is összefutottunk :) Érdekes az is, hogy apunak évekig kb. 50 méterre volt üzleti ügye a párom szüleinek a házától. Ja, a két város között 150 km van. Na kicsit elkanyarodtam, de valahogy mindig megfognak az ilyen történetek.
10. kriszti0430 (válaszként erre: 1. - 49ca420470)
2009. jan. 4. 19:48

Aranyos a sztori!Velünk ugyan ez van.Vagyis én tistán emlékszem ,hogy ismertem kapcsolatunk előtt is úgyanis az exemnek volt a szomszédja.Mikor összefutottunk vele valahol mindig beszélgetett a két fiú.Utánna mindig köszöntem neki már mesziről is amire ő nem reagált amiért utáltam is nagyon,mint utólag kiderűlt a jobb fülére nem hall ezért nem hallota mindig a köszönésem :)

Jan.14-én leszünk két évesek és olyan mintha rég évek óta élnénk eggyütt :)

Már házasok vagyunk :)De tényleg olyan mintha évekóta élnénk eggyütt.A szerelem teszi szerintem!!!

9. 49ca420470 (válaszként erre: 6. - Any19)
2009. jan. 4. 19:44
Én is arra gondoltam hogy 18 évvel ezelőtt a villamoson láthattam őt és elraktározódott az arca.Nincs rá más magyarázat mert mindketten zárkózottak vagyunk,nem egy jövős menős fajták és emiatt szinte kizárt hogy máshol találkoztunk volna.)
2009. jan. 4. 19:41
Nem kell meggyőznöd.Elég, ha TE tudod....
7. 49ca420470 (válaszként erre: 2. - Zsuzso100)
2009. jan. 4. 19:40
Nekem volt már Deja vum,nem is egyszer de emberrel még soha.Nem találok rá magyarázatot és nagyon belefészlekte magát a fejembe a megoldatlan rejtély.))
6. Any19 (válaszként erre: 1. - 49ca420470)
2009. jan. 4. 19:40
Szia!Nekem is volt már olyan hogy ránéztem valakire és azt gondoltam, hogy ismerem.Szerintem ez azért van mert vagy láttam egyszer és megfogott az arca és elraktározta az agyam vagy pedig hasonlít valakire és ezért.Amúgy mi is így érzünk a párommal és olyan mintha már nagyon régóta ismerném amikor még csak 2 és fél éve vagyunk együtt.
5. e2b5f0504e (válaszként erre: 1. - 49ca420470)
2009. jan. 4. 19:40
Lehet hogy a következő dolog hülyeségnek hangzik, de én hiszek benne: szerintem is az előző életetekben kapcsolatban voltatok egymással, ezért tünik olyan ismerősnek :) Régebben én sem hittem ilyenekben, de egy ideje már hiszek, sokat tanultam ilyen dolgokról egy természetgyógyásztól is. Én is voltam már igy hogy csak pár hete ismertem valakit, de ugy tünt, mintha ezer éve ismerném :)
2009. jan. 4. 19:39
dejavu még lehet!
2009. jan. 4. 19:38
én úgy tudom, hogy az a "törvény", hogy a párodat, férjedet valahonnan már ismered, elmentetek egymás mellett az utcan stb!diszkoba vagy valahol már beszéltetek, csak ez igy kiesik! a férfiak szkeptikusak ilyen téren sztem, sose fogod meggyőzni!
2009. jan. 4. 19:38
Hát, elég érdekes! Ennyire emlékeznél valakire, akit 18 évvel ezelőtt futólag láttál? Nem dejavu?
2009. jan. 4. 19:36
Nem tudom hol és mikor,de én már valahol láttam a páromat nagyon régen és nem hiszi el nekem.A főváros két végén laktunk,tehát nagyon kicsi a valószínűsége hogy összefutottunk valahol.Amikor megláttam a ballagási fényképét a szekrényen,rögtön tudtam hogy én már valahol láttam őt.Egyikünk sem bulizós fajta,tehát nem lehet hogy szórakozóhelyen.Sem strandon,sem könyvtár sem másholAz egyetlen lehetőség amikor a közelében voltam az kb 18 évvel ezelőtt történt,amikor még ismerkedtem a várossal és villamossal kijöttem egyszer ebbe a végébe.Nekem ez írdatlan messzinek tünt.Szóval lehet hogy akkor a villamoson láttam őt és emlékeznék rá?Ez képtelenség!De nincs más magyarázat erre,hogy ennyire ismerősnek tünt azon a képen.A másik ami furcsa és mindkettőnk hasonlóan érez,hogy olyan érzésünk van mint ha már 20-30 éve ismernénk egymást.Pedig még csak 2 éve.Szóval lehet hogy az előző életünkben...?Én nem hiszek az ilyesmiben,de most még is elbizonytalonodtam.Mi a véleményetek erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook